bizde bebiş istiyoruzz bir bakın lütfen :)

sevda0189

Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2012
10
0
Kızlar merhaba, bizde eşimle bebek isteyen bir ciftiz. çalışmalar henüz yeni:) yumurtlama günüme tek bir kere denk getirebildim. adet günüm dündü gecen ay 13ünde olmuştum. 4 gün önce ayın 10unda da kan testi verdim dayanamadım ve negatif cıktı 0.5. ama göğüslerim hastalanacagım zaman cok agrırdı elleyemezdim ama su an gayet iyiler ama kasıklarım 2 gündür cok fena ağrıyor. hastalancak gibi hissesiyorum ama gelmedi. bir de aklımı bişey karıştırdı forumda okudum erkek bebeklerde 0.5 cıkabiliyo diye sizce öyle bişey olabilir mi? yardımlarınızı bekliyorummm :)

hayır canım kız bebeklerde şu kadar erkekte şu kadar çıkar diye birşey yok ama geç döllenme olmuş olabilir o yüzden 0.5 çıkmış olabilir.1 hafta sonra yine yaptır kan testi o zaman çıkar varsa.inşallah istediğiniz gibi olur:)

hayırlısı olsun bakalım umutsuzluga kapılmıyorum zaten cünkü bu ilkti :) cok teşekkür ederim. adetim gelmezse koşa koşa gidip yaptırcam :))

hayırlısı olsun bakalım umutsuzluga kapılmıyorum zaten cünkü bu ilkti :) cok teşekkür ederim. adetim gelmezse koşa koşa gidip yaptırcam :))

Canım inşallah bebişin seninledir ancak yumurtlama günün ille hesapladığın gün olacak diye bir kural yok bazen o ay ki duruma göre erken veya geç olabildiği gibi bir kaç tane de yumurtan olabiliyor. Sen gün aşırı çalışmalara devam et eğer istiyorsan da ateş ölçme yöntemi veya ovulasyon testleriyle de yumurtlama döngünü de takip et inşallah en kısa zamanda Allahım nasip eder.
Bizim 4.ayımız ama hala tık yok:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…