3 gun yerlesme kanamasi gibi az az lekelenme ve 3. Gun sonunda sancili adet gorme

Asya myz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2019
12
0
35
Herkese selamlar ben daha oncede bi konu acmistim kisaca soyle belirteyim sonki adetimin 5. Gunu yani adetim bitmisti sadece son lekelenmeler oluyodu bizde esimle yumurtlama donemi degil diye geri cekilme olarak iliski yasadik 1 hafta kadar bu sekilde oldu sonra belimde kasiklarimda ozelliklede sol kasigimda cok sancilanma oldu kadin doguma gittim yumurtlama olmus ve yumurtam catlamis neyse sancilarim oyle devam etti resmen dogum sancisinin bi tik hafifi goguslerim ara ara sizlayip agriyordu oyleki artik korksamda kesin hamileyim artik diyodum bikac kez kan testi yaptirdim tabi gunume cok oldugu icin sonuc 0.100 negatif sancilarim devam ettigi icin tekrar gittim kadinsal hicbir problem yok fakat idrarda cok az bi kum cikti kum dokuyomusum neyse agrilarim biraz daha aza indi sonra bu ayin 25 i pazartesi gunu adet gunumde pazar gunu cok hafif sadece peceteye silinince acik kahverengi ve cok acik pembe lekeler oldu pazaetrsi gunude devam etti ve adet olamadim hafif sancilanmayla sali gunude bu sekilde devam etti kirmiziya hic donmedi kahve ve pembe renkli sadece peceteye silindigimde oluyodu bazende kesilerek 2 gun adetim gecikti neyse bugun oglende cok yogun sancili bir sekilde kanamam oldu ama tuvalete ciktigimda ve peceteye silindigimde eczaneden normal gebelik testi aldim negatif ciktim yani nasil bisey bilmiyorum ama bu ay vucudumda okadar cok degisik belirtiler olduki benim adet bekirtilerim hic olmaz normalde cunku oyuzdwn bu test beni hala tatmin etmedi internettw baktigim kadariyla kanama varken idrar testi dogru sonuc vermez diyolar acaba bu yasadigim adet kanamasimidir yoksa lekelenme yerlesme kanamasiydida buda gebelikten yada dusukten kaynakli bi kanamami bilrn varsa lutfen cevaplandirirsaniz cok mutlu olurum

X