Biz 2.Dişimizide Çıkardık:)

action

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2008
244
3
Merhaba güzel anneler oğluşum 2.dişinide çıkardı bugünSanırım meleğim ben üzülmeyim diye çabucak büyüyüp bütün marifetlerini göstericek bana

Hepinize Çok teşekkür ederim arkadaşlar darısı bütün ekim meleklerine.Eylülcüm benim meleğim 20 Ekim doğumlu.

maşallahgerçekten de anneyi üzmemek için ard arda diziyo incileri.ateş,huzursuzluk falan oldu mu peki?bi de ilk diş çok zormuş ama ondan sonraki çıkan dişler daha kolay çıkıyo diye duymuştum doğru mu canım ya:uhm:

Canım huysuzluk olmadı ama başında hafif bi ateş oluyor bizim ilk dişimiz daha kolay çıktı aslında ikinci de daha bi hırslanıyordu kuzum herşeyi kemirmek istiyor kemiremeyince de sinirleniyor naniknanik ama salyamız çook var günde 4-5 defa üst değiştiriyorum önlük takıyorum bu seferde önlüğü kemiriyor:)) Senin meleğin kaç doğumlu?

maşallah canım oğluna bizim tembelde hala tık yok aylardır ha çıktı ha çıkacak die beklioz ama gözümüz yollarda kaldıdelikafadulden

canım benim meleğim 9 ekim doğumlu.ama damakları sertleşti iyice.elmayı falan kocaman kocaman koparıyo artık.bizimki de önlüğünü kemiriyo,ya da alıp çekiyo.hiç sevmiyo önlük takılmasını.inşallah bizim dişlerimizde kolay çıkar

ınşallah canım hayırlısıyla yakında çıkar bütün cimcimelerin çabuk büyüyorlar ya.

canım inci taneniz hayırlı olsun.bizde hiç anlamadık benim 2side aynı anda çıktılar 3 aylıktı çikolatam hiç anlamadık kocaman oldular şimdi ama üstler çok zor 1,5 aydır paralıyo kendini bulduğu herşeyi koparıyo sinirinden hayırlısıyla bir çıkarsa diyorum bende.memene dikkat bu arada:jeyyar:kopartıyo valla çok pis hemide kanatıyo benimki

Evet bizimde 15 gün arayla falan çıktı ortalama üstlerde henüz bişey görünmüyo bakalım artık. Canım ben bebeğimi emziremiyorum maalesef kötü günler geçirdiğimiz için benim sütüm kalmadı üzüntüden senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…