bitti

Bir başkası olduğu için unuttum, şimdi yalnızım ve unutmam zor
Ben de onu diyorum işte biri daha gelir ve bu sefer siz yalvarırsınız anlaşalım bitsin gitsin diye. Şimdi vakitlice alın haklarınızı boşanın. Sonra üstüne para veren siz olmayın.

Çok mutlu oldum senin adına!!! şükür kurtuluyorsun şu asalak adamdan! Şimdi üzülüyorsun belki ama sana gerçekten kıymet veren biri çıkınca karşına diyeceksin ki “iyiki en kısa sürede bitmiş” Lütfen üzülme, bak sana gelen mesajlara herkes hemfikir! Herşey daha iyi olacak göreceksin…
Ayrıca bende dua bekliyorum! Lütfen benim içinde dua edin. Bende boşanıp, kumar oynayan ve beni aldatan şu adamdan kurtulayım!

Ben de onu diyorum işte biri daha gelir ve bu sefer siz yalvarırsınız anlaşalım bitsin gitsin diye. Şimdi vakitlice alın haklarınızı boşanın. Sonra üstüne para veren siz olmayın.
Çok zoruma giden şeyler var, mahkemede bazı şeylerin hesabını vermeliydi. Zaman ve nakit kıymetli olduğu için kabul ettim

Rabbim sizi de kurtarsın

Alıyorum duygularımda 0 değişme var. Param havaya gidiyor
Destek aldığınız uzmandan emin olun önce, gerekirse değiştirin.. Kimsede sihirli değnek yok, zamanla herşey düzelecek. İyi şeyler düşünmeye çalışın, güzel günler mutlaka gelecek, sabredin Yenilmiş değil kazanmış hissedeceğiniz günler de gelecek

Bu arada yaşınız kaç, çocuk var mı?

Sağolun yorumunuz içinKazandığımı düşünüyor musunuz cidden

Duygularınızı bastırmayın. Acınızı yaşayın. Emin olun bir gün geçecek. Bundan 5 sene önce yakın bir arkadaşım evlendi üstelik uzun bir ilişkisi vardı evlendiği kişiyle, oğlan evliyken başka birisiyle tanışmış bi sabah arkadaşımı evine bıraktı annenlerde kal diye daha sonra meğerse geri almamak üzere bırakmış. 1 sene evli kaldılar sadece boşandılar kısa süre sonra oğlan o diğer kızla evlendi üstüne çocuk yaptı. Yakinen şahit oldum arkadaşımın yaşadığı acıya, geçen gün tatil planı yapıyordu 5 senede işe girdi toparladı şimdi bekar ve hayatına bakıyor. İnanın geçmeyecek diye ağlıyordu ama geçti. Öyle bir insanla evli kalmak sizi yıpratacaktı. Zamanla anlayacaksınız bunu.

Seni sevmeyen insanla nikahlı kalmaya devam etmek kazanmak değildir. Maddi isteklerin de yerine geldiğine göre asıl kazanan sensin. Başın dik çık ve hayatına neşeli bir biçimde devam et. Sen evliliği becerememiş değilsin, beceremeyen o.

29, çocuk yok şükür
Genceciksiniz, yeniden bir hayat kurmak için ideal bir yaş.. Çocuğunuz olmaması da ayrıca iyi inanın. Öylesi çok daha zor olurdu..Yeniden sevip sevileceksiniz, biri gelip sizi sarmalayacak. Bakın ben 6 yıllık bir ilişkim bitince (evlilik değil ancak uzun sürmüştü) bir daha hayata nasıl adapte olacağım diye düşünmüştüm ki 32 yaşındaydım, kısa bir süre sonra hayatıma şimdiki eşim girdi. Sevmek, sevilmek ne güzel bir şeymiş. Beni çok sevdi ki çok şükür 13 yıllık evliliğimde hala aynı sevgi ve değer devam ediyor..Geçmişin esamesi kalmadı, anne oldum, 13 yaşında bir cocugum var ki onlar benim şükür sebebim Hayat bir kapısını kapatırken emin olun yepyeni kapılar açılıyor. Siz kendiniz için umut edin yeter ki

Sey esinizin boyunu, kilosunu,meslegini,sulalesini,ten rengini yazmamissiniz.

Sizin adınıza o kadar sevindim ki, bana da dua edin

Adam sizi hiç sevmedi ki. Maaş kartınızın peşindeydi. Görücü usulü ayarlanan bir evlilikten başka türlüsü beklenemezdi. Arabasını evini bile esirgedi. Sonuç olarak başkasını buldu ve toz oldu. Ateşe bile bile yürüdünüz daha nişanlıyken yapmayın evlenmeyin dedik size.

Bundan sonra yolunuza bakıp her şey bir tecrübeymiş diyeceksiniz başka çare yok. Ne yaparsanız yapın sevmeyecek çünkü. Bunu bir kabullenin.

Kabullendim tabi ki, yazdığınız her şeyin farkındayım. Sadece bazı şeyler ve yeterince intikam alamamış olmak zoruma gidiyor. Bana sus payı gibi tazminat verip beni aradan çekecek. Ben yıllarca mahkemede sürünsün isterdim ama ben de yıpranacağım işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…