bitti

Bir arkadaşım çekişmeli açmıştı, tam o ara eşi kendisinin bir önceki eşiyle barışma sürecine girmiş ve sırf bu yüzden istinafa gitmemis ve boşanmışlar,hemen sonrasında da eski eşiyle tekrar ayrılmışlar.Adam psikopat,keşke diyormuş istinaf etseydim, arkadaş da iyi ki öyle denk gelmiş diyor hep.Yani belkide sizde de eşiniz için şu an ara yerde bir dönüm noktası olmuştur da biseyler ondan yakanizu bırakıyor, Allah'ın lütfudur belki bu durum,yenilgi olarak bakmayın.

Bitmesi gerekiyorsa bitsin, mutsuz olmasıni istemeniz en doğal duygunuz, oo ben ne kötülükler geçiriyorum içimden eski eşin başına gelsin diye. Ben şuan çok mutluyum, boşandım , sizde kurtulun , zamanla geçiyor. Birde zamana bırakın, ilahi adalet siz unutunca gerçekleşiyor. Her şey gönlünüzce olsun.

Siz evliliği beceremediniz değil. Evlilik tek somut ve kesin bir şey de değil. Hepimiz farklıyız. Bir ortamda herkesle iyi anlaşabiliyor muyuz? İş yerinde hiç mi geçinemediğimiz kişiler yok? Sen böyle birini gelmiş her daim her an görebileceğim şekilde hayatına getirmişsin, onunla evlenmişsin. Şimdi de burada gelmişsin kendini suçluyorsun. Sen evliliği becerememiş değilsin, sen sadece yanlış kişiyle evlenmişsin. Belki evlendiğinde doğruydu ama hangimiz 5-10 seneki biziz ki. Ben bambaşka biriyim. Bu evlilik doğru başladıysa bile artıı yanlış olmuş ve maalesef asla eskisi gibi de olmaz. Kişisel gelişimler,değişimler genelde hep tek yönlü oluyor. Sizin eşiniz hep böyleydi veya sonradan böyle oldu bunu asla bilemeyiz. Tek bildiğimiz şey artık o sizim sevdiğiniz adamın anılarını taşıyan bir yabancı ve asla o tanıdığınız adamı içinen çıkaramayacak. En güzeli kendinize bakıp bunu anlayabilirsiniz. Değişiyoruz, sevdiklerimizi sevmemeye, sevmediklerimizi sevmeye başlıyoruz. İnsanın çünkü. En iyisi hayata devam etmek. Hayat sürprizlerle dolu. Biliyorum buradan söylemesi kolay ama kendiniz için affedin olayları. Çünkü o sizin şu anki kırgınlığınızı öfkenizi bilmiyor siz sadece kendinizi yıpratıyorsunuz. Onunla bir daha konuşmayacağım kırıldım ama affetim kendim için affettim deyip hayatınıza bakın. Hem ne malum belki siz ondan çok daha iyi birini bulacak belki de iyi ki böyle olmuş diyecekseniz. Hikaye tam tersi olsaydı. Sizin deli divane olduğunuz her anlamda ondan iyi bir aşkınız olsa eski eşinizi bu kadar kafanıza takar mıydınız? Muhtemelen hayır. Bu aşk değil, bu asla değmeyecek bir şeye karşı duyduğunuz bir hırs, kazanma duygusu. Nedeni nedir bilinmez. Belki siz yapı olarak hırslı birisiniz, belki çocukluktan gelen biri, belki eşiniz sizi sinirlendirip bu duruma soktu. Sebebi ne olursa olsun. Bu hırs sizi yiyip hayat enerjinizi emerken asla mutlu olamazsınız. Bedenizi dinleyin, belki meditasyon yapın, terapi alın. Zor olacak ama illaki olacak. Affedin yolunuza bakın. Bu size çok iyi gelecek inanın bana

Geçici bir süreç, sancılı olması da çok normal. Kimse birkaç seneye boşanırım niyetiyle evlenmiyor. Yıllarının, emeğinin, mutluluk beklentisiyle nikah masasına oturduğun o günün yasını tutuyorsun. Yeterki bu yasın içerisinde kaybolma. Acını yaşa, bitir ve kendine gel

Hala seviyorsunuz onu merak etmeyin zamanla geçer hatta çivi çiviyi söker boşandıktan sonra başka insanlarla kahve içmeye çıkın mutlaka

HARİKA ! Bugün aldığım en güzel haberlerden birisi buydu. Hep aklımda dualarımdaydınız ama mesaj göndererek rahatsız etmekten çekindim sizi. Allah'ım şu kızcağızı en kısa sürede kurtar bu k*araktersizden diye her Cuma el açtım dualarım kabul oldu oh şükür.

Mağlup değilsiniz niye böyle düşünüyorsunuz ? Benden sonrası tuhaf diyeceksiniz gitsin başka kızın başını yaksın yapacak birşey yok

Aynı durumu ben de yaşadım. Altın tazminat toplu nafaka ıvır zıvır herşeyi almıştım o zaman avukatıma demiştim ne diye 1.5 sene uğraştırdı bizi madem verecekti .. yat kalk dua et şükür namazı kıl kurtuldunuz kısa sürede.

Çekişmeli boşanma davası maddi manevi aşırı yıpratıcıdır. Mahkemede neden görmek zorunda olduğunuzu anlayamadım ticari dava dışında ben mahkemeye boşanma davası için hiçbir duruşmaya katılmadım avukatım çözdü niye ödeme yaptık kendi başımızın çaresine bakacaksak ?

Boşanırken de protokol düzenlemiştik .. avukatınıza tekrar danışın gitmek istemiyorum psikolojim kaldırmıyor görmek istemiyorum deyin açık açık.

Personne n'est irremplaçable şekerim ! Türkçe meali : hiç kimse yeri doldurulamaz değildir.
Mezarlıklar kendini vazgeçilmez sanan insanlarla doludur. Narsist bencil herifin tekiydi. Lokma döktürün dar gelirli ailelerin birkaç çocuğunu sevindirin. Ben LÖSEV e bağışlamıştım mesela.

Bir süre yalnız vakit geçirin. Aileniz dahil herkese herşeye mesafe koyun. İmkanınız varsa günü birlik de olsa deniz davası alın yaz bitmeden. Çıplak ayağınızı toprağa kuma değdirin.

Nemfomani olup da bir gecede ardı ardına 4 erkeği koynunuza almıyorsanız, etik değerleriniz varsa, ortalama güzellikteyseniz , meslek sahibiyseniz zaten karşınıza kariyerli ve gelir düzeyi yüksek adamlar çıkıveriyor, evren sizi ödüllendiriyor. C'est la vie ! (İşte Hayat ! ) kuzucuk.

Acınızı çekin, yasınızı tutun, ama terapi alın..arabeske sakın bağlamayın. Sizi aşağıya çeken insanlara asla açıklama yapmayın, işyerinde sakın yorum yaptırtmayın

HİÇ BİR ERKEK VAZGEÇİLMEZ DEĞİLDİR...

Kurtulmuş değil yenilmiş hissediyorum
Yenilmedin kazandın su an öyle hissediyorsun. Yas sürecindesin. İyileşeceksin. Demesi kolay falan deme. Her aklına geldiğinde yaşattığı kötülükleri hatırla. Yalnız kalacağım korkusuna böyle hissediyorsun. Sen istemesen de iyileşeceksin zamana bırak. Kim en acı haliyle kalmış ki bir şekilde geçiyor.

Ben hayatıma bakacağım o da sevgilisiyle hayatına bakacak oh ne âlâ
Zoruma giden de bu
Yarın sizin de kalbinize giren biri olur bu sefer siz anlaşacak bir adam bulamayabilirsiniz karşınızda bir de öyle düşünün. Vakitlice alın haklarınızı aranızdaki hukuku bitirin işte tükanın önünü kapatmayın. Pişman olursunuz.

Anlamadım mazur görün kafam dolu :/ biraz daha açar mısınız

Anlaşmalı mahkemede hakim beni görmek zorundaymış maalesef. Güzel haber mi gerçekten

Çok çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…