Bitmeyen ishal

birdu

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2024
20
1
23
Kızlar merhaba 9 aylık oğlum 1 haftadır ishal. Son üç gündür kusma ve ateş de eklendi balgam kusuyor su içiyor kusuyor emziriyorum kusuyor kafayı yemek üzereyim. Hastanede kan sonuçları temiz çıktı iki kere serum verildi ishal için enconegermina diye bi ilaç verdi doktor başka bişey yok ishali geçmiyor kusması serumdan sonra çok azaldı halsiz bişey yemek istemiyor sadece su içiyor napabilirim bana bi cevap verin lütfen yorulduk artık oğlum çok huysuz uykusu var uyuyamıyor günde en az 15 kez bez değiştiriyorum ne kullanmalıyım ne yapmalıyım acillll cevap

Pişik kremi sürün, ishal benim oğlumda hep pişik yapıyordu hatta kakasında kan görünce acile gitmiştik doktor hametan yazmıştı.

Alerji falan olabilir mi? Doktor tam olarak ne söyledi? Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin inşallah

Pişik kremi kullanıyorum doktor kan sonucunda temiz dedi her hangi bi tanı söylemedi alerjisi yok oğlumun

Yani benimde bebeğim 2 ay önce ishal olmuştu yaklaşık 1 ay sürmüştü tahliller temizdi ama dediğin gibi eriyip gitti kızım en son doktor ilaç yazdı o biraz iyi gelmişti.

Kızlar merhaba 9 aylık oğlum 1 haftadır ishal. Son üç gündür kusma ve ateş de eklendi balgam kusuyor su içiyor kusuyor emziriyorum kusuyor kafayı yemek üzereyim. Hastanede kan sonuçları temiz çıktı iki kere serum verildi ishal için enconegermina diye bi ilaç verdi doktor başka bişey yok ishali geçmiyor kusması serumdan sonra çok azaldı halsiz bişey yemek istemiyor sadece su içiyor napabilirim bana bi cevap verin lütfen yorulduk artık oğlum çok huysuz uykusu var uyuyamıyor günde en az 15 kez bez değiştiriyorum ne kullanmalıyım ne yapmalıyım acillll cevap
Maleseef böyle bir salgın var benim oğlumda kusmayla başladı sonra kusma ishale çevirdi tam geçti dedik yeniden başladı 3 hafta sürdü tam iyilesmesi

Bir komşumuzun çocuğu çok sık ishal oluyor yoğurdun içine nişasta koyup yediriyordu hemen kesiyordu ama ben denemedim öyle bir durum yaşamadık henüz yani. Hastalığına çözüm olmaz ama ishalini kesse bile fayda denemek isterseniz eğer. Geçmiş olsun çok.

Sadece çocuklar değil yetişkinlerde aynı bir haftadır altıma zıcarım diye dışarı çıkamıyorum doktora gittim verdiği ilaç temelli mafetti beni geceleri yatamıyorum bile dün bi kiloya yakın muz yedim haşlama patates yedim banamısın demedi bez baglıycam nerdeyse o derece 🥴🥴🥴🥴

X