Makyaj Ürünleri Bitirdiğimiz Ürünler ve Yorumları (RESİMLİ)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
1-terkur krem: bu krem ilaç mı değil mi bilmiyorum. Eczanede satılıyor ama reçeteye gerek yok. Aşırı terlemeye karşı. Terleme seviyem normal ama deodorantlardan çok daha etkili olduğu için bunu kullandım. 1 tüp bütün yaz yetti. Zaten her gün sürmeye gerek yok. Hem de deodorantlardan daha az zararlı. Fiyatı 10 tl nin altında tam hatırlamıyorum ama 3 rollon kadar gidiyor.
2-Tbs frambuazlı duş jeli: Duş jeli dediğin güzel kokar. Aynı bunun gibi. Yazın çok hızlı bitti üzüldüm yine alacağım zaten 9.90 mı neydi.
3- Natural sea beauty mud cleansing gel: Bunlar set halinde hediye gelmişti. Bir ara Tr’de varmış ama artık yok. Lorealin alt markası sanırım israilde üretildiğinden satılmıyor. Genel olarak karma cildime iyi geldi. Yağı aldı ama kurutmadı, rengi gri, sanki çamur gibi ama kokusu çok güzel. Göz kreminden memnun değildim ama bunu sevdim.
4-Avon göz makyajı temizleyicisi: Tanıdığım herkesin eline bir şekilde geçmiş bir ürün. Bende neden ne zaman aldım hatırlamıyorum. Dibinde kalan iyice koyu kıvamlı oldu atıyorum. Zaten normal nemlendiriciyle temizlemek gibi bir duygu bırakıyor, yağlı. Alın kavanozdaki dovela temizleyin daha iyi
5-Diadermine hassas göz makyajı temizleyicisi: Diadermine yüz grubu benim cildime iyi geldi, her bitenlerde bir şeyler oluyor. Yine memnun kaldım yağlı his bırakmayan, sıvı olduğu için az bir ürünün işe yaradığı bir ürün. Tek eksisi suya dayanıklı makyajı çıkarırken, onuda sürekli yapmadığım için. Benim sevgili diadermineciğim
6-Gliss parlaklık kürü: Bu aslında sarı saçlar için, benim kahve tonlarında boyalı saçlarım var. Bir arkadaşımda denemiştim öyle aldım. Sarı saçlar için olanı saçınıza daha çok yansıma ve parlaklık veriyor. Yoğun sürülen yerlerde sanki birkaç ton açıkmış gibi gösteriyor. kIvamı sürdükten sonra ağır geldi.
7-Avonun roll on farı: bunuda hangi kafayla aldım bilmiyorum.Ah şu avoncu arkadaşlar rengi altın rengi ve bana yıllarca yetti. Avonun makyaj ürünleri genelde kalitesiz ama bu roll on far olayını iyi akıl etmişler. Sürmesi kolay, ayna olmadan bile sürülebilir tabii koyu renk olsa yapabilir miyim bilemem
8-Neutrogena radiance boost göz kremi; ilk kırışıklıklara çözüm olabilcek hafif bir krem sonunda buldum. Göz kremleri ya çok ağır geliyor ya da işe yaramıyor. Şu an 20lerin sonundayım arada bir yaştayım, antiagingle genç ürünleri arasında takılıyorum
9-deotak deodorant: işte yıllardır vazgeçilmez deodorantım, şu kanser şeylerini de duyduktan sonra başka bir şey almadım. Yukarıdaki terkur bitince buna geçtim, hafif mentollü bir kokusu var, erkekler de kullanabiliyor sanırım bu yüzden çabuk bitti içinde paraben falan yok hatta alın size kıyak içindekileri yazayım:
Hydrocarbons mixture(asıl işe yarayan sanırım bu),zinc oxide(ahaha aynı zamanda koltukaltlarım güneşten korunuyormuş), amuminium hydroxychloride( evet alüminyum olmadan bu iş olmuyor ama şu mineral tuz dediklerindede alüminyumun çeşidi var, çeşidine göre seçin).lanolin(yağ maalesef),silica,menthol, triclosan, dpanthenol( bu iyi bir şey), fragrance
10-rossmann rdl mineral konsantre serum: git gide zam geldi artık 2ml ürüne değmez, yeşil bir sıvı, yapış yapış yapmaktan başka işe yaramıyor
11- watsons blender fondöten süngeri: içini attığım için gösteremedim bu beauty blenderlar çok meşhur oldu bu yaz bende hemen denedim, evet normal süngere göre daha rahat, fırçaya göre kullanışsız

bende bitirdiklerimi biriktiriyorum yılbaşına kadar..çünkü ayda sadece bir şişe bişey bile bitiremiyorum kimi zaman..bende biriktiriyim aralıksonunda anca resim yüklerim

1-Nude Nemlendirici Şampuan: 2-3 kullanımlık ufak boyunu bitirdim çok çok memnun kaldım tekrar almayı düşünüyorum şuanda kullandığım
şampuanım bitince.Saçımı kurutmadı, dökülmeyi 3 kerecik kullandığım halde baya azalttı, içinde SLS ve paraben yok
2-L'oreal Triple Active Day Cream: 3. kavanozu bitirdim. Annem de bu aralar kremime dadandığı içi erken bitti, tek sürümlük bişey kaldı
dibinde Karma ve problemsiz bir cildim var, bana çok çok iyi geldi. Yağlanma, sivilce, parlama yapmadı. Nemlendirmesi çok iyi. Fiyatı
da işlevine göre gayet uygun
3-D&G Leau The One: İlkini erkek arkadaşım almıştı, bu 2. şişemdi. Akşam çıktığım zaman ve kışın kullanıyodum genelde. The One'ye oranla
daha hafif bir parfüm. Meyveli çiçekli modern bir koku. Ama yakın zamanda yenisini almayacağım, bitmesi gereken daha çok parfüm var
4-Sally Hansen Bacak Spreyi: Normalde bu ürün bana rahat 1 sene giderdi ama bu defa anlayamadım hemen bitti İnce çorap giymekten
pek hoşlanmadığım için (ve de sürekli kaçırıyorum) bu spreyi çok seviyorum. Bulaşma falan da yapmadı hiç kıyafetlerime.
5-Maybeline One By One: Maybeline'nin tüm rimellerini seviyorum. Bu rimel fazla dolgunluk vermiyordu ama süper uzatıyordu. O yüzden bunu
sarı rimelin altına kullanıyordum. Tekrar alır mıyımmm:44: Bunu almaktansa sarı ve lacivert olanı tercih ederim

1-watsonsdan aldığım superdrug tea tree&peppermint normal saçlar için şampuan: 3 liraya falan almıştım, market şampuanlarından daha iyi, hayvanlar üzerinde deney de yapmıyor, ferahlatıcı bir kokusu var, içeriğinde paraben var ama zaten saçımda ne kadar kalıyor ki diye düşünüyorum.
2-Rossmann vücut yağı: havaların soğumasıyla cildim kurumasın diye bu yağa müptela oldum, harika bir kokusu var, 150 ml vücut yağı bana 6 ay falan yetti, yine alırım da Rossmann uzak
3- marks&spencer wild berry hand lotion: kokusuna kanıp aldım, biraz fazla büyük geldi, vücuduma da kullandım. yapısının losyon olması hoşuma gitti, fazla ağır değil. Pompalı şişesi sayesinde sürekli sürdüm de ellerim kurumadı:) Marks&spencer da hayvanlar üzerinde test yapmıyormuş
4-Avon extraordinary parfüm: artık kataloglarda göremiyorum zaten nasıl oldu anlamadım ama üzerinde 2007 yazıyor, 5 yıl nasıl dayandı bilmiyorum, ağır kokuyor, ama içi simliydi, son kalanları çantama sıktım, her açtığımda güzel kokuyor
5-Antistax varis jeli: henüz varislerim yok bunu annemden çaldım, işten yorgun gelince, şişen ayaklarımı ve bacaklarımı ovdum, yapısı jöle gibi, içeriğini bilmiyorum ama kesin alkol var, bildiğin saf alkol kokuyor, bu yüzden uzun vadede cildi kurutabilir, annemin varislerine ve benim yorgun bacaklarıma bir etki göstermedi. Bir de eczaneden almış, bazen kozmetikler daha iyi oluyor
6- Solecrin spf 50 güneş kremi: bu kremi yazın kullanmıştım, kenarda unutulmuş, yapısı hafif, bu küçük tüp koca yaz yetti, sadece yüzüme sürdüm tabii, bir daha zam yaparlarsa lrp e geçiyorum
7-lancome visionnaire serum: bu küçücük testerdan tabiiki lekelerim gitmedi ve gözeneklerim küçülmedi, ama yüzümü aydınlattı gerçekten, büyük boy alabilirim, gece bakımı için iyi nemlendiriyor
8-avene clean ac: sivilcelerim çoğaldığında ilaç sürüyorum, yatmadan da bu kremi sürdüğümde ilaç yüzümü kurutmuyor ama avene çok masum görünsede paraben içeriyormuş
9-avon ruj:ruj bitirmek kolay değil, insan sıkılıyor kenara atıyor ve rujlar bozuluyor, bu benim çantamdaydı. sabah evden çıkarken 1 kere sürüyorsun ama çantada olunca günde 40 kere:) işte size taktik

buraasıı cok hareketsz kalmış kızlarr canlandıralımm ben biiriktirmeye basladım bile yorumlarınızı esirgemeyinnn

dove sabun-beğendim cildimi kurutmadı hatta birçok temizleme jelinden daha iyi geldiğin söyleyebilirim.
cottomia disk pamuk-kipadan almıştım beeğenmedim çok sert yapısı var.oje silerek bitirdim.
idil ıslak mendil-gül kokulu sıradan ıslak mendil.bi süre sonra kokusu baydı
avon güneş kremi-2sene once alınıp köşeye atılmıştı.25faktör koruyuculuğu güzel bi krem ayrıca portakal gibi kokuyor bunuda sevdim.
egos jöle- ben sert yapan jöleleri seviyorm buda öyleydi memnun kaldım.
diadermine burun bantları- benim ilk burun bantım olduğundan kıyaslama yapamayacağım fakat watsons kömürlüyü almayı düşünüyorum bu kez.
rexona mini deo- bu da hediye olarak dağıtılıyordu zaten normaldede kullandıığım bir ürün büyük boyu bitmek üzere bile.

1.Flormar ve Color Me lipbalmlar: 2 sini de aldığıma gerçekten pişmanım!!!! sürdükten sadece 10 dk sonra kesinlikle tatları iğrençleşiyo ve kötü kokuyolar.. bir daha alır mıyım? asla :117::117:

oranj renge çalan rujdan memnundum ama bitirmek nasip olmadı kokusu değişti bozuldu ve atmak zorunda kaldım

2.Lancome Far Tableti: 2 yıl oldu alalı ilk başlardaki gibi renk vermiyor,dağıtılmıyor ve çok çabuk gidiyor,topaklanıyor vs.. atmak onun için daha hayırlı

3.maybelline falsies mascara: güzeldi. gözümde asla topaklanma yapmadı ya da kirpiklerim dökülmedi.. ama favori bir ürün değildi. elime ilk o geldi aldım diyebilirim

4. Avon makyaj temizleme losyonu: uzak durulacak ilk ve en kötü losyon!!! gözlerimi yaktı,hemen bozuldu ve yarıya bile inmeden atıyorum :117::117:

Hobby El kremi: ba-yıl-dım kesinlikle harika bi ürün. elimde terleme yapmadı,kokusu ve yapısı muhteşem.. ellerim çok kurur ama bunu sürdükten sonra pamuk gibi oldular.. küçücüktü bu bitti çanta boy narlı aldım sıra onda

5.Selpak mendiller: sanırım başka bir marka kullanamam yumuşacıklar... bi bunu bir de tenoyu beğeniyorum harikalar

6.She roll-on&deodorant:kokusuna vurularak almıştım gerçekten ter kokusu sorunu yaşamadım bunları kullandığım süre boyunca ve kesinlikle uzun süre dayandılar... evde bile böyle ürün kullanan biriyim ve kesinlikle bereketliler

8x4: she daha başarılı diye düşünüyorum. çok keskin bir kokusu var

7.Bioblas sarmaşık özlü şampuan: Harika diyebilirim. evdeki herkesin saçı kıvırcık ve kuru... bu eve bomba gibi düştü

kokusu muhteşem. saç kremi olmadan kullanılsa bile yumuşacık yapıyo ve saç dökülmem normal-az olmasına rağmen onu bile azalttı teşekkürler sana

Amway Satinique Şampuan ve Saç Kremi: aman benden uzak durun nooooolllur!!!! abartısız 2 buçuk yıldır bunu kullanıyorduk ve bitsin diye canla başla mücadele verdik...

ilk 1 yıl evet saçlarımız reklamlardaki gibi ahenkle dans etti ama sonra alıştı herhalde hiç bir etki görmedim... bitsin diye bol bol kullandık ama konsantre ürün anacım zor bitti

ama kokuları harika

tekrardan biriktirmeye başladım ona göre

hafif yapılı bir nemlendirici..

cildim yağlı olduğu için yağlandırmadan nemlendirme özelliğini sevdim..

hem elime hemde yüzüme kullandım

Kızlar mrb bu topik cok yararlı bence devamını getirelim ben yakında fotolar aticam sizde atmaya devam edin ltfn byeeee:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…