Makyaj Ürünleri Bitirdiğimiz Ürünler ve Yorumları (RESİMLİ)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Canım oje sedefli değil öle matta değil normal oje işte :KK9:İstediğin renge bu tam uyuyor. Oje alacağın zaman bakarsın beğenirsenalırsın. Head&sholders bana iyi gelmemişti. 1 kere alıp denedim bidahada kullanmadım.Bu şampuan ikisi bir arada değil. Ben krem olarak ipek kullanıyorum. Memnunum tavsiye ederim. Otacinin saç kremide varmış ama ben hiç kullanmadım.

slm cnmm geçen gün arkdşlarla dolşırken oje satan biyer gördk bn de öle karıştırıyodum snra bi baktm güzel bi kırmızı 48nolu ddim bu 48bana bşyler çağrıştırıyor aklma sn geldin :KK61: bi arkdş da duymştm bn bu ojenin methini al bak pişman olmazsn ddi baktm mat simsiz snn sözlerin aklma geldi tmm ddim aldm ve şuan sürdüm gerçekten istediğim renge ulaştım sevnçten faceye bile yazdım:KK37: çok teşekkürlerrrrrr:KK16:

slm cnmm geçen gün arkdşlarla dolşırken oje satan biyer gördk bn de öle karıştırıyodum snra bi baktm güzel bi kırmızı 48nolu ddim bu 48bana bşyler çağrıştırıyor aklma sn geldin :KK61: bi arkdş da duymştm bn bu ojenin methini al bak pişman olmazsn ddi baktm mat simsiz snn sözlerin aklma geldi tmm ddim aldm ve şuan sürdüm gerçekten istediğim renge ulaştım sevnçten faceye bile yazdım:KK37: çok teşekkürlerrrrrr:KK16:

oiiiy canım benim ya :) Güle güle sür sürüştür canım sevindim aradığını bulmana :KK16:

Dax sulphur cilt tırnak bakım yağı: nı bu forumda çok gördüm kızlar dikkatimi çekti sanırım alıcam denemeyi düşünüyorum da nerelerde bulabilrim acaba bide fiyatı nedir?

Kızlar 1 yıl olmuş konu güncelliğini yitirmiş ama ben yinede ürün yorumlarını çok faydalı buluyorum. Birimiz deneyip anlatınca belki bir sürü kişiyi boşa para dökmekten kurtarıyoruz bu yüzden ben atmadan resimlerini çekmiştim.
ama henüz resim ekleyemiyorum 100 mesajı doldurmamışım:KK43::KK43:

1-Bebak acı badem sütlü makyaj temizleme mendilleri:
İçerisinde 20 adet var bebakın kremlerindeki o badem kokusu yerine parfümlü, tatile giderken almıştım işe yaradı ama yandığım zaman cildim hassaslaşınca yakmaya başladı. Makyajı iyi temizliyor yinede çok daha güzelleri var bir daha almam.

2-Skyline terracotta:
Yine tatildeyken ihtiyacım olduğundan aldım birkaç gün kullandım, çok simli yıkayınca çıkmıyor bronzluk yerine sim veriyor, kahverengi far sürmüş gibi, zaten 5 liralık şeyden ne hayır gelir, maalesef bir daha yüzüme süremeyeceğim.

3-Garnier ambre solaire bronzlaştırıcı mendil:
Garnierin ürünlerini genelde sevsem de bu mendil cildimi kuruttu, bir adet vardı gözle görülür bir koyuluk elde ettim ama cildimi kuruttuğu için bir daha krem şeklindeki bronzlaştırıcıları alacağım.

4-Flormar far no: 02
Numarası görünsün diye tersinden koydum, zaten neredeyse hiç kalmadılar, mavi tonlarında bir far paletiydi, ben genelde kahve tonları kullanıyorum nasıl bitti anlamadım. Fazla simliydi, kalıcılık ve renk verme açısından seviyorum flormarı

5-Maybelline liner Express eyeliner
Keçeli ucu sayesinde eyeliner çekemeyenler bile çekebiliyor, kocaman görünüyor ama lacivert kısmı tutma kısmı altın rengi yerde ürün var.

6-Avon colortrend ruj diamond
Pembeyle kırmızı arası bir tonda, pırıltılı, çabuk çıkıyor.avon satan çok sevdiğim bir arkadaşım var bu sebeple avon vazgeçilmez ürünlerimden

7-Flormar tekli far
Mat beyaz bir fardı, mat farları özellikle çok seviyorum ama fazla kullanamadan kırıldı yerden toplayıp da gözüme sürmedim, çok az kullanmış olsamda memnundum hemen aynısından ve diğer matlardan istiyorum.

8- Emla %5
Herkesin bildiği lokal aneztezi yapan bir krem, bazen ağda öncesi gibi durumlarda gerekiyor.Çok küçük 5 gram bazı eczaneler tek satıyor ama pahalı. Az biraz etkisi var
9-bebak acı badem sütü
Bu sütü 10 yıldır arada sırada alıyorum, eskiden vücut kremi olarak kullanıyordum ama artık çok daha güzel kokuluları ve güzelleri var, makyaj temizliğinde kullanıyorum, evet yağ bırakıyor ama sonrasında yüzümü yıkıyorum.
10- Olay complete care
Bu krem kuru ciltlere az gelebilir, karma ve yağlı ciltlere göre, losyon kıvamında, evden çıkmadan sürüyorum, genelde kremler 50 ml ama bu 100 ml olduğu için baya gidiyor, 15 faktör güneş koruması deniz kenarı dışında yetiyor.
11- Loreal triple active day
Bu kremden çok memnun kaldım, hem e vitamini hem güneş koruması var ama yağlı değil, akışkan bir yapısı var herkese göre değişir yinede ben kokusunu çok beğendim, yazın sahillerde sürülen güneş kremleri gibi kokuyor, bana yazı hatırlatıyor, yalnız büyük görünsede 50 ml

12- Sanoflore voluptuous firming balm
Bu testerı sanırım yurtdışından biri getirdi çünkü Türkiyede satışı yokmuş, bitkisel içerikli olduğu yazıyor, hasta olunca içilen çaylar gibi kokuyor, çok yağlı antiageing yazmasada 30lu yaşlarda belki kullanılabilir.
13-Krauterhof bacak- ayak kremi
Bu kremi gratisten almıştım, akşam eve gelince ayaklarımdan dizlere kadar sürüyordum, bir serinlik ve rahatlama hissi yaşatıyor gerçekten, hem nemlendirdiği için kışın başka kreme gerek kalmıyordu, yazın pek kullanmadım zaten dibinde kalanı aldım.Bir dahaki kış tekrar alabilirim
14- Selective Amino Keratin
Bu maskeyi yine forumlarda görüp aldım, herkese çok iyi gelmesine rağmen bana herhangi bir saç maskesi gibi oldu, yani nemlendirdi ve taranmasını kolaylaştırdı.İçeriğe çok takık biri olmadığımı az çok görmüşsünüzdür ama arkasına bakınca, bir sürü çeşit silikon var, bunlar sayesinde saç kolay taranıyor ve bir sürü paraben bu yüzden saatlerce bekletemedim, krem gibi 5dk bekletip duruladım, bu yüzden işe yaramamış da olabilir, fiyatı çok pahalı değildi ama glissin maskesiyle aynı, bir daha aramakla uğraşmam
15- J. Frieda parlaklık veren bitiş spreyi
Ve son olarak saç spreyi, 1 yıldır falan bende artık etiketi soyuldu gördüğünüz gibi, ben her banyodan sonra sıkmıyorum, ayda bir kez bir yere giderken sıktım bu yüzden çok gitti, gerçekten parlatıyor, kokusu biraz ağır fazla sıkınca öksürtüyor, mümkünse yüze yakın yerlere sıkarken dikkatli olun, verdiğim paraya değer mi? Evet bidaha alırım

url=http://bit.[ly/c25MCx]
c42fu.jpg
[/url]

$DSCN2048.JPG
şimdilik bu kadar koyabildm
defne ve doğa saç bakım yağı:bi aktardan almıştım şampuanıma koyuyorum saçlarımı yumuşatıyor ve badem yağından ısırgan ve çam terabentin yağına kadar biçok yağın karışımı kendin karıştırmakla uğraşmıyorsun memnun kaldım.
elseve sıvı saç kremi:eek:lmazsa olmazlarımdan.saçımı tarama kolaylıgı sağlayıp kopmasını önlüyor.
rexona stick calming:ter kokusu diye bişey asla olmuyo aksine kıyafetiniz bile mükemmel kokuyor çok çok çok memnunum.özellilkle bu lila rengi favorim harika bi kokusu var.
flormar göz makyajı temizleyicisi:bu üründen de memnunum tamamen çıkırıyor.görevlinin dediği gibi içinde besleyici yağ karışımı var sanırım az da olsa yağlı bi doku bırakmasını istemiyorsanız sevmeyebilirsiniz.
flormar pretty compact 4lü far P041 :bu 4lü farı renkleri itibariyle çok seviyorum her rengi hafif tonlarda yaz için ve günlük kullanım için güzel :)

Resim aşağıdaki mesajda

1)Rossman isana saç toniği: Saç toniği ne işe yarar hala tam olarak anlayamadım ama çok sık şampuanladığımda saç derim kuruyunca sürdüm, kokusu bitkisel kuruyunca saçta güzel duruyor ama fazlası yağlandırır diye hep az sürdüm, saç derisinin gerginliğini aldı, kepek sorunum olmadığı için iyi gelip gelmediğini bilmiyorum. Aldıktan 6-7 ay sonra bozuldu, içerisinde bir katman oluştu onunda yakından resmini çektim.Gereksiz buldum açıkçası neden aldıysam:)
2)Rossmann rival de loop aseton:Bu asetonda Rossmandan en son rosmanda bi 100lük bırakıp orayı toplamıştım ordan kalma. Bildiğimiz aseton Hindistan cevizi aromalı ama tabi aseton kokusuyla karışınca muhteşem bir koku beklemeyin.
3)Garnier Fructis saç maskesi: Bunu sevgili kuzenim almanyadan getirmişti, kokusu kayısılı gibi şampuanı da vardı o çok hızlı bitti, şampuanı iyiydi, maske güzel koksada sıradan
4)Biocarin allerga tabii keratin: Saçlarımın rengini birkaç kez değiştirince bakımları araştırdım, keratinin saçın ana maddesi olduğundan yola çıkarak aldım. 6 adet keratin ampulü var, boyaya karıştırılabiliyor saç diplerini korumak için, bitkisel boylardan iyi sonuç alamadığım için normal boyaları bu şekilde kullanıyorum, BOYANIN RENGİNİ BİRAZ KOYULAŞTIRIYOR ona göre boya aldım ve sorunu çözdüm uyarayım dedim, birde şampuana karıştılıyormuş ama her şampuana olur mu bilmiyorum bu yüzden denemedim, bakım olarak da harcamak istemedim çünkü tanesi 7 lira gibi bir şeydi
5)Wellazid naneli ve uv korumalı saç kremi: Bunuda kuzenim almanyadan getirmişti, kokusu biraz keskin ama doğal bitki özlerinden yapılıyormuş, ama saçları yumuşatıyor ve toparlıyor uv korumalı olduğu için yaz boyunca kullandım, kokusu biraz farklı olsa favorim olabilirdi

Son düzenleme:
6)Gülşah vazelin gül kokulu: Bu vazelin bana neredeyse 4 yıl yetti halada dibinde var ama artık kokusu bile güle benzemiyor, body butter, krem falan derken vazelin sadece topuklarıma sürdüğüm bir bakım oldu, eskiden çok kullanırdım ama artık gerek duymuyorum o kadar çok çeşit var ki
7)Penaten: Pişik kremi gibi ama ben ufak çiziklerime sürüyordum yaraları daha hızlı iyileştiriyor ama durdukça içinde hava kabarcıkları oluştu, malum almanyadan geldi sıcaklara alışkın değil. Bozuldu gibi atayım diyorum
8)Diadermine 2 fazlı göz makyajı temizleyici: Maybelline temizleyiciye benziyor ama biraz daha az yağlı bir his bırakıyor, diadermine benim favori markam olduğu için çok sık bitiriyorum, hem fiyatı uygun hemde pahalı ürünlerin bile bazıları cildimi yaktı, bozdu ama diaderminede böyle bir şey yaşamadığım için her şeyini alabilirim.Bu temizleyici yağlı bir his bırakıyor sonradan yıkamak gerekiyor ama çok ağır makyaj yapmadığımda genelde makyaj temizleyici suyunu kullandım o da aşağıda.
9)Avon oje real red: 12 gr normal ojelere göre içinde daha fazla var ama kırmızıya sıra gelmediğinden kurudu, yani ojelerin büyük olması avantaj olmuyor, tabii sürekli aynı ojeyi sürüyorsanız farklı, kalıcılığı iyi parlak, ama yarı fiyatına pastel almayı tercih ediyorum.
10)Diadermine dermo detox makyaj temizleyici su: Çoğu kişi bioderma suyu tavsiye ettiği zaman en küçüğünü alıp denemiştim ama çok makyaj yapmamama rağmen o kadar hızlı bitti ki neden 500 ml satıldığını anladım, dermo detox belki onun kadar iyi çıkarmıyor ağır makyajı ama günlük kullanımda çok daha uzun süre gidiyor, rimel dışında suya dayanıklı makyaj yapmıyorum bir tek rimel için gözlerimi ovmam gerekiyor

11)maybelline volum Express rimel:Maybelline rimellerden vazgeçmem, tüm çeşitlerini deniyorum, volum expressin fırçası normal ben plastik ve açılı fırçalarından memnun kaldım (ismini hatırlamıyorum yine maybellinde var)
12) Nivea rimel: baya zaman kurumadan durdu ama fırçası başarılı değil, suya dayanıklı olduğu için zor çıkıyor ama yazın terleyince göz kapağına bulaşmıyor.
13)Rossman göz serumu rival de loop age performance ilk göz serumun ama maalesef kırışıklıklarda işe yaramadı hala göz kremi bulamadım, kırışıklık için olanlar çok ağır ben hala 20lerin sonundayım, yinede koruyucu etki yapar diye son damlasına kadar kullandım
14)Heliocare spf 50 krem fondöten: yazın güneş kremi yüzümü bembeyaz yapacağına hem renk vermiş hemde kapatmış oluyor, kreme gerek kalmıyor, yağlı ciltler için fazla yağlı gelebilir, pata krem formatında tam yaz için ideai bir daha ki yaz yine almak istiyorum.
15)Body shop çilekli vücut spreyi: edtsinide kullanmıştım ama bunun kokusu daha hafif yazlıktır diye düşünüyordum ama kimyasal bir kokusu var nasıl anlayatım oda parfümü gibi, bu serinin kesinlikle edtsi ve body butterı daha başarılı, zaten en son gördüğümde ambalajıda değişmişti yenisi umarım daha iyidir sadece kabını değiştirmekle olmuyor
16)johnson’s baby cologne bedtime: geceleri benim gibi uyku problemi çekiyorsanız çok seversiniz, üzerinde yazdığı gibi yatakta uyumadan boğazıma göğsüme ellerime sürüyordum kokusu gerçekten rahatlatıyor ve sabah kalktığınızda bebek gibi kokuyorsunuz. Ama eğer bebek için düşünüyorsanız uzak durun derim içerisinde alkol var bebeklerin cildini tahriş edebilir
17)isotrexin akne jeli: ergenlikten çıktım ama sivilcelerden kurtulamadım yıllardır, bu ilacın jel olması bir artı gece yatmadan beyaz bir tabaka oluşmuyor şeffaf, ama ilk zaman daha çok sivilce yapıyor zamanla izleri ve sivilceleri geçiriyor, yenisini aldım başladım, kışın çok soğukta cildim kuruyana kadar kullanancağım
18) Maybelline dream mousse blush: 04 mauve dream mousse fondötenden memnun kalıp almıştım ama içeriği simli ve kalıcı değil, bu rengi fazla pembe geldi, şeftali tonlarında da yoktu ben aldığımda, dura dura çatladı zaten atacağım.

X