Biten İlişkilerin Ardından Ne Yapmalı?

ressam1970

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2007
658
2
54
Herşey bitti! Sevgiliniz sizi terk etti. Bundan sonra sizi nelerin beklediğini bilmiyorsunuz ve kesin olan tek birşey var: sevgiliniz asla geri dönmeyecek. Kendinizi üzgün hissediyorsunuz. Daha da önemlisi çok kızgınsınız, çünkü hayatınızı yeni baştan programlamanız ve gözden geçirmeniz gerekiyor. Ama ilk önce yaşadıklarınızı özümsemek ve çektiğiniz acıları unutmanız gerekiyor. Biten ilişkinin ardından yeni bir hayata başlamak için belki birkaç haftaya, belki de birkaç aya ihtiyacınız var. Hiç şüphesiz bu dönemi atlatabilmek için elinizden geleni yapacaksınız. Ve yaşadığınız üzüntülü günleri atlatabilmeniz için bizim de size birkaç öneri sunulmuş...
uygulamak lasım
İçinizdeki öfekiyi haykırmayı öğrenin!
Eski fotoğrafları elden geçirin : şölee güzelce yırt at
Özgürlüğünüzün tadını çıkarın
Öc almaya çalışmayın:boşweeeerr giden için değer mi??
Arkadaşlarınıza zaman ayrımanın vakti geldi
deşarjj olmak diee buna deriimmmm......biten ilişki hiç bu kadar hafif atlatılmamıştı diceksiniz bundan eminimm......

bu gıbı durumlarda kendi kendımı besleyerek tedavi etmek gecıcıde olsa ise yarıyo.. cikolata iyi fikir yada pudıng ama cikolatalı.. bi sure mutlu oluyorum sonra hem şişman hem mutsuz oluyorum sonra hemde yalnız oldugumu hatırlayıp hıckıra hıckıra bıraz daha cikolata yiyorum biraz daha mutlu oluyorum olmuyorum olmuyooo boylece psikolojımı bozuyorum...

ayhh ben direk kendimi kuaföre atıyorum sanki bana dokunduğu herşeyi sildim gibi geldi çok iyi gelmişti onunla buluştuğum zamanki giysileri giymiyorum hepsi attım cebimi değiştirdim hayatımda değişiklikler yaptım iyikide ayrılmışım hıh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…