Bismillah diyip başlıyorum ilk defa yapıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum (ovulasyon testi)

Hayir tam olgunlasmamis sizin yumurtaniz. Teste devam edin dort bes gune catlama olur bence. İki cizgi de belirgin bir sekilde kirmizi olacak. Sonraki testiniz ise siliklesmis olacak. Bu iki gun cok kritik. O gunleri degerlendirin mutlaka
Anladım devam ederim yarın tekrarliycam testi atarım buraya çok teşekkür ederim

Bende bu ay ovulasyon testi yaptim ve hergün ayni saatte yaptim yumurtlamayi iki gün gördüm ücüncü günü catlama oldu bende yani günde 2 kez yapmadim ama kacirma gibi bi olayda olmadi zaten

Kizlar bugün testte 2. Günüm busekilde çıktı mehrunnisa mehrunnisa

Eklentiler

• 16609870206122820239710990730651.jpg
    16609870206122820239710990730651.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 56
Bende bu ay ovulasyon testi yaptim ve hergün ayni saatte yaptim yumurtlamayi iki gün gördüm ücüncü günü catlama oldu bende yani günde 2 kez yapmadim ama kacirma gibi bi olayda olmadi zaten
Ya ben de dun aksam 7 gibi ilk testi yaptim diger testi 8 saat sonra tekrarladim. Yumurta catlamis mi oluyor

Eklentiler

• 4CCBB79A-81C6-4A08-BB0A-5B4B69F0064D.jpeg
    4CCBB79A-81C6-4A08-BB0A-5B4B69F0064D.jpeg
    131,9 KB · Görüntüleme: 55
  • A01E2ADE-BBA8-4276-8F80-4C77C3230CE6.jpeg
    A01E2ADE-BBA8-4276-8F80-4C77C3230CE6.jpeg
    153,7 KB · Görüntüleme: 50
Bende PCO var diye belli olmuyor günlerim ondan canım bide benim ilk ovu testi yapışık ondan pek anlamıyorum ya🙂
Bugunleri de degerlendirin bence ama kip kirmizi degil daha. Ben de az once attim benimki kadar oldugu zaman mutlaka o gunleri ve siliklesmeye basladiktan sonraki adete kadar her gunu degerlendirin🥰

Bugunleri de degerlendirin bence ama kip kirmizi degil daha. Ben de az once attim benimki kadar oldugu zaman mutlaka o gunleri ve siliklesmeye basladiktan sonraki adete kadar her gunu degerlendirin🥰
Evet gördüm kıpkırmızı eşit bide şunu merak ediyorum piki görüp siliklesene kadar ve sonrası 3 günü değerlendirdikten sonra gerek kaliyormu adete kadar

Evet gördüm kıpkırmızı eşit bide şunu merak ediyorum piki görüp siliklesene kadar ve sonrası 3 günü değerlendirdikten sonra gerek kaliyormu adete kadar
Ya bana bir kere oyle demislerdi. Eger imkan varsa degerlendirilse o sekilde iyi olur. Benim de sadece merak ettigim her gun mu yoksa iki gunde bir mi degerlendirmek gerekiyor ondan emin degilim

Ya bana bir kere oyle demislerdi. Eger imkan varsa degerlendirilse o sekilde iyi olur. Benim de sadece merak ettigim her gun mu yoksa iki gunde bir mi degerlendirmek gerekiyor ondan emin degilim
Hergun sperm kalitesini düşürüyor diyorlar ama kimileri de hergun olsa sıkıntı olmaz diyorlar bende anlamadım vallahi biz dünü degerlendirdik muhtemelen bu hafta komple degerlendiririz offf kadın olmak ayrı sorun hamile kalmak ayrı sorun bide önceden hamile kalmış doğurmuş biri olarak cidden olmayınca böyle uğraşmak nekdr stresli bir işmiş ya hiç anlamıyordum nasil hamile kaldığımi bı ogrendim 6 haftalik diğeri de öğrendim 8 haftalikti

Yumurtlamanin 2.gunu dediginiz ne oluyor tam olarak? Catlamadan sonraki 2.gun mu?
Bazi kadinlarda bu koyu cizgi görme olayi 2 gün sürüyor yani bende öyle oldu ilk koyuda degerlendiremedim 2. koyu cizgide degerlendirdim sonraki gün silik cikti yani catlamis oluyor o günüde degerlendirdim

Hergun sperm kalitesini düşürüyor diyorlar ama kimileri de hergun olsa sıkıntı olmaz diyorlar bende anlamadım vallahi biz dünü degerlendirdik muhtemelen bu hafta komple degerlendiririz offf kadın olmak ayrı sorun hamile kalmak ayrı sorun bide önceden hamile kalmış doğurmuş biri olarak cidden olmayınca böyle uğraşmak nekdr stresli bir işmiş ya hiç anlamıyordum nasil hamile kaldığımi bı ogrendim 6 haftalik diğeri de öğrendim 8 haftalikti
Ayy masallahh bu 3.cocuk olacak o zaman insallah oyle mi😍 benim daha ilk olacak iki aydir dusunuyoruz bu ay 2.ayimiz. Ama ben de stres oluyorum uzuluyorum olmayinca gecen ay. Bir de bizim duzenli bir iliskimiz de yoktu tam olarak esimle islerinden oturu. Bakalim bu ay Allah nasip ederse daha duzenli olmaya calisiyoruz

Bazi kadinlarda bu koyu cizgi görme olayi 2 gün sürüyor yani bende öyle oldu ilk koyuda degerlendiremedim 2. koyu cizgide degerlendirdim sonraki gün silik cikti yani catlamis oluyor o günüde degerlendirdim
İyi yapmissiniz. İns sizin de en hayirlisi neyse gonlunuzdeki allah nasip etsin. Ben daha ilk defa dun yaptim iste koyu cikti ama benim iliski iki gun once olmustu😞 bir de iste dun degerlendirebildik koyu ciktigi zamanla catladigi zaman arasinda. Bundan sonraki her gunu de nasip ederse Allah degerlendirmeye calisacagim ins

X