Birşey sorabilirmiyim?

E

EU1

Ziyaretçi
ya kızlar en son 14 eylülde hastalanmıştım.Şimdi adet olduğumuz günleride sayıyormuyuz?yoksa 5 gün adet oldum adet olduğum günleri saymıyormuyuz?
bügün annem kafamı karıştırdı....kızlar lütfen bi cvp yazın.

ya kızlar en son 14 eylülde hastalanmıştım.Şimdi adet olduğumuz günleride sayıyormuyuz?yoksa 5 gün adet oldum adet olduğum günleri saymıyormuyuz?
bügün annem kafamı karıştırdı....kızlar lütfen bi cvp yazın.

anlamadım niçin sayacaksın yumurtlama günü içinmi ?

normalde adetlerin kaç günde bir olur kişiden kişiye değişir mesela benim hep 28 günde bir olurdu yani geçen ay 14 ise bu ay 12 sinde olmam gerkirdi seninde öyle ise günün geçmiş demektir inşallah hamilesindir canım

bacim sen hamilemisinki onumu sayican yoksa gunun gectide onumu sayican anlamadim

ya negatif çıkars diye korkarsın belki ama bence bir idrar tahlili al şimdi yarın sabah aç karna ilk idrarınla test yap derim

Bacim kac gunde bir adet oluyorsun ben mesela 28 gunde bir olurum.En son temmuzun 16 sinda olmustum bir dahaki ay 13 agustosta olmam gerekiyordu olmadim 16 sinda test yaptim pozitif cikti.Uc gun gecmisti yani anlatabildimmi canim.

cnm br-ence hemen test al
sabah akşam farketmez ben akşanm yapmıştım çıkmıştııı

14 ekim iilk günü sayılır cnmmmmm

tamam işte bende bunu öğrenmek istiyordum.ne demek istediğimi anladın.şu durumda günüm geçmiş oluyor.....test almak istemiyorum.zor ama bekleyeceğim...hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum...

X