Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Ayyyyy ben de bidahaki hafta içi yıkar ütüler yerleştiririm çantasını diyorum :26: tabi haftasonu eksiklerimizi tamamlayabilirsek :26:

şerocum bencede hazırla koy ne olur ne olmazz..sonucta sen kendi durumunu bilirsin galibada sanki aceleci gibi senin oğlan hazırla dursun..

Ay sağdan sağdan vuruyo sıpam yaa :KK1: :KK1: :KK1:
Merveeeeeeeeeeeee bakalım sen ne zaman hissedeceksin tekmelerini :emir_bebek: ben ilk 18. haftamda hissetmiştim :KK53:

aradaki acığı kapatıcan galibaaa şerocumm..:KK1: oğluşlarımız sağlıklı gelsinde gerisi önemli değil..
artık benimde geceleri arada kasıklarımda ağrı oluyor ama fazla takılmıyorum..:KK34:

Bende iki haftadır var işte o ağrılar, hem de gece gündüz demiyo valla :KK25: Allahtan düzensiz de ben de çok takılmamaya çalışıyorum onlara :26:
Yarın kontrolümüz var, bu sefer nst.ye gireriz heralde :KK53:

günaydınnn hayırlı sabahlar teyzoşlarrrr...
Nasılsınnn...bayadır uğrayamıyorum bir yaramazlık yoktır inşallah..

hoşgeldin canımmm yaaa kendi adıma çok iyiyim :)

bu gidişle ben haticeden önce doğuracam :KK1: :KK1: :KK1:

az banada öyle geliyo gibi gerçi hatcenin son halini görmedik ama senin göbüş dedikleri gibi azcık aşağıda duruyoo sen bir an önce hazırlanmaya bakk

ay sağdan sağdan vuruyo sıpam yaa :KK1: :KK1: :KK1:
Merveeeeeeeeeeeee bakalım sen ne zaman hissedeceksin tekmelerini :emir_bebek: Ben ilk 18. Haftamda hissetmiştim :KK53:

ayyyyyy o gün bir an önce gelse artık off daha çok var yaaaa şuankinin 2 katıı geçermi bu günler:KK76: Aslında şuan en çok cinsiyetini merak ediyorum ama çoğunluk erkek diyoo banada erkek gibi geliyo:))

hoşbuldum idilimmmm ben iyiyim allaha şükür egede iyi kıpır kıpır durmuyo yerinde..dün kıyafetlerini yıkadık ütüledik cantasını hazırlıcam eksikleri falan tamamlamaya çalışıyoruzz...
bu arada ben bebek telsizi alıcamda bana önerebilceniz marka varmı..

siz nasılsınızzzz bahar nasıll..

maşallah egeye....biz iyiyzzz bahar uyuyooo şimdi biraz hastaydı ama yavaş yavaş toparlanıyo
canım bebek telsizi ben almadım...malum şatoda yaşamıyoruzzz :)) bildiğin üç oda bir salon .... bu yüzden sana önerebileceğim markalar yok malesef :))

Çalışıyorum canımcım yaa, geçen hafta başladı aslında iznim ama çalışır raporu aldım, bayramdan sonra 20.si gibi ayrılıcam inşallah, tabi ozamana kadar doğurmazsam :KK37:

ha anladımmm vallaaa dikkat et canım erken doğurma haaa 37.haftaya kadar bekle

selammmmm

kız hatce kızzz ben eşşeğim ben eşşeğim :KK5:

az banada öyle geliyo gibi gerçi hatcenin son halini görmedik ama senin göbüş dedikleri gibi azcık aşağıda duruyoo sen bir an önce hazırlanmaya bakk

ayyyyyy o gün bir an önce gelse artık off daha çok var yaaaa şuankinin 2 katıı geçermi bu günler:KK76: Aslında şuan en çok cinsiyetini merak ediyorum ama çoğunluk erkek diyoo banada erkek gibi geliyo:))

:KK19::KK19::KK19: bence kızzz merveee

Bende iki haftadır var işte o ağrılar, hem de gece gündüz demiyo valla :KK25: Allahtan düzensiz de ben de çok takılmamaya çalışıyorum onlara :26:
Yarın kontrolümüz var, bu sefer nst.ye gireriz heralde :KK53:
yarın kontrolden sonra haber ver bizee merak ederim sizi...nts cok güzelll sürekli o kalp atışlarını duymak muhteşem bir duygu...

hoşbuldum hayatım...
iyi olmana iyi olmanıza sevindim...

en kısa zamanda resmimi koyucammmm...

maşallah egeye....biz iyiyzzz bahar uyuyooo şimdi biraz hastaydı ama yavaş yavaş toparlanıyo
canım bebek telsizi ben almadım...malum şatoda yaşamıyoruzzz :)) bildiğin üç oda bir salon .... bu yüzden sana önerebileceğim markalar yok malesef :))

gecmiş olsun canımmm...

aslında almıcaktım telsiz ama ben 3. katta oturuyorum kayınvalde 1. katta sürekli aşağı yukarı inip cıkmaktansa teliz alayım demişti ama kararsızımda bilmiyorumm...bakalımm belki almamda...

günaydınlarrr...
yeniden bebek muhabbetleri başlamışş..çok sevindimm.moralim düzeldi biraz gözde öğretmenden sonra:KK43:((
hazırlıklar heyecanlı bekleyişş..
ahh...:KK31: tadını çıkarınn...

kızlarr biz bi cahillik ettikk...bugün ilaç içtimm.ertesü gün hapıı...çok pişman oldumm..nasıl izin verdim diyee..sütümüde sağdım ama bitti...içti hepsini az öncee...
bi kereliğine mama veririm olmazsa:KK43:(((
napıyım kızlarr..veriyimmi mama..yoksa pirinç unuyla mama yapıp onumu veriyimm...:KK14:

hoşbuldum canımcım

ya hatceme kargo yıllucam evde hazır ama kargoya veremiyorum bir türlü 2 hafta olacak nerdeyse

ne kargosu kızzzzzzz:44:

yarın kontrolden sonra haber ver bizee merak ederim sizi...nts cok güzelll sürekli o kalp atışlarını duymak muhteşem bir duygu...

hoşbuldum hayatım...
iyi olmana iyi olmanıza sevindim...

en kısa zamanda resmimi koyucammmm...

gecmiş olsun canımmm...

aslında almıcaktım telsiz ama ben 3. katta oturuyorum kayınvalde 1. katta sürekli aşağı yukarı inip cıkmaktansa teliz alayım demişti ama kararsızımda bilmiyorumm...bakalımm belki almamda...

anladımmmmm öyleyse eğer evet alman lazım bence deee :)

neyse şekerler ben kacarrr..
kayınvaldenin günü varr gidiyimde gelin gibim süzüliyimm...
hepicinizi öpüyorumm...

bu arada tinkerin arkadaşı göcük altında hayatını kaybetmiş ben şimdi okudum..
rabbim ailesine ve bütün sevenlerine sabır versin..gercekten cok zorr...mekanı cennet olsun...

günaydınlarrr...
yeniden bebek muhabbetleri başlamışş..çok sevindimm.moralim düzeldi biraz gözde öğretmenden sonra:KK43:((

kızlarr biz bi cahillik ettikk...bugün ilaç içtimm.ertesü gün hapıı...çok pişman oldumm..nasıl izin verdim diyee..sütümüde sağdım ama bitti...içti hepsini az öncee...
napıyım kızlarr..veriyimmi mama..yoksa pirinç unuyla mama yapıp onumu veriyimm...:KK14:

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sen de aynı şeyi yaşamışsınnnnnnn kız benim gibi ben de o kondom olayından sonra ertesi gün hapı ıçmek zorunda kalmıştım ama ben baharı uyuttuktan sonra içmiştim bahar da hep gece boyunca uyuduğu içinnnn bi sorun olmamıştıııı
en az 8 saat demişti eczacı sende de mi öyle eliff???? ayyyyyyyy ne yapıcan kızzz bence mama verr yapıcak bişey yok

günaydınlarrr...

Kuduruuuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkk :KK23: :KK23: :KK23:

hepicinizi öpüyorumm...

rabbim ailesine ve bütün sevenlerine sabır versin..gercekten cok zorr...mekanı cennet olsun...

Güle güle şekerim :KK3: yarın haber veririm ben sana :KK3:

hepicinizi öpüyorumm...

güle güleeeeee haticeee kendine iyi bak

ParadiesAngel+ KotuKediSero+ baharidil Yavyum+ ciceklara+

MERHABA KIZLAR HOŞGELDİNİZZ NAISLSINIZ...

AZ FARKLA KAÇIRDIM GAMZELİYİ KISMETT

insan bir tuhaf oluyo dimi? çok sevindim merve :nazar: maşallahhh kuzuya....
darısı ayşe ve yelizin başına

AMIN CANIMM AMINNN :)

YAVRUSUN HASTAYMIS AMA İİLEŞİOMUL CANIM GECMIS OLSUN

AMAN KEŞKE HİÇ HASTA OLMASA BEBELER ÇOK ÜZÜLÜYORUM

hoşgeldin canımmmm....

ayyyyy neden öyle diyon kuşum yaaa aceleside yokyaa sonucta yarında doğuruyo değilim musait olduğun zaman yollarsınn sıkma kendiniii...

ayyy bide dogurursan :KK37: yok yok vercem bgn kararlıuyımmm

günaydınlarrr...

şaşkınnn azgınnn seniiii :KK52: :KK52:

ne kargosu kızzzzzzz:44:

oğluşumuza nevresim takımı aldım ama paşa dogup büyücek bu teyze hala yollucak :KK1:

günaydınlarrr...
Yeniden bebek muhabbetleri başlamışş..çok sevindimm.moralim düzeldi biraz gözde öğretmenden sonra:KK43:((
Ahh...:KK31: Tadını çıkarınn...

Kızlarr biz bi cahillik ettikk...bugün ilaç içtimm.ertesü gün hapıı...çok pişman oldumm..nasıl izin verdim diyee..sütümüde sağdım ama bitti...içti hepsini az öncee...
Bi kereliğine mama veririm olmazsa:KK43:(((

gel günaha girelim yanalım gitsin inceldiği yerden kopsun dediniz yanii :)

günaydın...

X