Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

TABII KI TESTI REGL GECINCE YAPMAK LAIZM AMA BEBEK ÇALIŞMASI YAPAN COK INSAN REGLINE GUNLER VARKEN
BETA HCG YAPIYOR SBAIRSIZLIKTAN BU YUZDEN KIMYASAL GEBELIK DIE DOLAŞANALR VAR ONDAN SORDUM :)

SEN GUNUNDE ADETINI GORUYOSUN KANAMAN OLUYOR BITIYOR
ARADAN BI HAFTA GECINCE TEJKRAR MI KANAMAN BASLIYO YANI :s

YOKSA REGLIN BI HAFTA GECIYOR VE SENDE DOKTORA GIDIOSN BETAN YUKSELMISMI OLUYO

BETA HCG YUKSELIOSA KESE OLUSMUYORSA ; YUMURTA DÖLLENIYOR AMA EMBRİYO GELISMEDIGI ICIN GERISI
GELMIYOR VE VUCUT BU YASAMAZ DEDİĞİ HÜCREYİ VÜCUTTAN ATIYOR SONRADA BETA HCGN DÜŞER
FOLİK ASİT KULLANDIN MI ?

dün sabah 5 de uyandım.. gün içerisinde uyumam zaten imkansız! akşam erkenden yatayım diye hayal kurarken öykü hastaydı,huysuzdu uyumadı.tuna ve naz da ateşliydi dişlerden dolayı..sabah oluverdi yine işte.. bi baktım ki öğlen bile olmuş..

kızlar merhaba taşımalı giden eskı oğrencım geldıde bı odevı varmıs sabahtan berı onunla ugrasıyorum..nihayet bıttı ve geldım...nasılsınız burda hava berbat ve daha sobalar kurulmadı ya:26:

idilege de hep uzundu yasıtlarından...vallahı kıyafet dayanmıyor bunlara
topuklucanım ne dıyeyım enerjı ıcecegı falan bırseylerle takvıye yap kendıne allah guc kuvvet versın sana en zor asamalarınız baslıyor...1 yasına kadar sıkıntılısın da sonra toparlarla hele bır yurusunler de...

ooof ya o dişleer yok mu o dişler ne vardı kı dişli doğsalarmıs...ay ben sımdı durgun bır evredeyım ama azılar ve köpek dıslerı daha da zormus bakalım ...beklıyoruz

cnm ben adetimi zamanında oluyorum gecikmem hiç bi şekilde olmuyor.kırmızıyla belirttiğim gibi yaşıyrum yani.doktorlar biz hiç bişi yapamayız diolar çok enteresan bişi ben hiç bişi anlamadım bu olaydan.Aşırı bebek isteğim yok o yüzden aşırı üzülmüyorum ama artık düşünmeye başladığımız için üzülüyorum tabikide.

ayseeee sen calismalari bitirdin mi, hamileligin yaza denk gelmesin diye?

canım valla ben beklemedeyım su an eşime iş teklıfı geldı ankaradan
ev satısta hersey cok belirsiz hayırlısı olsun tabıı de su an calısmıorzz ya
ay bu konuyu hıc dusunmek ıstemıyorum Afakanalr basıyo
önümü göremiyorum göremeyince de çalışamıyorum çalışsamda pişman oluyorum
öle sıkı sıkı da korunmuyoruz aslındasadece yumurtlkama gunlerınde korunuyoruz
hanı sürpriz olursa olsun olmazsa da sorun değil hesabı gibi karışık bişey :44:
Ciddi ciddi bi çalışmamız yok

offf dis sikintilari baslamiss, isin zorrrr cigdossss

valla doktor sasirdiii cok uzunnnnn dedii
ege nasil olduuuu canim, yegenim defne de bronsit olmus yaaa

ooof ya o dişleer yok mu o dişler ne vardı kı dişli doğsalarmıs...ay ben sımdı durgun bır evredeyım ama azılar ve köpek dıslerı daha da zormus bakalım ...beklıyoruz

gece aynı şeyi düşündüm bende... kendi dişlerimi çıkarıp,onlara takmak istedim bi an bi yerde yenilicem ama bakalım ne zaman.:26:

merhaba tınker hoşgeldın

oo cok gecmıs olsun canım dişlerde fena bunu 3 le çarp çok çok kolay gelsın

anladım canım reglını gorduysen zaten yumurtan atılmıs yanı bi döllenme yok olmamıs
demektir bu düşükten sayılmaz beta hcg nı yukselten baska bı neden olmalı asıl bu arastırılmalı
folik asit kullanıyıomusun dıye sormsutum ?

annelik sabır gerektiriyormuş idil.. ama bu şekilde düşündüğün için teşekkür ederim ayrıca

gerçekten oyle dusunuyorum hatta bunaldigim gunler oluyo, hemen seni dusunuyorummm ve geciyoooo :))

oooowwww durumlar karisikmissss , hayirlisi olsun! ne diyelimmmmm hayirlisi ne ise o olsunn

offf dis sikintilari baslamiss, isin zorrrr cigdossss

valla doktor sasirdiii cok uzunnnnn dedii
ege nasil olduuuu canim, yegenim defne de bronsit olmus yaaa
ege ıyı canım ama acayıp ıgne ve surup yedı ...bunun yanında ıhlamur falan ..bal ve ıhlamur cok ıyı gelıyo
gece aynı şeyi düşündüm bende... kendi dişlerimi çıkarıp,onlara takmak istedim bi an bi yerde yenilicem ama bakalım ne zaman.:26:

merhaba canımm

folik bi ara kullandım sonra bıraktım ama başlamam lazım tekrardan.yok ben üstüne regl görüyorum normal olarak.zaten sonradan kanamam oluyor benim adet dışında doktora gttiğimde gebelik çıkıyor işte.3-4 gün içindede gebelik kendi kendine o kanla son buluyor.

KIZLAR ZEHSEL İN KURABIYELERI EKLEYIM :)

Son düzenleme:
çıkayım ben kızlar. pek keyfim yok bugün.evi toparlayayım,yemek yapayım..
idilcim bahara da kocaman maşallah benden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…