Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
battı balık yan gıder bırlıkte buyurler ıste..en ıdealı 3 mus kızlar haberınız olsun sabıha paktuna soledı:KK76:
Aynen :KK34: ben 2.de çalışmalara başlayıp doğumu 3.e denk getirmeye çalışacam işte :KK1:

kiz seneye bahar iki yasini bitirir+9ay nerden baksan 3 olacak e o zaman okula baslarrr anca yaniiiiii :)
ama 4 kilo fazlam var once onlari vermem lazimmm vermedennnn ikinciyi yapamammmm :26::26:

4 kilo ne ki yaa, veriverirsin hemencik :KK34:

noldu kiz :))))) sen tovbe ettin herhalde selizim :)))
tövbe etmedimde ben araları enaz 4-5 yaş olsun isterim yani....:KK1:siz çoşmuşunuz vallaaaa:KK1:
Kızlar ben facede bazılarınıza istek gönderdim bazılarınıza gönderemedim :26: gıcık face 2 gün boyunca istek göndermemi engelledi, çok kişiye göndermişim :KK1: siz Egemen Bebek olarak bakarsanız çıkıyo hemen, ekleyemediklerim beni eklesin tamam mı :KK53:
kızlar bizdende ekleybilirsinizz....
göbek bu kadar buyukse sende muhtemelen dogumdan sonra yarıdan fazlasını verırsın benım 10 kılo gıtmıstı ne sakladıysam o göbekte ege 3.580 gr dı..kalanı da su ve plesanta herhalde:KK1:
ben doğumdan sonra 5 kilocuk verdim sadece bebişim minnak doğunca:KK1:
hehehehe tövbe sökmez vallahi..o da bır yıl gecsın baslar ıstemeye yenı dogurdu normal yanı:KK1::KK1::KK1:
diyosunnn:KK19:ben yaş aralığı okadar az istemem heralde yoksa kafayı yerim beni biliyosunuzz bu şehirde bu kalabalığa ben üstüste 2 çocuk istemem yani büyük konuşmayımda Rabbim bilirde ben tedbirini alırım...
canım tüp bebek olduğu için dr. riske atmaya gerek yok dedi sezaryanla alıcaz dedi:KK37:aslında en güzeli normal doğum ama işte bende korkuyorum normalden acıkcası:KK1:sezaryanında sonrası kötü:26:
canım en güvenlisi hangisiyse onu seç.bencede sezeryan ol oğluşun şimdiden benim kızımın doğduğa kiloya ulaşmış nerdeyse düşün ben onu zor doğurdum bide senin artı bir risk var neden normal diye zorlayacaksınki en güzeli sezeryan ol sonrası kötü diye düşünme bak benim dikişlerimin acısı daha yeni geçti...herşeyin bir zorluğu var ama bebişini kucağına alınca hiçbirşeyi umursamıyorsun güven bana:KK34:
umutsuz ev kadınlarındakı ceyda gıbı oluruz ...ama ne psikopat cocuklar onlar ole yazık ya ..ay oda amma kılo almıs demı yenı dogurdu ya o da..verememıs hıc..o dızıyı ızlıyonuz mu kızlar ben orjınalını cok severdım bu da fena degıl....
bende bayıldım diziye o yabancı versiyonu da çok güzeldii ama ben bunuda beğendim eşimle kaçırmadan izlioz...ceydaya bende şaşırdım acayip kilo almış kızıda kocaman oldu verememiş kilo..ben bayılırım o kadına ..cillop gibi bence...ceydayı görünce aklıma bizim çiğdem geliyorrr:KK1::KK1::KK1:ama kocişiyle negüzel romantizm yaşadılar pazar günü çok duygulandım çocuklar arkadan izliyorlar...o üçüzlerede bitiyorum:KK1:bencede sizde aklınızı başınıza alın daha büyütmeden yapmayın sonra ceyda gibi erkek gömleğiyle dolaşırsınızz:KK1::KK1::KK1::KK1:

ayyyy şeroooooo yarama basma kızzz biz kocişle birbirmizi çok özledik anca koklaşıozz nezamandır ağız tadıyla bişey yaşamadık yaa insan çok özlüyor o ateşli geceleriii:KK17:nerdeyse 2 aydan fazladır kardeş gibiyiz yaaa...insan bi tuhaf oluyo yaa istiyosun ama yaklaşamıyosun yaklaştımıyosunnn...dikişlerimde geçti gibi ama daha düşmediler dr. 40 gün yasak verdiii:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

ahhh ahhhh siz nediyonuzz asıl ben yanayım derdime:KK5::KK5:25 şubatta bir adet oldum dahada herifin şeyini şeyim görmedii:KK5::KK5:kac aylar olmuşşş libido tavan yapmışşş ateşler cıkıyor vücudumdan:KK47::KK47:hatunlar 1-2 aydan bahsediyoo:KK57:koçişim dersen herif düz duvara tırmancek:KK1:ama doğuma 2 gün kala gelicekk o zaman vercemmmm:KK17::KK17:heralde birşey olmazzz birde hamile hamile baksın tadına:KK60::KK60:

canım en güvenlisi hangisiyse onu seç.bencede sezeryan ol oğluşun şimdiden benim kızımın doğduğa kiloya ulaşmış nerdeyse düşün ben onu zor doğurdum bide senin artı bir risk var neden normal diye zorlayacaksınki en güzeli sezeryan ol sonrası kötü diye düşünme bak benim dikişlerimin acısı daha yeni geçti...herşeyin bir zorluğu var ama bebişini kucağına alınca hiçbirşeyi umursamıyorsun güven bana:KK34:

evet canım haklısın en güzeli sezaryannn...güveniyorum sanaaaa şekercim:KK16:

ahhh ahhhh siz nediyonuzz asıl ben yanayım derdime:KK5::KK5:25 şubatta bir adet oldum dahada herifin şeyini şeyim görmedii:KK5::KK5:kac aylar olmuşşş libido tavan yapmışşş ateşler cıkıyor vücudumdan:KK47::KK47:hatunlar 1-2 aydan bahsediyoo:KK57:koçişim dersen herif düz duvara tırmancek:KK1:ama doğuma 2 gün kala gelicekk o zaman vercemmmm:KK17::KK17:heralde birşey olmazzz birde hamile hamile baksın tadına:KK60::KK60:

Sana bişey söylim mi, hamileyken daha da tatlı oluyo valla :KK23: test edildi onaylandı :KK53: :KK53: :KK53: benim kocişim de en son pazar sabahı baktı tadına :KK23: doğum günü hediyesi verdi bana aklı sıra :KK1: benden çok ona hediye oluyo ama neyse :KK9:
Ay böyle de nispet yapar gibim oldu ama :KK33: :KK35: :KK60:

Son düzenleme:
Ay kızlar çok kaldık bilgisayar başında, azıcık evin işlerine bakiyim, saat 2.ye geliyo, daha benim yemeğim yok :26: 3.te kociş gelecek :KK1:
Hadi öptüm sizi kocaman :KK3: face.de bizi eklemeyi unutmayın emi :KK49:

duruuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnn

durunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kimse bişey yazmasın durunnnnnnnnnnnnnn

yetişemiyorummmmmmmmmmmmmm kahretsiiiiiiinnnnnnnnnnn :KK76: :KK76: :KK76:

Son düzenleme:
Ya benim göbeğim zaten çok erken çıktı, ve hep büyüktü hatırlarsınız, hala da çok büyük :KK49: ay çok da tosun olmasın kız nasıl çıkaracam ben onu tosun olursaaaa :18: ben daha şimdiden bacak bacak üstüne atamıyorum ki :26: şu an bilgisayarın başında dimdik durduğum halde kaburgama öyle bi bastırıyo ki sıpa offfffffff :26: :26:
kızz bence sende 38.haftada doğurursun bak seliz dediydi dersin....
battı balık yan gıder bırlıkte buyurler ıste..en ıdealı 3 mus kızlar haberınız olsun sabıha paktuna soledı:KK76:
:KK53::KK53::KK53::KK53:recep tayyip erdoğan 3 çocuk yapın diyor :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:bizde 3 kardeşiz çok güzel bi erkek kardeşim bide ablam var in güzeli 2 kız bir erkek ama nebilim bu zamanda 3 çocuk nasıl büyüteceksin ortalık kötü..bende isterim 3 çocuk.3.yü bilmem ama 2 kesin isterima ma daha çoook var
kiz seneye bahar iki yasini bitirir+9ay nerden baksan 3 olacak e o zaman okula baslarrr anca yaniiiiii :)
ama 4 kilo fazlam var once onlari vermem lazimmm vermedennnn ikinciyi yapamammmm :26::26:
canım yine 3 iyi sen şimdi istiyorum deyince bende hemen sandım daha 1 yaşıan girmedi çocukkk:KK1:ikinciyi hemen yapınca 1.çocuğa yazık oluyor ben birazda oyüzden istemiyorum...ablamın çocukları arasında 5 yaş var yinede çok kıskandı büyük şimdi her fırsatta cimcikliyor çok üzülüyor ablam daha az olsaydı birbirlerini yerlerdi heralde
lahana corbası yap bır haftada 6-7 kılo ...ben bugun 3 bardak ıctım...:KK1::KK1::KK1:
ay o lahanayı nasıl içiyosun yaa çok fenaaaaa:KK30::KK30::KK30::KK30:
Ay kıyamam yaa, şu yasak bi bitsin sizi tutabilene aşkolsun valla :KK53: :KK23: :KK52:
Biz de oğlumuz 2 yaşına girdiğinde çalışmalara başlamayı düşünüyoruz kızlar :KK53: :KK53: :KK53: arayı fazla açmamak lazım :KK49:
offf offff inş 40 gün dolunca eskisi gibi olur...ben kocişe diyorum ucundan acık...hayır diyor adam yaa bukadar bekledim ucundan acıkla kurtaramazsın biraz daha beklerim yeterki ilk yaptığımız günn çok güzel olsun diyorrr:KK53::KK53::KK53:deliiiiiiiiiiiii:KK17:
ahh abcım ahh senin durumun daha vahimmmişşşşş valla biz yine 8.aya kadar şettikkkk:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:ama hamileyken çokta tadı olmuyor söyleyim sana yani ben ahmileyken libidom hep tavandaydı ama yaparken atlayamıyorsun zıplayamıyorsun:KK17:ben o eski günleri özledimm inş çok az kaldı benimm he heee darısı başınıza kuzum..ama sen kocişine kavuşunca hamile falan dinleme atla üstüne valla....:KK1:

haticee bence de sen risk almadan sezeryan ol, cok dusuk cok kayip yasadin....riske girmenin bir anlami yok en iyisiii sezeryan canim :)

seroooo demek daha tatli oluyo haaaa :))) bence dogumdan sonra daha iyi oluyo kizlarrrrrr :KK9: acisini cikariyorsun cunku

tövbe etmedimde ben araları enaz 4-5 yaş olsun isterim yani....:KK1:siz çoşmuşunuz vallaaaa:KK1:

kızlar bizdende ekleybilirsinizz....

ben doğumdan sonra 5 kilocuk verdim sadece bebişim minnak doğunca:KK1:

diyosunnn:KK19:ben yaş aralığı okadar az istemem heralde yoksa kafayı yerim beni biliyosunuzz bu şehirde bu kalabalığa ben üstüste 2 çocuk istemem yani büyük konuşmayımda Rabbim bilirde ben tedbirini alırım...

bende bayıldım diziye o yabancı versiyonu da çok güzeldii ama ben bunuda beğendim eşimle kaçırmadan izlioz...ceydaya bende şaşırdım acayip kilo almış kızıda kocaman oldu verememiş kilo..ben bayılırım o kadına ..cillop gibi bence...ceydayı görünce aklıma bizim çiğdem geliyorrr:KK1::KK1::KK1:ama kocişiyle negüzel romantizm yaşadılar pazar günü çok duygulandım çocuklar arkadan izliyorlar...o üçüzlerede bitiyorum:KK1:bencede sizde aklınızı başınıza alın daha büyütmeden yapmayın sonra ceyda gibi erkek gömleğiyle dolaşırsınızz:KK1::KK1::KK1::KK1:
kız üçüz degıl onlar bı ıkız var bır tek oğlan bır de kız var...
nasil oluyo kiz oooo :26:

::: Birinci Gün:
Bütün meyveleri (muz hariç) yiyebilirsiniz. Kavun ve karpuzun kalorisi diğer meyvelere göre daha düşüktür. Bugün sadece meyve yiyip çorba içebilirsiniz. Şekersiz çay serbesttir. Su içmeyi ihmal etmeyin.
::: İkinci Gün:
Bütün sebzelerden doyuncaya kadar yemek serbesttir. Yeşil sebzeleri tercih edin. Kuru fasulye, mısır ve bezelyeden uzak durun. Gün boyunca acıktıkça çorba için. Bu akşam kendinizi tereyağlı fırın patates (kumpir) ile ödüllendirin. Meyve yemeyin.
::: Üçüncü Gün:
İstediğiniz kadar çorba için. Sebze ve meyve yiyin. Patates yemeyin.Üç gün boyunca hile yapmadıysanız 3-4 kilo verdiğinizi göreceksiniz.
::: Dördüncü Gün:
Muz ve yağsız süt: En fazla üç muza izin vardır. Yağsız sütün yanında bol bol çorba için.
::: Beşinci Gün:
Sığır eti ve domates: Gün boyunca 310-620 gr sığır eti ve altı adet domates yiyebilirsiniz. Gün boyunca 6-8 bardak su içmeyi ihmal etmeyin. Çorba içmeye devam edin.
::: Altıncı Gün:
Et ve sebzeler: Bugün 3 veya 4 adet biftek ve sebze yiyebilirsiniz. Yeşil lifli sebzeleri tercih edin. Patates yemeyin. Çorbadan en az bir tabak için.
::: Yedinci Gün:
Kahverengi pirinç, meyve ve sebze suları ile tekrar doyurun kendinizi. Acıktıkça çorba için.
Altıncı günün sonunda yukarıdaki diyeti hiç hile yapmadan uyguladıysanız 5-8.5 kg arasında kaybetmiş olmanız gerekir. Şayet 7.5 kg'dan fazla kaybetmişseniz tekrar başlamak üzere 2 gün diyeti bırakmanız gerekir. Bu yedi günlük planı istediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz. Bu diyet sisteminizi temizleyecektir. Bu rejimle yağlar hızla yanar. diyet sırasında alkol ve alkollü içecekler kullanmayın, çünkü bunlar vücudunuzda yağ birikimine neden olurlar. Alkolü diyete başlamadan 24 saat önce bırakın.
Diyete başladıktan birkaç gün sonra bağırsak faaliyetleriniz değişir. Çorbalarınıza kepek ekleyebilirsiniz. Bu diyette kahve serbesttir, zaten üçüncü günün sonunda kafeine ihtiyaç duymayacaksınız.
::: YASAKLAR:
Ekmek, alkol, karbonatlı içecekler, diyet içecekler. Bunların yerine şekersiz çay, koyu kahve, doğal meyve suları, kızılcık suyu ve yağsız süt içebilirsiniz. Bu temel yağ eritici çorbayı aç olduğunuz ve arzu ettiğiniz sürece içebilirsiniz. Ne kadar çok çorba içerseniz o kadar çok yağ kaybedersiniz. Kızartılmış sebzeler yasaktır. Et yerine haşlanmış veya fırınlanmış ve derisi çıkartılmış tavuk da yiyebilirsiniz.
çorba da lahana corbası ama ığrenc ıdıl sen yapabılırmısın bılmıyom...karar verırsen tarıfını yzayım

Son düzenleme:
Sana bişey söylim mi, hamileyken daha da tatlı oluyo valla :KK23: test edildi onaylandı :KK53: :KK53: :KK53: benim kocişim de en son pazar sabahı baktı tadına :KK23: doğum günü hediyesi verdi bana aklı sıra :KK1: benden çok ona hediye oluyo ama neyse :KK9:
Ay böyle de nispet yapar gibim oldu ama :KK33: :KK35: :KK60:
ayy yok yaa hmile olmadan önce daha süperdiiiiiii:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:dediğin gibi sadece onlara hediye oluyor..ama benim kocişim hamile kalmadan öncekii geceleri zölediğini söylüyor ve adam inatla bekliyorr 40 günün dolmasını ben ona dedimmm istemediii beklesin bakalım inş 40 gün dolunca umduğunu bulurrr:KK1:
Ay kızlar çok kaldık bilgisayar başında, azıcık evin işlerine bakiyim, saat 2.ye geliyo, daha benim yemeğim yok :26: 3.te kociş gelecek :KK1:
Hadi öptüm sizi kocaman :KK3: face.de bizi eklemeyi unutmayın emi :KK49:
güle güle şekerim sana kolay gelsinnnn

duruuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnn

durunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kimse bişey yazmasın durunnnnnnnnnnnnnn

yetişemiyorummmmmmmmmmmmmm kahretsiiiiiiinnnnnnnnnnn :KK76: :KK76: :KK76:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kızz bence sende 38.haftada doğurursun bak seliz dediydi dersin....

:KK53::KK53::KK53::KK53:recep tayyip erdoğan 3 çocuk yapın diyor :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:bizde 3 kardeşiz çok güzel bi erkek kardeşim bide ablam var in güzeli 2 kız bir erkek ama nebilim bu zamanda 3 çocuk nasıl büyüteceksin ortalık kötü..bende isterim 3 çocuk.3.yü bilmem ama 2 kesin isterima ma daha çoook var

canım yine 3 iyi sen şimdi istiyorum deyince bende hemen sandım daha 1 yaşıan girmedi çocukkk:KK1:ikinciyi hemen yapınca 1.çocuğa yazık oluyor ben birazda oyüzden istemiyorum...ablamın çocukları arasında 5 yaş var yinede çok kıskandı büyük şimdi her fırsatta cimcikliyor çok üzülüyor ablam daha az olsaydı birbirlerini yerlerdi heralde

ay o lahanayı nasıl içiyosun yaa çok fenaaaaa:KK30::KK30::KK30::KK30:

offf offff inş 40 gün dolunca eskisi gibi olur...ben kocişe diyorum ucundan acık...hayır diyor adam yaa bukadar bekledim ucundan acıkla kurtaramazsın biraz daha beklerim yeterki ilk yaptığımız günn çok güzel olsun diyorrr:KK53::KK53::KK53:deliiiiiiiiiiiii:KK17:

ahh abcım ahh senin durumun daha vahimmmişşşşş valla biz yine 8.aya kadar şettikkkk:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:ama hamileyken çokta tadı olmuyor söyleyim sana yani ben ahmileyken libidom hep tavandaydı ama yaparken atlayamıyorsun zıplayamıyorsun:KK17:ben o eski günleri özledimm inş çok az kaldı benimm he heee darısı başınıza kuzum..ama sen kocişine kavuşunca hamile falan dinleme atla üstüne valla....:KK1:

kiz yok hemen demedimmmm, seneye dedim selizim :)))) ben de cok ozluyorum hamileligimi yaaa, o ilgi o alakaaaayi ozledim yawwww :KK49: :KK49:
''ay sen is yapma gebesin, ben yaparim'', "al ye gebesin" gibilerinden ahhhhh ahhhhhhhh :))))) simdiiii kimse beni sallamiyooo :)))

neyse kızlarrrr sizlere doyum olmuyor ben kacarrr...
hepinizi öpüyorum...bugün cok güzel oldu muhabbet özlemişim sizlerle yazışmayııı arada gelmeye çalışıyorumm...hadii başşşş başşşşş

haticee bence de sen risk almadan sezeryan ol, cok dusuk cok kayip yasadin....riske girmenin bir anlami yok en iyisiii sezeryan canim :)

seroooo demek daha tatli oluyo haaaa :))) bence dogumdan sonra daha iyi oluyo kizlarrrrrr :KK9: acisini cikariyorsun cunku

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çooooooooook sevindimmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:tam 40 gün doluncamı şettirdiniz kızz....bide acıdımı dikilen yerler..ay ben korkuyorum kociş dört gözle bekliyor ben acıyo falan dicem yine kesin adamcağız sinir olacak....

nesli ben onalrı üçüz sanıyordummm öylemiymiş..kız bebişleride çok tatlı....ama o oğlanlar fena..ikizlere takke kısmını izledinmi:KK1::KK1::KK1::KK1:

Ayy cok yogunum ya bı yandan da ıs yapiommm şero istek yolladım ben ama kabul eıdlmedım henuzz

kabul etde grubuada alayımmm

anam mıllet 2 dio daha ben çalışmalara bıle başlaamdım şaka gibinnnn :KK1: :KK1: :KK1:

Kocişde yokkı daha gelmedı bölünberek mı çoğalayım napayım bılemedımmm :KK1: :KK1: :KK1:

neyse kızlarrrr sizlere doyum olmuyor ben kacarrr...
Hepinizi öpüyorum...bugün cok güzel oldu muhabbet özlemişim sizlerle yazışmayııı arada gelmeye çalışıyorumm...hadii başşşş başşşşş

güle güle canım gel sık sık mucxxx :)

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çooooooooook sevindimmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:tam 40 gün doluncamı şettirdiniz kızz....bide acıdımı dikilen yerler..ay ben korkuyorum kociş dört gözle bekliyor ben acıyo falan dicem yine kesin adamcağız sinir olacak....

Nesli ben onalrı üçüz sanıyordummm öylemiymiş..kız bebişleride çok tatlı....ama o oğlanlar fena..ikizlere takke kısmını izledinmi:KK1::KK1::KK1::KK1:

seliz valla lohusayken acaip bi libido şooluyo :d

40 günü dolduramamıstık bız kanam ve agrı bıtınce anlıosun dımı :)

nesli ben onalrı üçüz sanıyordummm öylemiymiş..kız bebişleride çok tatlı....ama o oğlanlar fena..ikizlere takke kısmını izledinmi:KK1::KK1::KK1::KK1:
evet evet...:KK1::KK1:
Ayy cok yogunum ya bı yandan da ıs yapiommm şero istek yolladım ben ama kabul eıdlmedım henuzz

kabul etde grubuada alayımmm

anam mıllet 2 dio daha ben çalışmalara bıle başlaamdım şaka gibinnnn :KK1: :KK1: :KK1:

Kocişde yokkı daha gelmedı bölünberek mı çoğalayım napayım bılemedımmm :KK1: :KK1: :KK1:
kız o zaten yollamıstı sana davet sana ozelden mesaj attım okumadınmı:KK76:

bence de..yaşayın ve görün ..hiç sekmiyor başarı...:KK1::KK1::KK1::KK1:

evet evet...:KK1::KK1:

Kız o zaten yollamıstı sana davet sana ozelden mesaj attım okumadınmı:KK76:
Bence de..yaşayın ve görün ..hiç sekmiyor başarı...:KK1::KK1::KK1::KK1:

evet de canım bana gelmıs bı ıstek yok ki

özel msjnı aldm ama msj kutun dlyms yollamıo msjı

X