Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kepeleklerim naber :KK16: Ay ben haftasonundan beri hastayım :KK5: Farenjit oldum, ya kocişten geçti, ya okuldan bilmiyom ama boğazlarım fena :KK50: Bugün aile hekimime gidip ilaç yazdırdım mecbur, largopen 1000 mg. Verdi, doktoruma sordum içebilir miyim diye, bebek için sakıncası yok iç dedi ama yine de içim rahat diil tabi :26: Perşembe günü de kontrolümüz var, oğluşumuzu görecez inşallah, çok ösledim kıpırdak oğlumu yaaa :KK69: :KK69: :KK69:

canım gecmıs olsun ya kıyamam ben de hasta olmustum hamıleyken...ama emzırırken de hep augementin kullandım sakıncası yoktu onunda senın ılacı bılmıyorum ama bogazlar ıltıhaplıysa iç..ama yopk grıpsen sadece pek ılaç kullanma derım iltihapta ıyı degıl sonucta..gecmıs olsun ıhlamur ıc bol bol..bogazlara viks sür ben hamıleyken ilaç kullanmaz sadece viksle geçirirdim..emzirirken de augumentinle...allah yardımcın olsun kuzum ...

aaaaa evet yaaaaa unuttum kızzz :KK9::KK9::KK9:
şeroo hoşgeldin cnaım dayanılmaz bir ağrıysa ilaç kullan bence...ama dayanabilirsen kullanma:KK20:

Canım yaa gündüz bişeyim yok, sürekli bişeyler yeyip içtikçe yumuşuyo, ama gece çıkıyo acısı, uyuyamıyorum, nefes alamıyorum astımım da var ya benim, onu da tetikliyo, ateşim de çıkıyo gece, doktor ilaçsız geçmez dedi, mecbur başlicam ilaca :KK50:

canım gecmıs olsun ya kıyamam ben de hasta olmustum hamıleyken...ama emzırırken de hep augementin kullandım sakıncası yoktu onunda senın ılacı bılmıyorum ama bogazlar ıltıhaplıysa iç..ama yopk grıpsen sadece pek ılaç kullanma derım iltihapta ıyı degıl sonucta..gecmıs olsun ıhlamur ıc bol bol..bogazlara viks sür ben hamıleyken ilaç kullanmaz sadece viksle geçirirdim..emzirirken de augumentinle...allah yardımcın olsun kuzum ...

Sadece grip olsa hayatta ilaç içmezdim zaten de bu farenjit grip kadar kolay atlatılmıyo malesef, sen de bilirsin :KK50:

geçmiş olsun canım...doktorun bir sakıncası olmaz dedi madem kullan ilaçları hemen iyileş...........

Bu arada haftasonu hastalık yüzünden yeyip içip yatınca, 59'u da gördüm sonunda :KK50: doktorumun hiç hoşuna gitmicek bu durum ama napim yaa, hareketsiz kalınca böyle oluyo işte :26:

geçmiş olsun canım...doktorun bir sakıncası olmaz dedi madem kullan ilaçları hemen iyileş...........

Ya hiç içmek istemiyodum aslında ama daha da kötüye gitmesinden korktum, bi de benimki kronikleşti biraz, her yıl bu aylarda başlıyo hiç şaşmaz :KK50: içicem mecbur, inşallah oğluşum için de böylesi daha iyidir :KK49:

Eklentiler

• $SL377520.jpg
    $SL377520.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 15
  • $SL377831.jpg
    $SL377831.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Canlarım ben çıkıyorum şimdilik, kocişle ıhlamur içecez, akşama tekrar gelebilir miyim bilmiyorum ama yarın burdayım tüm gün, dersim yok evdeyim :21: öpüyorum hepinizi mucu mucuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :KK16:

canım bende içmiştim hamileyken bir sakıncası yok korkma geçmiş olsun

Kııııııızzz bunlar ne güzel resimler böyleeeee, kızına da bayıldım sana da valla, maşallah 41 kere :nazar: sen ne güzel hatunmuşsun öyle :KK12: totonu kaşı nazarım değecek valla :KK60:

Son düzenleme:
aman da amannnnnnnnnnnnnnnnnnnn seaster bacimmmmm adasim cok tatli amaaaaa annesiii sen de cok tatlisin :KK69: MASALLAHHHHHHHHHH :nazar:

kızlar resim koydum hadi bakın resimleri silicem
alıntı yapmayın yorum yazarken lütfen diğer sayfada kaldı resimler

Ben alıntı kısmından resimleri sildim canım :KK34: Allah nazarlardan saklasın sizi, ne güzel uyumuş kızın babasının göğsünde :KK69: en çok hayalini kurduğum şeylerden biri oğlumun babasının göğsünde uyuması böyleeeeeeeeeee :KK69:
Gider ayak resimlerinizi de gördüm ben artık kaçaaaaaaaaaaaaaarrrr :KK3:

ya bişey diycem ben bu eklediklerimi silemiyorum nasıl silebilşirim

yorumlarınız için çok sağolun arkadaşlar

kızlar bi sorum olacak ben klomen kullandım günde 2 tablet 5 qün sürdü sonra kontrole qitti doktor yumurtalıklar klomene cvp vermemiş ama biraz bekleyelim büyüme ihtimali olabilir ddi 1 hafta sonra tekrar qittim ve yumurtalıkların 1.08 den 4.72 cme çıktıqını söyledi normalı 2 cm miş sanırım ve bisze qünü birlik ilişki önerdi adetin 21. günü yani çarşamba günü benden progesteron testi istedi ben şunu merak ediyorum bu durumu yaşayp hamile kalan var mıı vee bu testte hamile kalma ihtimali söyleniyo mu? lutfen bilqi verirmisiniz...

Sadece grip olsa hayatta ilaç içmezdim zaten de bu farenjit grip kadar kolay atlatılmıyo malesef, sen de bilirsin :KK50:

Ya hiç içmek istemiyodum aslında ama daha da kötüye gitmesinden korktum, bi de benimki kronikleşti biraz, her yıl bu aylarda başlıyo hiç şaşmaz :KK50: içicem mecbur, inşallah oğluşum için de böylesi daha iyidir :KK49:

Canlarım ben çıkıyorum şimdilik, kocişle ıhlamur içecez, akşama tekrar gelebilir miyim bilmiyorum ama yarın burdayım tüm gün, dersim yok evdeyim :21: öpüyorum hepinizi mucu mucuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :KK16:
canım evet ya öğretmen değil miyiz faranjit ben dede kronik nefret ediyorum ya...bağırarak ders anlattıgımın aksamı hastayım....soguk da tuzu bıberı oluyor...iç ilaçlarını astımlısın bak...çekmene değmez..

canım çok tatlıymışsınız siz ya..kızımız da pek güzel maşallah:nazar:

$Fotoğraf0067.jpg $Fotoğraf0061.jpg $Fotoğraf0063.jpg $Fotoğraf0073.jpg $Fotoğraf0079.jpg $Fotoğraf0077.jpg $Fotoğraf0075.jpg
evdeyken egenın son hallerını koyayım dedim kızlar alnımızdaki çizik haftasonundan yadigar:KK37:...bir de çözünürlük pek iyi değil cepten çekildi idare edin artık:KK9:

günaydınlarrrrrr.

seastar Yüce Allah'ım nazarlardan korusun sizi kırk bin kere maşallah maşallah. ikinizde çok tatlısınız :nazar::nazar::nazar:
kız nesli maşallah koca adam olmuş bu yaramaz :nazar::nazar::nazar: sende yakıyosun hani sizede en kocamanınnnnndan maşalllaahhhhhhhh:nazar:
şerocum geçmiş olsun hayatım. Allah'ım şifa versin inşallah tez zamanda sana.

ve diğer canlar sizler nasılsınız.
ayşe nerde dün uğramadı hiçç.:26:

X