Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
yaaa eşim bu konularda hasas nasıl yükleniyo resim hemen yükleyim siz burdayken sonra da sileyim

cumartesi mevlüt var bugün öğleden sonra çarşıys çıkıcam kızıma mevlüt kıyafeti alıcam

canım ben yüklemeyi biliyorum da silmeyi bilmiyorum :)))) istemiyorsan yükleme canım

kızlar köyden tarhana geldi onu yiyorum, ama sizin bildiğiniz toz olan tarhanadan değilll bunu maraşlılar çerez gibi yerizzz....yıldız bilirrr....... :KK56: :KK56: :KK56:
çıtır çıtırrrr tazeee taze $Photo0712.jpg

canım ben yüklemeyi biliyorum da silmeyi bilmiyorum :)))) istemiyorsan yükleme canım

kızlar köyden tarhana geldi onu yiyorum, ama sizin bildiğiniz toz olan tarhanadan değilll bunu maraşlılar çerez gibi yerizzz....yıldız bilirrr....... :KK56: :KK56: :KK56:
çıtır çıtırrrr tazeee taze Eki Görüntüle 267195

anaaa nasıl kız oo öle neden yapılıyor buranın tarhanası da böle çörek seklınde butun butun sonra bırden corba oluyor nasıl yapılıyorsa...bunun malzemesı ne...bır de sadece cerez mı corbası olmuyor mu...

çıtır çıtırrrr tazeee taze Eki Görüntüle 267195

mesajı silersem resmide silmiş olurum sanırım nasıl oluyo sen söyle bi deneyim
bolu da tarhana daha farklı ilk defa gördüm bu şekilde tarhana

mesajı silersem resmide silmiş olurum sanırım nasıl oluyo sen söyle bi deneyim
bolu da tarhana daha farklı ilk defa gördüm bu şekilde tarhana

cnm msjı yazarken alt tarafta eklenti ekle diye bir yer var ordan ekle ama foto boyutunun 600x800 olması lazım yoksa yüklenmez haberin olsun yada face adresini ver orayı ekleyelim

canım bu keçi yoğurdu ve dövmeyle yapılıyo bazıları kekik çörek otuda koyuyo içine.....çorbası da oluyo ama geneldeee bizde çerez gibi yiyoruz cevizle kuru üzümle çok güzel oluyo :) hatta kurumamış haliii daha da güzel oluyooo firik diyorlarr tadından yenmiyooo var yaaaa .....damlara seriyorlarrr ohhhh miss gibiii

Son düzenleme:
doğru yerde mi soruyorum bilmiyorum ama öğrenmem gereken birşey var. ben daha önce de bi konu açmıştım herneyse tüm hamilelik belirtileri vardı kimi kist olabilir dedi. doktora gittim adetime gün kala kist yok dedi zaten çok bakmadı dahiliyeye bi görün istersen dedi herneyse normal günümden 2 gün önce adet oldum ve açık kırmızıydı 2 gün oldu sadece 3. gün kahverengi lekeler gelmeye başladı. şikayetlerim hala devam ediyo ben durumu anlayamadım. böle olan var mı yada fikri olan ?

merhaba arkadaşlar,
ben 28-29 günde bir adet oluyorum.bu ay 29.günde adet oldum.bu ay 16 eylülde oldum.
sadece adetin 12.günü ilişki oldu.13.günü ve 15.günü uzayan akıntı geldi.bugün itibariyle adetin 18.günündeyim ve kuruluk falan yok.
göğüslerde şiş..acaba tek deneme ile hamile kalabilirmiyim?tek atışta hamile kalan var mı aranızda :KK43:
spermlerin 2 gün yaşadığını düşünürsek belki küçükte olsa ümit vardır he ne dersiniz kızlar .........

merhaba arkadaşlar,
ben 28-29 günde bir adet oluyorum.bu ay 29.günde adet oldum.bu ay 16 eylülde oldum.
sadece adetin 12.günü ilişki oldu.13.günü ve 15.günü uzayan akıntı geldi.bugün itibariyle adetin 18.günündeyim ve kuruluk falan yok.
göğüslerde şiş..acaba tek deneme ile hamile kalabilirmiyim?tek atışta hamile kalan var mı aranızda :KK43:
spermlerin 2 gün yaşadığını düşünürsek belki küçükte olsa ümit vardır he ne dersiniz kızlar .........

var var :KK70: bu topiktee bi hatun öyle hamile kaldııı :KK60::KK60:

yelizceeem ne diyorsuuun ağzından bal damlıyooo !!!! :):)
hiiç ümidim yokkene içime su serptin yaaaa :):)

o hatunn kimse duysun sesimiiiii :):)

yelizceeem ne diyorsuuun ağzından bal damlıyooo !!!! :):)
hiiç ümidim yokkene içime su serptin yaaaa :):)

o hatunn kimse duysun sesimiiiii :):)

sen yinede kaptırma kendinii o arkadaşş çalıştıgı iç,n pek giremio ama tek geceyle kaldııı ve bebeişi kocaman oldu:nazar::nazar:

sen yinede kaptırma kendinii o arkadaşş çalıştıgı iç,n pek giremio ama tek geceyle kaldııı ve bebeişi kocaman oldu:nazar::nazar:

doğru söylüyorsun kaptırmamalıyım kendimi..

maşallahhh maşallahh 41 kere hemde :) şanslı hatunmuşş...

darısı hepimizin başına tez zamanda inşallaahhhhhh

Bat tarihine 3-4 gn kala kan testi yaptırsam hamile olup olmadığımı öğrenebilirmiyim ?

Bat tarihine 3-4 gn kala kan testi yaptırsam hamile olup olmadığımı öğrenebilirmiyim ?

kızlarrr rahat olun....... 3-4 gün kala niye test yapmak istiyorsun? beklee adetin geciksinnn.....gecikirse ne ala idrar testi veya kan testi yaparsın adet olursan da bişey yapmazsınnn........bu kadarrrr stres yapmayın ...rahat olunnnnnnn :87:

kızlarrr rahat olun....... 3-4 gün kala niye test yapmak istiyorsun? beklee adetin geciksinnn.....gecikirse ne ala idrar testi veya kan testi yaparsın adet olursan da bişey yapmazsınnn........bu kadarrrr stres yapmayın ...rahat olunnnnnnn :87:

ama çok heycanlı sabredemiyorumki :KK70: bu kadar sabırsız olduğumu bilmezdimhiç yaa .7sinde kadın doğumcuya gidicemde enfeksiyon için gitmişken teti yaptırsammı diyorum ilaç veririse ona göre kullanırım ama sonuç çıkarmı 3-4 gün kala bilemiyorum onu :KK43::KK43::KK43::2::2:

Kepeleklerim naber :KK16: ay ben haftasonundan beri hastayım :KK5: farenjit oldum, ya kocişten geçti, ya okuldan bilmiyom ama boğazlarım fena :KK50: bugün aile hekimime gidip ilaç yazdırdım mecbur, largopen 1000 mg. verdi, doktoruma sordum içebilir miyim diye, bebek için sakıncası yok iç dedi ama yine de içim rahat diil tabi :26: perşembe günü de kontrolümüz var, oğluşumuzu görecez inşallah, çok ösledim kıpırdak oğlumu yaaa :KK69: :KK69: :KK69:

kuzu nasıl unutursunnn sarı laleyiiiiiii:))))))))))

aaaaa evet yaaaaa unuttum kızzz :KK9::KK9::KK9:

Kepeleklerim naber :KK16: ay ben haftasonundan beri hastayım :KK5: farenjit oldum, ya kocişten geçti, ya okuldan bilmiyom ama boğazlarım fena :KK50: bugün aile hekimime gidip ilaç yazdırdım mecbur, largopen 1000 mg. verdi, doktoruma sordum içebilir miyim diye, bebek için sakıncası yok iç dedi ama yine de içim rahat diil tabi :26: perşembe günü de kontrolümüz var, oğluşumuzu görecez inşallah, çok ösledim kıpırdak oğlumu yaaa :KK69: :KK69: :KK69:

şeroo hoşgeldin cnaım dayanılmaz bir ağrıysa ilaç kullan bence...ama dayanabilirsen kullanma:KK20:

X