Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Günaydın canım :KK19: dediğin gibi onat pek sık duyulan bi isim değil ama anlamını çok sevdim, bi de benim kulağıma da hoş geldi açıkçası :KK31: dediğin gibi zamanla alışılır elbet :KK34:
evet canım hiç duymadıgım bi isim ondan sanırsammm :))) alışmaya başladım bile paşanın ismineee :nazar::nazar::nazar:
günaydın karaböcüğüm :KK54::KK54:
günaydınnn:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
Biz oğluşumla kahvaltı hazırlamaya gidiyoruz teyzoşlar :KK49: yine geliriz :KK3:

ohh afiyet olsunnn ogluşunla sanaaa:nazar::nazar::nazar::KK56::KK56:

neşeliii tırnaklarrrrrrrrrrr:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

Eklentiler

• $Yeni Resim.JPG
    $Yeni Resim.JPG
    135 KB · Görüntüleme: 25
Günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm :KK16: ayyyyy uyku tutmadı sabah sabah soluğu burda aldım yine :KK1: dün evlilik yıldönümümüzdü, kocişimle dışardaydık akşam, eve çok geç girdik yazamadım, bebişimizin cinsiyetini öğrendik dün, rüyalarım çıktı, oğluşumuz geliyoooooooooooooorrrrrr :KK52: :KK52: ben adını koydum hemen, ONAT olacak inşallah :KK31: iyi, güzel huylu insan demekmiş, belki yanına bi de KAYRA ekleriz :44:
ONAT KAYRA KARASU :KK69: kulağa hoş geliyor mu :KK49:
Koooccaman olmuş sıpam benim, ultrason ekranına sığmicak nerdeyse, miskin miskin uyuyodu gene, anasına çekmiş uykucuuuuuuuuu :KK1: :KK1: :KK1: herşey yolundaymış, organ taraması yapıldı, normal çıktı hepsi, 3lü için de kanımızı verdik haftaya sonucunu alıcaz, işte böyle şekerler bizden haberler bukadar :KK49: kimlerin tahmini tuttu bakalım :KK53:

aaaa ilk defa tahminim tutmadi :))) kiz demistim bennn bak sennn bi kaynana daha eklendiii topigimizeee cadoloz kaynanaaaaaaaaa :KK60:

neşeliii tırnaklarrrrrrrrrrr:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

orijinallllllllllllllllllll :KK1:

zeytin hanım uyutmadı bi türlü :KK1::KK1::KK1: yatagın kenarına geldi patisiyle elime vurup durdu kalkıyım diye agzındada top :))) bende dayanamadım en sonunda kalktım balkona çıkardım hanımı aldım elime makası kırptım bi güzzel tüylerini :))) azcık kaldı uzun yerleri bugünde oraları kırpcam :))))))

Günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm :KK16: ayyyyy uyku tutmadı sabah sabah soluğu burda aldım yine :KK1: dün evlilik yıldönümümüzdü, kocişimle dışardaydık akşam, eve çok geç girdik yazamadım, bebişimizin cinsiyetini öğrendik dün, rüyalarım çıktı, oğluşumuz geliyoooooooooooooorrrrrr :KK52: :KK52: ben adını koydum hemen, ONAT olacak inşallah :KK31: iyi, güzel huylu insan demekmiş, belki yanına bi de KAYRA ekleriz :44:
ONAT KAYRA KARASU :KK69: kulağa hoş geliyor mu :KK49:
Koooccaman olmuş sıpam benim, ultrason ekranına sığmicak nerdeyse, miskin miskin uyuyodu gene, anasına çekmiş uykucuuuuuuuuu :KK1: :KK1: :KK1: herşey yolundaymış, organ taraması yapıldı, normal çıktı hepsi, 3lü için de kanımızı verdik haftaya sonucunu alıcaz, işte böyle şekerler bizden haberler bukadar :KK49: kimlerin tahmini tuttu bakalım :KK53:

şerooo canm oğluşun varmış göbüşteee hayırlı evlat olur inşallah annesini hiç üzmezz.:emir_bebek::emir_bebek: ismide çok güzel..

selamm kıslarrr nasılsınızzz:KK71::KK71:

iyidir valla ne olsunnnnnnnnnnn bahar hanıma egzersiz yaptırıyorummm :))) oturması içinnn bi gelişmee varrrr

acele etme canm otururda dikelirde yürürdeee biizm bi tanıdığımızın çocugu 2-3 yaşlarında yürümeye başladı normali 1 yaşında ayaklanması merak etme baharda o potansiyel var:))) :nazar:oturtturunca yanlarına yastık koyy destek alsın..gerçi yapıyorsundurda :KK1:

günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm :KK16: Ayyyyy uyku tutmadı sabah sabah soluğu burda aldım yine :KK1: Dün evlilik yıldönümümüzdü, kocişimle dışardaydık akşam, eve çok geç girdik yazamadım, bebişimizin cinsiyetini öğrendik dün, rüyalarım çıktı, oğluşumuz geliyoooooooooooooorrrrrr :KK52: :KK52: Ben adını koydum hemen, onat olacak inşallah :KK31: Iyi, güzel huylu insan demekmiş, belki yanına bi de kayra ekleriz :44:
Onat kayra karasu :KK69: Kulağa hoş geliyor mu :KK49:
Koooccaman olmuş sıpam benim, ultrason ekranına sığmicak nerdeyse, miskin miskin uyuyodu gene, anasına çekmiş uykucuuuuuuuuu :KK1: :KK1: :KK1: Herşey yolundaymış, organ taraması yapıldı, normal çıktı hepsi, 3lü için de kanımızı verdik haftaya sonucunu alıcaz, işte böyle şekerler bizden haberler bukadar :KK49: Kimlerin tahmini tuttu bakalım :KK53:

ben demiştimmmmmmmmmmmm nagişşşşşşşşşşşşşş :KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74: Tuttu tahmınım yıneeeeeee:KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74: Allah sağlıcakla kucağına almayı nasıp etsın inş.:KK74::KK74::KK74::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69: Kaynanaaaaaaaaaaaaaaa nberrrrrrrrrrrrrr:KK69::KK69::KK69:

X