Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
selammmm kizlarrrrr, nasilsiniz??????? Yeliz hasta mi oldun sen gecmis olsun canimmmmm
gamzeliiii seni ozliycez haaaaa :KK43:( :KK43: :KK43:
merveeee naber kizzzz benim kirmizilar geldiii dun rahatladim yawwwww...........niye boyle gecikti acaba yaaa mevsim degisikliginden mi ?? Kizlar ben bugun halilarimi yikiycam offfffff üşeniyom vallahiii :d

hoşgeldin canımmm

dediğin gibi havalardan sanırımmm bazenoluyo öylee.. Amannn bırak halıyı istediğin zaman yıkarsınnn :KK1::KK1:

Günaydın kızlaaRR

YELİZCİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM BİTKİ ÇAYI KAYNATIP İÇ BOL LİMONLU EN AZINDAN ÖNLEM ALMIŞ OLURSUN.

HATÇECİM GÜLE GÜLE GİY YENİ ELBİSENİ FOTONU BEKLİYORUZ BU ARADA.
ALLAH KOLAYLIK VERSİN SİZE. KENDİNİ YORMA EMİ BACIM.

İDİL NABER BACIM BENİMDE CMT GELDİ ÇOK ŞÜKÜR KIRMIZILARIM SANIRIM HAVALARDAN YAA BAKSANA Bİ SICAK Bİ SOĞUK.

MERVİŞİM SEN NASILSIN TATLIM.

SEASTAR CANIMM O 20 LİK DİŞLKER VARYA BERBAT ÖTESİ BİŞİ.
RABBİM ŞİFA VERSİN SANADA..

ayyy o derecee soğuk yaniii kıs bizim burası yanıyoooo hava parçalı bulutlu amaa sıcakkk... Napimcanımmm eşim c.tesi akşamı geldi işte bizim her yıl yapılan festival başladı..dolaştık biraz.. Ertesi gün paso denizde geçti erkenden denize gittik 8-9 gibi bide öğleden sonrası gittik bi koy a gittik orayı beğenmedik sonra başka koya..kayadan atlıcam diyede ayağımı kaya kesmişş hala acıyooo of varya deniz öyle bi yoruyorkii akşam küt gittik yaniii öyle işte canımm...

buzzz buzzzzzzzz:2::2::2::2:

ohhh at havanı vallaa deniz yoruyomuşta falanda filandaaaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bende eylülde yagmur altında kı...m dona dona kayarken hava atıcamm:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK1::KK1::KK1::KK1:

bu arada kızlarrr bizim restore ettigimiz türbeye hırsızz girmişşş:KK53::KK53::KK53:

Ohhh at havanı vallaa deniz yoruyomuşta falanda filandaaaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Bende eylülde yagmur altında kı...m dona dona kayarken hava atıcamm:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK1::KK1::KK1::KK1:

Bu arada kızlarrr bizim restore ettigimiz türbeye hırsızz girmişşş:KK53::KK53::KK53:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Orda çalınacak ne var allah aşkına türbeden ne istemişler hayret bişi yaaa

hoşgeldin canımmm

dediğin gibi havalardan sanırımmm bazenoluyo öylee.. Amannn bırak halıyı istediğin zaman yıkarsınnn :KK1::KK1:

kız ama bugün 34 dereceymişşşş yengeme de söz verdim beraber yıkıycaz annemlerin bahçesii var orda yıkıycazzz sonra nerden bulcaz bu sıcağıı :))

Günaydın kızlaaRR

YELİZCİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM BİTKİ ÇAYI KAYNATIP İÇ BOL LİMONLU EN AZINDAN ÖNLEM ALMIŞ OLURSUN.

İDİL NABER BACIM BENİMDE CMT GELDİ ÇOK ŞÜKÜR KIRMIZILARIM SANIRIM HAVALARDAN YAA BAKSANA Bİ SICAK Bİ SOĞUK.

iyidir bacımmm senden naberrrr....ayy seninkiler de mi geldiii...hayırlısı tatlımmmm en azından geldi yaniiiii ben iyice stres olmuştum bugüne kadarrr adetimin geciktiğini görmedimmm ama doğumdan sonra iyiceee düzenim bozuldu yaw

günaydın kızlaarr

yelizcim çok geçmiş olsun canım bitki çayı kaynatıp iç bol limonlu en azından önlem almış olursun.

Hatçecim güle güle giy yeni elbiseni fotonu bekliyoruz bu arada.
Allah kolaylık versin size. Kendini yorma emi bacım.

Idil naber bacım benimde cmt geldi çok şükür kırmızılarım sanırım havalardan yaa baksana bi sıcak bi soğuk.

Mervişim sen nasılsın tatlım.

Seastar canımm o 20 lik dişlker varya berbat ötesi bişi.
Rabbim şifa versin sanada..

selam canım iyiim bendee yorucu bi haftasonunun ardında yine işteyimmm yaaa evde olmak kadar güzel bişi yok beee.. Kırmızılar gelmiş canm bu aralar herkesi havalar çarptı herhalde bakalım benide çarptımıı:))):KK60::KK60:

Ohhh at havanı vallaa deniz yoruyomuşta falanda filandaaaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Bende eylülde yagmur altında kı...m dona dona kayarken hava atıcamm:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK1::KK1::KK1::KK1:

Bu arada kızlarrr bizim restore ettigimiz türbeye hırsızz girmişşş:KK53::KK53::KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: Ee kısım sende tam deniz havasında tatil ayarladınnn walla sonra toton dona dona girersinnn artık....gerçi senin tatil için ayrıdıgın enerjiden bi tarafın donmazya hadi bakalımm....:)))

aaaaaaa ne çalmışş kıssss hırsızzz :KK47:

sanada hayırlı günler tatlımmm aminnn:KK16::KK16::KK16::KK16:

saol şekerim yaa sabah birden başladı hapşırıp duruorum umarım geçer hava cidden kış gibi dondummm:KK5::KK5::KK5::KK5:

jilende gelmiş hadi hayırlı olsun bitanemmm.neye karar verdiniz annenlerdemi kalıcaksın senn şimc,ikk
jilem için teşşkür ederimm canım...
nerde kalacağım konusu belli canım kayınvaldenin 3. kat boş kaynımın evi kaynımla görüştük kira vermeden oraya yerleştiricez eşyaları ama annem doğurana kadar benim yanımda yada kaynananda kalırsın diyo..
biz eşimle komşu cocukları olduğumuzdan annemle kayınvaldenin arasında iki ev var yani anneme,anneeeee diye bağırsam duycak.:KK1:ama şimdi gidince eşim temmuzun 17,sinde elazıda göreve başlıcak bende o gittikten sonra yaylaya gidiyim diyorum annemle cünki fethiye 45 derceymiş bu halimle o sıcakta duramam diyorum..
tabi benim görümce daha biz fethiyeye gitmeden kararları vermiş neymiş beni kapı dışarı cıkarmıcakmış hep yatıcakmışım doğurana kadar kim ne derse sedin bu böyleymiş uffff varya daha gitmeden dertler başlıyo..
allahım bana sabır ve güc versin annem,görümcem,kayınvaldem ve eşim arasında ne yapıcam bilemiyorum..
işte böyel yelizcim benim akıbetim..

günaydın canım hayırlısı yolculuklar sizin için hayırlısı olsun .
burada havalar gene soğudu kış gibi oldu yaaa
ben de biraz yorgunum ve dişim ağrıyo yaa nerden çıktıysa hamile omadan öncede vardı ağrı 20 lik dişlerim çıkamadığı için ağrı yaparmış şimdi gene nüks etti sanırım yaaa pek ağrıyo canım
sağol canım benim...
sanada gecmiş olsun diş ağrısı berbat bişey umarım cok uzun sürmeden gecer..

canım benimm allah kolaylık versin..kendine dikkat et bebişine iyi bak olurmu...
Buarada jileni gitmeden üstünde görmek isterizzz:92::92:
sağol hayatımmmm aminnnnnnnn bebişime cok iyi bakıcama hiç şüphen olmasın..
jilemin etiketiyle dün hemen cekti koçiş dur koyimde bakın..

canımmm bende sizi özlücem ama gidince internet hemen actırıcazz..
ama ya sezonu boyunca yaylada olursam zor görüşürüzzz ama eve geldikce yazarım size haberdar ederm kendimden..

Günaydın kızlaa

sağol canım sanada günaydınn...

kız ama bugün 34 dereceymişşşş yengeme de söz verdim beraber yıkıycaz annemlerin bahçesii var orda yıkıycazzz sonra nerden bulcaz bu sıcağıı :))

iyidir bacımmm senden naberrrr....ayy seninkiler de mi geldiii...hayırlısı tatlımmmm en azından geldi yaniiiii ben iyice stres olmuştum bugüne kadarrr adetimin geciktiğini görmedimmm ama doğumdan sonra iyiceee düzenim bozuldu yaw

aynen öyle tatlım yaaa geçen ay bir ayın içinde 3 kez adet oldum bu ay da bekle bekle anca teşrif ettiler.

Günaydın kızlaaRR

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Orda çalınacak ne var allah aşkına türbeden ne istemişler hayret bişi yaaa
saol cnm.bizim ustaların bi kaç malzmesini götürmüş bide döşenen kabloları kesmişlerrrrr illa zarar vericekler ya soysuzlarr

anam hava atan atana 34 derecemi valla dünya tersine dönüyo iyiceeee haziranın sonu ve hala adam gibi ısınmadı havalar burda ama fransada oldugundan daha yüksek sıcaklık

iyi bari yengende varr yoksa tek başına çekilmez halı yıkamakk :KK53: Havalar güzelken yıkayın madem biran önceee... Bende görcem o işide bakalım şuanlık beklemedeyimm belki yıllık iznimde yıkarımm

saol cnm.bizim ustaların bi kaç malzmesini götürmüş bide döşenen kabloları kesmişlerrrrr illa zarar vericekler ya soysuzlarr

anam hava atan atana 34 derecemi valla dünya tersine dönüyo iyiceeee haziranın sonu ve hala adam gibi ısınmadı havalar burda ama fransada oldugundan daha yüksek sıcaklık

aynen öyle kız dünya tersine döndüüü....bir hafta acayip yağmur yağdııı şimdi de çoook sıcakkkkk yaaaaa baharı havuza götürmek istiyorum ama bu çatlaklarla ben mayo giyemem yaaaa offf :KK43:(((

iyi bari yengende varr yoksa tek başına çekilmez halı yıkamakk :KK53: Havalar güzelken yıkayın madem biran önceee... Bende görcem o işide bakalım şuanlık beklemedeyimm belki yıllık iznimde yıkarımm

aynen öyle tatlım yaaa geçen ay bir ayın içinde 3 kez adet oldum bu ay da bekle bekle anca teşrif ettiler.

selam canım iyiim bendee yorucu bi haftasonunun ardında yine işteyimmm yaaa evde olmak kadar güzel bişi yok beee.. Kırmızılar gelmiş canm bu aralar herkesi havalar çarptı herhalde bakalım benide çarptımıı:))):KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: Ee kısım sende tam deniz havasında tatil ayarladınnn walla sonra toton dona dona girersinnn artık....gerçi senin tatil için ayrıdıgın enerjiden bi tarafın donmazya hadi bakalımm....:)))

aaaaaaa ne çalmışş kıssss hırsızzz :KK47:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
jilem için teşşkür ederimm canım...
nerde kalacağım konusu belli canım kayınvaldenin 3. kat boş kaynımın evi kaynımla görüştük kira vermeden oraya yerleştiricez eşyaları ama annem doğurana kadar benim yanımda yada kaynananda kalırsın diyo..
biz eşimle komşu cocukları olduğumuzdan annemle kayınvaldenin arasında iki ev var yani anneme,anneeeee diye bağırsam duycak.:KK1:ama şimdi gidince eşim temmuzun 17,sinde elazıda göreve başlıcak bende o gittikten sonra yaylaya gidiyim diyorum annemle cünki fethiye 45 derceymiş bu halimle o sıcakta duramam diyorum..
tabi benim görümce daha biz fethiyeye gitmeden kararları vermiş neymiş beni kapı dışarı cıkarmıcakmış hep yatıcakmışım doğurana kadar kim ne derse sedin bu böyleymiş uffff varya daha gitmeden dertler başlıyo..
allahım bana sabır ve güc versin annem,görümcem,kayınvaldem ve eşim arasında ne yapıcam bilemiyorum..
işte böyel yelizcim benim akıbetim..

sağol canım benim...
sanada gecmiş olsun diş ağrısı berbat bişey umarım cok uzun sürmeden gecer..

sağol hayatımmmm aminnnnnnnn bebişime cok iyi bakıcama hiç şüphen olmasın..
jilemin etiketiyle dün hemen cekti koçiş dur koyimde bakın..

canımmm bende sizi özlücem ama gidince internet hemen actırıcazz..
ama ya sezonu boyunca yaylada olursam zor görüşürüzzz ama eve geldikce yazarım size haberdar ederm kendimden..

sağol canım sanada günaydınn...

cnm yaaa valla çok zor arada kalmakkk bence sen hiç görümceni falan dinleme zaten dinlemessinde nederse desin kkulaklarını tıkaaaa boşverrrr

sanada hayırlı günler tatlımmm aminnn:KK16::KK16::KK16::KK16:

saol şekerim yaa sabah birden başladı hapşırıp duruorum umarım geçer hava cidden kış gibi dondummm:KK5::KK5::KK5::KK5:

jilende gelmiş hadi hayırlı olsun bitanemmm.neye karar verdiniz annenlerdemi kalıcaksın senn şimc,ikk

geçmiş olsun canım ben diş ağrısı ile uyandım zaten öyle uymuştum ama bugün iyiyce arttı ağrısı

Selammmm kizlarrrrr, nasilsiniz??????? yeliz hasta mi oldun sen gecmis olsun canimmmmm
Merveeee naber kizzzz benim kirmizilar geldiii dun rahatladim yawwwww...........niye boyle gecikti acaba yaaa mevsim degisikliginden mi ?? kizlar ben bugun halilarimi yikiycam offfffff üşeniyom vallahiii :KK70:

kolay gelsin sana bende cumartesi temizlikçiye sildirdim halılarımı

Günaydın kızlaa

günaydınnnn

aynen öyle kız dünya tersine döndüüü....bir hafta acayip yağmur yağdııı şimdi de çoook sıcakkkkk yaaaaa baharı havuza götürmek istiyorum ama bu çatlaklarla ben mayo giyemem yaaaa offf :KK43:(((

aaaaaaaaaa süper fikirrr hemen tanışsın havuzla baharr kısssss:nazar::nazar::nazar: tatlım nolcak mayo giyersin göbüştekiler görünmezzzz bacaklarında varmı bilmiorum ama boşverrr millet ne hallerde bile bikini giyiyoooo:KK61::KK61::KK61:

geçmiş olsun canım ben diş ağrısı ile uyandım zaten öyle uymuştum ama bugün iyiyce arttı ağrısı

günaydınnnn
günaydın cnm saolll:KK16::KK16: diş agrın normal yaa bebek bütün kalsiyumu aldıgı için hamilelik dönem,inde dişleri dökülen bile var yanüüü o yüzden birazzzz sütü peyniri yogurdu fazla yeeede karşılasınnn ihtiyacııı

işte jilem ve ben evimde pek dağınıkk malum taşınma telaşıı:KK1:
göbüş pek cıkamamış ama..:KK49:
etiketinide koparmamışımm rezil ben..

Eklentiler

• $DSC03911.jpg
    $DSC03911.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:

günaydınnnn

hoşgeldin tatlım sağol ....prensesin nasıllllll???

aaaaaaaaaa süper fikirrr hemen tanışsın havuzla baharr kısssss:nazar::nazar::nazar: tatlım nolcak mayo giyersin göbüştekiler görünmezzzz bacaklarında varmı bilmiorum ama boşverrr millet ne hallerde bile bikini giyiyoooo:KK61::KK61::KK61:

ya yelizz orası öyle ama ben utanıyorum kızz bacaklarımda da var çatlakkk tek parça mayooo offf gıcık yaaa hiç giymedim sevmiyorum :)))

X