Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
doğru yapıosun kalkma bi süre hatta ayaklarını biraz kaldır ve kalça bölümüne yastık koy...bide adet günün 9 ile 10 günü arasıda başla ve 16 sına kadar dene ...tabi tam bende bilmiyorum ama ben öyle yaptım :KK30::KK30::KK30::KK54:

doğru yapıosun kalkma bi süre hatta ayaklarını biraz kaldır ve kalça bölümüne yastık koy...bide adet günün 9 ile 10 günü arasıda başla ve 16 sına kadar dene ...tabi tam bende bilmiyorum ama ben öyle yaptım :KK30::KK30::KK30::KK54:

umarım sonuc verır canım ya sımdılık adetımın gelmesını beklıyorum adetım geldıgınde bazı testler yapacak mıs doktor bakalım artık ne cıkacak

28 de olurdum her aybu sefer olmadım gecen ay adetım bıttıkten 10 gun sonra gene kanamam olmustu bıde benım adetım en fazla 3-4 gun suruodu :

alla alla enteresan doktora ne dedı bu duruma ?

ayşeeeeeee bide ant. Yı düşünnnnn orası sıcaksaaaa

düşünemıyorum mervişşşşş

canım onunla alakesi yok istersen hemen kalk istersen yıka naparsan yap
sperm ilerliyo içerde ve yumurta döllenmeye müsaitse döllüyo o kadar :)

Kızlar ben çıkıyorummm öpüyorum hepicinizi yeni gelen arkadaşlar umarım güzel vakit geçirisiniz herkse bol ekşınlar ehueheuheue

düşünemıyorum mervişşşşş

yumurtalıklar yavas calısıyor dedı daha onceden bole bı sorunum yoktu ıstısnasız aynı gun gelırdı suan agrısı var kendısı yok ne yapcamı sasırdım

dillemma melojjj nabıyonuz

ben kızı uyuttum gözümdende uyku akıyo benim ama bir dünya ütüm var uffff kim yapacak yaaaa

dillemma melojjj nabıyonuz

ben kızı uyuttum gözümdende uyku akıyo benim ama bir dünya ütüm var uffff kim yapacak yaaaa

İyidir canım senden naber?Yazamıyorum pek ama arada sırada okuyorum topiği..ben de kızıma mamasını yediricem uyuyorken,uyanıkken almıyolar ..
Aman uyu boşver,bu saatte ütümü olurmuş:))

İyidir canım senden naber?Yazamıyorum pek ama arada sırada okuyorum topiği..ben de kızıma mamasını yediricem uyuyorken,uyanıkken almıyolar ..
Aman uyu boşver,bu saatte ütümü olurmuş:))

kız sen facede yokmusun ben ikizleri çok merak ediyom yaaa

bazen aşırıya kaçtığı oluyodu bi keresinde pikniğe gitmiştik birlikte arabada gelirken ıssız bi yere çekti .fren frenleyebilirsen tabi yahşi cazibemle kandırmıştım ulen ne günlerdi beah keşke o günlere yeniden dönsek

aynen öle canım:KK12::KK12:
oooof biz de sevgılıyken ızmıre gıtmıstık annemlere yalan solemıstım..ama bes parasızlıktan kapalı otogarda arabanın bagajında uyumustuk...:KK1::KK1::KK1::KK1:tabı ayrıntılara gırmeyeyım...donus yolundada tren yolunda durmustuk dınlenmeye ....ay ne gunlerdi ya....:KK25:
benimki de saçlarımı okşamaya doyamazdııı şimdiiiii işini hallediyo kıçını dönüp uyuyoooooo:KK50::KK50::KK50::KK50:
evet canım aynen bız dun mesela kıcımızı donduk uyuduk ...zaten de küstük...ama evlendıkten sonra içlerindeki hödük açığa çıkıyor bence:63::63::63::63:
Ama biz de öyle değil miyiz yani dürüst olalım :26: ben çıktığımız zamanlardaki gibi heyecanlanmıyorum öpüşürken mesela :26: öbür iş ayrı tabi ozaman uçuyoz daaaa :KK53: ama çıkarken acıcık öpmeye yaklaşsa anında içim kıpır kıpır olurdu, hormonlar coşardı aayyyyyyy bi hoş olurdum :KK53:
evet o heycan asla yok ben bazen öpüşmekten sıkılıyorum bile...hiç koşuma gıtmemeye basladı..tek basınayken....diğeri için birşey diyemem tabi...:KK17::KK17::KK17::KK17:
sen gibi kudurk öpmeyle kaldıyssaa biz hiiiiiç bişey ypmadık yaniiii.... :KK60:
kız sen kuduruklardan degıl kendını rahıbe gıbım gosterenlerden kork asıl...mesela kim acaba:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Çatlak rahibe konuştu yine :KK60: :KK60:
:KK60::KK60::KK60::KK60:kız sen ondan kork yanı odunum falan dıyor ama ben elıfin enerji bombası olduğunu düşünüyorum:KK60::KK60:
haklısın şerocummmm.......el ele tutuşurkennn içim bi hoşşş olurduuu......o heyecan kalmıyo ya
eskiden dakka başı seni seviyorum derdiii şimdi hiç duymuyorummm neden acabaa......sevilmiyo muyum artık :KK43:((
yok hayatım kaybetme korkuları kalmadı ya o nedenle....eskıden ole degıldı onlarla olsakta garantısı yoktu ama sımdı ımzayı caktılar ya kendı malları olduk sankı...ama yıne de garantısı yok ...ama bunun ayrımını yapamıyorlar....hep yanlarında olunca bırgun kaybedebıleceklerını dusunmuyorlar o nedenle saldım çayıra....:KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:
Kepeleklerim gunaaaaaaaaaadıııııııııııınnnnnnnn :KK16: :KK16: :KK16:

günaydın canım.....dün muhabbeti kaçırmışım yaaa:84::84::84::84:

düşünemıyorum mervişşşşş

canım orası öyledir ...ama bunu ben demedim doktorlar dio..:KK69::KK69: ya en azından ben öyle yaptım ...spermin vajinadan hemen çıkmaması gerekiyo biraz uzanmak en mantıklı tabi seninkide öyle veren ALLAH verdimmi her türlü :)

X