Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canım iş çıkşıda hastaneye gıdıp tahlıl verebılrısın lab. gece sabaha kadar acık oluyor
ve 2 saatte verıyolar sonucu
he ama devlet hastanesıne gıdıceksın kan tahlılı ıcın evet gun ıcınde gıtmen lazım
şu an ult da görülmeyebılrı ufacıktır daha annesi :)

tahlile göre sen şu an da bir taze annesin :KK49: hayırlı olsun eşine söylemişmiydin ?

evet söyledim ama sevinmiyooo :KK43::KK43::KK43: daha erken hayal kırıklığı olur die doktor dedikten sonra sevincekmiş.:KK52:

adetım gecıktı kan ve ıdrar testı yaptırmıstım daha onceden bcg 1.20 cıktı:KK43: adetım hala gelmeyınce bı umut doktora gıttım ama ultrosondada gorunmedı adet sokturucu kullandım hala adetım gelmıo ultorosonda gorunmeme ıhtımalı varmı=(gebeyken adet sokturuculer fayda etmezmıs cunku:KK43:

adetım gecıktı kan ve ıdrar testı yaptırmıstım daha onceden bcg 1.20 cıktı:KK43: adetım hala gelmeyınce bı umut doktora gıttım ama ultrosondada gorunmedı adet sokturucu kullandım hala adetım gelmıo ultorosonda gorunmeme ıhtımalı varmı=(gebeyken adet sokturuculer fayda etmezmıs cunku:KK43:

bi kaçgünden adet olursun canım kasma kendini

regl tarıhın ne ?

ne zamandır regl olmuyosun canım

bu ay benımde öyle gibi oldu :S

bu ay sadece 2 gün regl gördüm kan testı yaptırdım 1,2 gibi bişey
çıktı söktürücü flm kullanmadım
doktor vermedı...sonradanda kanamam fln olmadı 16 hazıranda regl olmam lazım
bakalım....inşallah olurumm

adetin ne kadar geçikti ? cnm bide test yaptınmı kendin evde benim de adetim 4 gün gecikti ulturasonda gözükmedi..

Son düzenleme:
öyle oldu sanırım....:KK69::KK69: bizd etraftan duyuyorduk işte şimdiden başlayın 3 ,4 aya kadar anca olur zaten ozamana kadar da 1 yılınız dolar dediler ...bu kadar erken beklemiyordum...:) ama ŞÜKüR RABBİME ...

kan tahlili yaptır ama belki ikizdir tatlım

regl tarıhın ne ?

ne zamandır regl olmuyosun canım

bu ay benımde öyle gibi oldu :S

bu ay sadece 2 gün regl gördüm kan testı yaptırdım 1,2 gibi bişey
çıktı söktürücü flm kullanmadım
doktor vermedı...sonradanda kanamam fln olmadı 16 hazıranda regl olmam lazım
bakalım....inşallah olurumm
28 de olurdum her aybu sefer olmadım gecen ay adetım bıttıkten 10 gun sonra gene kanamam olmustu bıde benım adetım en fazla 3-4 gun suruodu :

X