Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

yelizcmmm blog çok hoş ama blog a bulduğun ısımm çok duyulmuş hatta bır reklamda kullanılan slogan hayatımm bence daha farklı olmalıydıı kı sen bnu ıstıyordunn... ıkıncısı yelızım trak yazmışsın hayatımm mtrak ekı eklenılen kelımeye bırleşik yazılmalı bence onu da hemen değiştir ve yelizimtrak yap :KK34::KK34::KK34::KK34:

aldığın kıyafetlerı gule gule kullan yıne sıyaha dalmışsın aMA BATIKTEN ALDIĞIN BLUZA BAYILDIM çok hoş cıdden...

SLM KIZLARR NASILSINIZZZZ
BEN ÇOK KÖTUYUM ÇNKU DELI GBI BAŞ AĞRISI ÇEKIUORUMMMM
EVIMI TEMIZLEMEM LAZIM AMA MERT AYAĞIMDA BUGUN ÇOK HUYSUZ OFFFFF BOYLE OLUNCA HIÇBIR ŞEY YAPAMIORUM VE KAFAMA AĞRILAR GIRIYOO EV BPOYLEYKENNN :84::84::84:

abaza kı ne abaza düşün yanı nişanlıyken yengem kaçıyomus amcam köşelerde sıkıstırmaya
çalışıyomuş yuh yanı yaa bi duyulsa düşünsenee zaten bi kere evlenmeden korkutmuş
hemde yaşıda küçükçüştür Allah bilir 16-18 falandır
kesinlikle büyük öküzlük yani
Allah buyuruyor ki hayvanlar gibi birleşmeyin sevin okşayın konuşun muhabbet edin
islam bunu emreder...ama hayvanlık baki nesli bende duyunca çok üzülmüştüm çok zor bişey

hatta önsevişme sünnettir demiştimde bi arkadaş dalga geçmişti benle ama öyle yani
önce insna olucaksın herkesin var dokunulmaya ihtiyacı :63:

bencede yuhhhh

bunu ben de duymustum benım esım de cok kıbardı yaaa...ya kurbanlık koyunu bıle seve seve keserler sakınlessın dıye yazık

:KK59::KK59:

yelizcmmm blog çok hoş ama blog a bulduğun ısımm çok duyulmuş hatta bır reklamda kullanılan slogan hayatımm bence daha farklı olmalıydıı kı sen bnu ıstıyordunn... ıkıncısı yelızım trak yazmışsın hayatımm mtrak ekı eklenılen kelımeye bırleşik yazılmalı bence onu da hemen değiştir ve yelizimtrak yap :KK34::KK34::KK34::KK34:

aldığın kıyafetlerı gule gule kullan yıne sıyaha dalmışsın aMA BATIKTEN ALDIĞIN BLUZA BAYILDIM çok hoş cıdden...

EVIMI TEMIZLEMEM LAZIM AMA MERT AYAĞIMDA BUGUN ÇOK HUYSUZ OFFFFF BOYLE OLUNCA HIÇBIR ŞEY YAPAMIORUM VE KAFAMA AĞRILAR GIRIYOO EV BPOYLEYKENNN :84::84::84:
hoş geldin tatlum boş ver evi bize takıl
Selam minnoşlar biz geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkk :KK3: :KK3: :KK3:
hoş geldiniz kuzucuklar :KK15::KK15:

kıslarrr birde bişey sorucam sizee benim arada kasıklarım ağrıyoo arada geciyo dr. sordum normal dedi ama sizdede oldumu bu aylarda..
birde şefaf akıntı normalmi..

Rahim genişliyo çok normaaaaaaaaaaaaallll :KK49: bende de var aynı sancılar, ama olmasına seviniyorum, minnakım bübüyo diye :KK53: psikopat mıyım neyim :KK60: :KK60: :KK60:

geçmiş olsun canım başağrısını bilirim yaa zordur yani ilaç fln alabiliyormusun?

hoşgelmişsiniz nasılsınız

abaza kı ne abaza düşün yanı nişanlıyken yengem kaçıyomus amcam köşelerde sıkıstırmaya
çalışıyomuş yuh yanı yaa bi duyulsa düşünsenee zaten bi kere evlenmeden korkutmuş
hemde yaşıda küçükçüştür Allah bilir 16-18 falandır
kesinlikle büyük öküzlük yani
Allah buyuruyor ki hayvanlar gibi birleşmeyin sevin okşayın konuşun muhabbet edin
islam bunu emreder...ama hayvanlık baki nesli bende duyunca çok üzülmüştüm çok zor bişey

hatta önsevişme sünnettir demiştimde bi arkadaş dalga geçmişti benle ama öyle yani
önce insna olucaksın herkesin var dokunulmaya ihtiyacı :63:
bencede yuhhhh

Yuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhh :KK53:

evet onlar oluyor merak etme ben dokturma da sormuştum kontrol etmişti bir sorun yok normal demişti.

haftalar ilerledikçede oluyo ben de de var bu sıralar bide karnımın üst kısmı böyle göğüslerime doğru oralar ağrıyo benim bu sıralar karnım büyüdükçe herhalde vücudum alışmaya çalışıyo gerildikçe ağrı yapıyo diye düşünüyorum
hımm anladım canım herlade büyüdükce ağrı yapıyor..:KK49::KK49:
selam canım hoşgeldinnnnn...gecmiş olsunnnnn..
hoşgeldinizzzz nasılınız bakalımmmm bugün.:KK49:
evet biras zor oldu ama geçti gitti evet canım normal bendede oluyodu

tamam canım cok sağolll acıkladığın için.:KK16:

ayyyy ben de alışveriş olayını ankaraya saklıyorum ankamalllllll beni bekle....
burdan hiçbirsey almıyorum bılerek.....çok para harcamam lazım çoook:76::76::76::76:
ama yine gıder egeyı donatır karı koca sefil gezmeye devam ederiz...ama egeye alınca daha cok mutlu oluyoruz yaaa

Son düzenleme:
hoş geldin tatlum boş ver evi bize takıl

hoş geldiniz kuzucuklar :KK15::KK15:

valla bıraktım zaten akiam eşime yaptrcam elektırık supurme ve vıledayla sılme işlemınıı :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33: Bananeee ben de evde yoruluyorum zaten hastayım başım ağrıo mert kucağa alıştı kucaktan ınmek ıstemıo boynum belım kolum ağrıyo yaa fıtık mı oldum neee :KK37::KK37::KK37::KK37:

geçmiş olsun canım başağrısını bilirim yaa zordur yani ilaç fln alabiliyormusun?

Hoşgelmişsiniz nasılsınız

parol alabılıorum hayatımmm :KK52:

fındıgım hoşgeldinnnn.:KK16::KK16::KK16::KK16:

kız nerden baktın ki sennn yelizimtrakesintiler zaten heee sen face sayfama baktın sanırsam şekerimmm oonu degiştirirm iki dk daaa saoll:KK19::KK19::KK19::KK19:
bu arada slogan olarak bu benim dünyam ı diosun sanırsam onuda degiştirmem kolay ama şimdilik bişi bulamadım ama arayış içindeimm zatennn:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:
edebiyat ögretmeni oldugu nasılda bell oluyo heeeee:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Rahim genişliyo çok normaaaaaaaaaaaaallll :KK49: bende de var aynı sancılar, ama olmasına seviniyorum, minnakım bübüyo diye :KK53: psikopat mıyım neyim :KK60: :KK60: :KK60:
allah senii emi:KK60::KK60:ayy ne bilim bende korkuyorum bişey olucak diye:26:
evet ve de doguma kadar devam edıyor...:KK25::KK25:
vallahamııı amanınnn desene be hergün korkucam:KK1:
burdan hiçbirsey almıyorum bılerek.....çok para harcamam lazım çoook:76::76::76::76:
ama yine gıder egeyı donatır karı koca sefil gezmeye devam ederiz...ama egeye alınca daha cok mutlu oluyoruz yaaa

ahhh ahhh içimi cektirdin kızz bende hastasıyım oranın cok eğleniyorum orayı gezerkenn:KK66:ankaraya İKEA,DA acıldıı ohhh bol bol gez.:KK55::KK55:

hımm anladım canım herlade büyüdükce ağrı yapıyor..:KK49::KK49:

selam canım hoşgeldinnnnn...gecmiş olsunnnnn..

hoşgeldinizzzz nasılınız bakalımmmm bugün.:KK49:

tamam canım cok sağolll acıkladığın için.:KK16:

hoşbulduk hayatım saoll :KK70:

offf ben de aynen olee gıdıorum kendıme bşey almayaaa sureklı mert kağan a alıorum yaaa
valla cuzdan da her maranın kartı var artık kanz chıcco derys bucuruk bunların kartı hakım bendee çok olmasına rağmen olsun alalım ona alalım modundayızzz :KK37::KK37::KK69::KK69::KK69: ben de delı gbı yapıcam alışverişte zayıflayım azcık dahaa sonraa :KK9::KK9:

X