Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
sanırım doktora gıtmelıyım yumurtlama tarıhını yanlış hesapladım sanırım artık dr baksın tarıhlerı sölesın ama umarım hamıleyımdır de gerek kalmaz teşekkür ederim kızlar a.s.

ınsallah canım :CüvCüv: sındır bızlere haber ver olurmu doktor sonucunu

paradiesangel arkadasla konustuk azonce bu kan testını o dedıkı ssk varsa devlet hastanesı ucretsız ozeller 25 tl saglık ocaklarıda yapıyomus sanırım oda ucretsızmıs canım bende yarın yaptırabılırım kan testıyerimseniben

teşekkür ederim canım yarın gıdım bakım sağlık ocagına :ecrin_bebek:

günaydın kuzummmm. şimdi en çiçeği burnundamız merveeeeee. ben eskidim :CüvCüv:ehehehehhesempatiksalakcinni

olsun hala yeni sayırlısınız ama tabii sıralamaya koyunca o daha çiçeği burnunda tabii :)

aysheeeee zonox ama ben daha hastalanmadım kııısositososito allahtan ümit kesılmezmış arada goguslerım sızlıyo baskada bır belırtım hala yok

kaçgün gecıktıkı bi doktora gitsene....tmm hamılede olabılrısın ama ya baska bısı varsada adetin gelmıosa ???????????????????????

günaydın kızlarrr hepinize
ayşee dün glemedim ne oldu yavyum canım yaa arayabildinmi haber varmı

Ahaaaaaaa bizim pimpirik bunu duydu ya her gün ateşini ölçer artık kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
gökçeeeeee sen de duyma bunu haaaaa :roflol: :roflol: :roflol:
hiçte bilemm..hiçte öyle bişey gelmemişti aklıma... :dilcikar:

Bu Elifle Ögkçe bigün beni alacaklar aralarına valla, yer misin yemez misin yer misin yemez misin :tomato: :tomato: :tomato:
yersin yersin çok güzel yersin hemide.. :mymeka:

okuruzz kuşummm ne olcakkkkkkkkk opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanyeterki bebişin seninle kalsın seni hiç bırakmasımmm dualarım zaten seninle cnmmmmmŞeniz
çok teşekkür ederim ccanımbenimm..sağolll...

elifcim mesajın geldi ama cevaplayamadım canım......bebeişin tutundu ya :)
değerin yukseldi ya bakalım kese de normale döner inşallah sen umudunu kaybetme
o seninle olmak için çabalıyor...ugrasıyor...büyümeye annesini sevindirmeye çalışıyo
sende umudunu kaybetme dualarını et bahsetmsıtım ya :) ve inan tevekkül et canım
Allah ım hayırlısını versin sana da inşallah ben hep dua ediyorum sana Allah kabul eder inşallah
illa olsun dmiyoruz hayırlısı olsun :) öpüyorum kocaman kocaman :)

evet tutunmaya çalıştığı kesin..değer yükselmiş baya ama kese boşmu dolumu bunu bekliyoruz şimdide..çok nazlı çıktı bu bebiş beeeee.... :umursamaz:

canım benim tabiki okuruz,Allah kabul etsin inş :Saruboceq:
değerinde oldukça yükselmiş çok sevindim hihoyyyt
inş başka bir sorun çıkmaz da hastaneden yüzün gülerek çıkarsın canım benim
dualarım sizinle:Saruboceq::Saruboceq:

hastaneden çıktım ama yine soru işaretleriylee..evime gitseydim daha iyi olacaktım ama yolculuğa izin vermedi dr..:KK43:(
bekliyoruz canım..kalp atışını da duyarız inşallahhhhh....
Kızlar ya benim betam 98,2 çıktı benım durumuma göre normal mi sizce?
Evhamdan dış gebeliği falan okumaya başladım ben:KK43:
sen değerine bir kere baktırdın canımm..birkaç kere baktırırssın artış çok düşük olur..ilerleme düşük olur.ondan sonra şüphelenirsin dış gebelikten falann..sakın interneti çok kurcalayıp harap etme kendini...

elifcim degerin çok gzüel yükselmiş. çok sevindim . Hep aklımdasın canım. Allah işallah kalp atıslarını duyurur bitanem. Dualarım senle cnmmmmmmmmmmmmm. çok öpüyorum senii....

canımbenim..valla güzeel gb ama kalp atışlarını duyaamazsak bişeyr yaramıycak:)))
Rabbim o günleride göstersin inş..göstermezsede vardır bi hayır diycez...boshayallersmile

olsun hala yeni sayırlısınız ama tabii sıralamaya koyunca o daha çiçeği burnunda tabii :)

kaçgün gecıktıkı bi doktora gitsene....tmm hamılede olabılrısın ama ya baska bısı varsada adetin gelmıosa ???????????????????????

2 gun gectı canımbilmiyorumkismile ayy bı hastalıkmı var acabaa:gitme:

yavyummmm valla şimdi bi sayfa geriye git bak seni sormuştum çok sevindim canım yaa bak bebeğin yaşamak için savaş veriyor tutunuyor sana hadi inşallahhh vardır kız vardır bebek içinde korkma oluşur sabırlı ol azcık hep dua ettik çok şükür bak sonu güzel olur inşallah

iyiyim bitanem..eve çıktım.10gün sonra kontrol var..olumunekankayizsmile

canım ablacım hep sormuşsun beni..iyiym..kan değeri yüksledi..kalp atışlarını göremezsek kontrolde kürtaj dedi:KK43:(

canım ya inşallah kalp atışlarınıda duyarsın herşeyin hayırlısı olsun inşallah..

canım ablacım hep sormuşsun beni..iyiym..kan değeri yüksledi..kalp atışlarını göremezsek kontrolde kürtaj dedi:KK43:(

korkma diyorum ama nafile biliyorum kaç haftalıksın şuanda canım sen hem neden kalp atışlarını görmeyebliriz dediki dr inşallah görürsün canım yaa haatının en uzun 10 günü olucak biliyorum beklemek Allah gayret kuvvet versin sana inşallah güzel haberlerle dönersin

kızlar hamilelik belirtisi olarak göğüslerde ağrı ve aşırı büyüme yaşayan var mı? kendimden korkmaya bşladım. süt hormonu artınca da böyle bişey olabilir mi? adetime 1 hafta var.

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: dualarım senınle yawyumm sonu guzel olcak ınsallahh duanı eksık etme bıtanem

yavyummmm valla şimdi bi sayfa geriye git bak seni sormuştum çok sevindim canım yaa bak bebeğin yaşamak için savaş veriyor tutunuyor sana hadi inşallahhh vardır kız vardır bebek içinde korkma oluşur sabırlı ol azcık hep dua ettik çok şükür bak sonu güzel olur inşallah

canımmmm....allah razı olsunn...
rabbim herkese bağışlasın evladını..
bizede inşallaaahhh...olumunekankayizsmile
çok sağol desteğin içinn...

korkma diyorum ama nafile biliyorum kaç haftalıksın şuanda canım sen hem neden kalp atışlarını görmeyebliriz dediki dr inşallah görürsün canım yaa haatının en uzun 10 günü olucak biliyorum beklemek Allah gayret kuvvet versin sana inşallah güzel haberlerle dönersin

valla kaç haftalık bilmiyorumkiii..
geriden geliyo ama malum...
8mm kese..

yavyum neden kalp atışlarını görmeyebiliriz dedi dr
çok kanaman olmasından dolayımı

o bişey demedi..kontrol var 10 gün sonra dedi...bende ozaman kalp atışlarını duyamazsak kürtajmı dedim.evet tabi dedi...
ne diyim hayırlısı........

sat ın ne canım senin kalp atışlarını 10 gün sonra normalde duyman lazım demekki hayırlısı olsun canım yaa ne diyim

X