Birkaç gün önce kafamın arkasında bir şişlik farkettim 😢

Ben bir şey olduğunu sanmıyorum sizin anksiyeteniz olduğu için ekstra takintilisiniz. Ailenizi arayıp ya da yakında oturuyorlarsa bizzat gidip dokunun.
Umarım öyledir eşim hiç onemsemedi anormal bir durum gibi gelmedi dedi ama yan tarafında bir şişlik olması normal mi? Veya daha önce varmiydi acaba diye düşünüyorum ama hiç mi farketmez insan

Umarım öyledir eşim hiç onemsemedi anormal bir durum gibi gelmedi dedi ama yan tarafında bir şişlik olması normal mi? Veya daha önce varmiydi acaba diye düşünüyorum ama hiç mi farketmez insan
Etmez , niye kafanı elleyesin ki ? Kocan umursasa ne olacak ? Doktora gidemem diyorsun ne yapsın oturup seninle ağlasın mi ? Ellemis ona normal gelmiş ki ben de normal.oldugunu düşünüyorum. Boşluk bir anda elin degince farklı gelmiştir sana. Yorumumu yanlış anlama lütfen ama şuan ya hastaneye gidip kontrol edeceksin ya da uyuyacaksin ? Sabaha kadar ah vah edip googleye girip kendine teşhis koyman senden başka kimseye zarar vermeyecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…