birileri baksın artık yaaa

siyah-dxuxxsx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
477
0
kaç gündür diğer konulara yazdım ama kimse cevap vermedi bende yeni konu açtım belki bakan olur :enbuyukkk: ayın 29nda hasta oldum ama normal hastalığım değildi yani ped bile koymadım öyle diyim size hastalanmadan 1 hafta önce falan korunmamıştık geçen günde 2 3 gün belim kasığım falan çok ağrıdı bide akıntı oldu (normalde hasta olduğumda belim ağrımaz ama) acaba hamile olabilirmiyim ya ben bidakii adetimi beklemeden test yapsam çıkarmı ki ilişkiden en erken kaç gün sonra belli oluyo idrar testinde yarın alsammı diyorum 23 yada 24nde hasta olmam lazım çıkmaz bu kadar erken heralde dime ama ya üstüne gördüysem diyede düşünmeden edemiyorum çünkü benim adetlerim hep gününde ve süreside aynı olurdu bilmiyorumkismile

üstüne gördüysen zaten hemen cıkar cünkü 5 haftalık hamile oluyorsun sayet üstüne görmediysen zaten hamile değilsindir bu ay yeniden denersin sen en iyisi eczaneden bir test al

canım idrar testi yaprasan kesin sonuç çıkar
eğer üstüne gördüysen kesin pozitif
eğer üstüne görmediysende kesin negatif çıkar
biran önce test yap canım
ve bizi de bilgilendir merak ederiz

üstüne görme ise, idrar testinde çıkar. en kesin kan testidir. adetin gecikmesini bekle kan testi yaptır

29ndaki beklediğim adetimdi ama normalde hasta olmadan 1 gün önceden agrılarım başlar bu sefer 3 gün sürdü 29ndada hasta oldum ama kahverengi akıntı geldi sonra ertesi gün akşam normal renginde geldi ama oda az geldi yani o gün ped koydum ama koymasamda olurmuş sonra hep wcye gttkçe peçeteye damla şeklinde geldi ne yumurtlama döneminde nede hasta olduğumda belim hiç agrımadı benim ama bu sefer agrıdı gögüslerimde falanda belirtiler var bende acabamı diyorum işte :S yarın alıym bare test varsa çıkar diyosunuz dimee

canım çıkar çıkar ama ben zannetmiyorum yani 29unda adet görmen gerekiyomuş görmüşün zaten bu ayın yine 29una yakın adet olman gerekiyo dimi anladığım kadarıyla..belinin ağrımasıyla alakalı olduğunuda sanmıyorum benim de bazen adetlerimde ağrır bazen ağrımaz..ama inş hamilesindir canım öyle umalım

canım çok özür şimdi anladım konuyu ben..geç oldu ama ilişkiye girmişsin adetten 1 hafta önce ve adetin herzamanki gibi geçmemiş anladım anladım:))kusura bakma....
olabilir neden olmasınki..benim arkadaşım hamileliğinin ilk 4 ayı adet görmüş...hayırlısı canım

inşlh canım yarın alıym bakıym en iyisi aklımdan çıksın zaten olsun diye düşünerek yaptığımız bişey değildi o yüzden negatif çıknca üzülmiycem ama bu ayki hastalığımdan sonra çalışmalara başlıycaktık onlarda olsunda başka bişey istemem tşkrler cevap verdiğiniz için kızlaropuyorumnanaktan

canım dün bi video seyrettim nasıl hamile kalındığına dair
eşimizin sperleri yani milyonlarca içimize rahmimize bıraktığı o milyonlarca spermlerden yanlız birtanesi yumurtalığın o duvarını aşıp yumurtalığın içine yerleşebiliyomuş..
ve bi çoğuda daha ulaşamadan ölüyomuşş

bence hamilesin diyebilirim siyah düş neden mi cünkü burda üstüne gören arkadaslarımız hep senin gibi olmus ama yine de biz bilemeyiz tabi bence en kısa zamanda bir test yaptır

sen k.bakma canım ben karışık yazmışım ya bana sanki hamileymişim gibi geliyo nedense zaten istediğim bu ay hamile kalmaktı ama kpss yüzünden erteleyip duruyorum kpssde ertelendi bendeki şansa baksana :roflol:

bence hamilesin diyebilirim siyah düş neden mi cünkü burda üstüne gören arkadaslarımız hep senin gibi olmus ama yine de biz bilemeyiz tabi bence en kısa zamanda bir test yaptır

inş hamileyimdir ne zormuş hamile kalmak baksana ya korktum valla ben test yapıp sonucuda size yazıcam kızlar saolun

slm canım bencede üzerine görme olayını yaşadın galibaa inşalahh Allah gönlüne göre versinn

hayrılısı olsun hakkında ama inşaallah hamilesindir..darısı da bizim başımıza olur :)

kızlar kan testi yaptırırken aç tok farkediyomuki :?

yok farketmiyo ama sen gebelik için olduğunu belirt 1 saat içinde veriyorlar. hatta şimdi bile özel bi hastaneye gitsen 1 saat sonra alırsın sonucuuuuuuuuuuuuuuuuu kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…