biri banada baksın hamıle mıyım;?

çedene

papatya yüreğim
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2006
1.750
16
arkadaslar, ben yarına kadar ölecem ya...

bı hafta önce test yaptım pozıtıf cıktı...

dun saglıkocagında ıdrar testı negatıftı..

bugun kan testı yaptım deger 12.90 cıktı..

labaratuvar sonucu bız söyleyemeyız... drunuza gösterın dedi..

peki ben neyım sımdı..?

degerler hakkında bılgısı olan benle paylasabılır mı?

Kanımca bu değerlere göre hamile değilsin. Dert etme:teselli:, kaç gün geçtiki??

Hem senin beben çok küçük daha:teselli:

canim bence hamilesin kan degerin 5 in ustunde..
saglik ocagindaki testler cok hassas olmuyolar ve o testlerde adet in 8 10 un gecene kadar cevap vermiyorr..
Ama genelde positif her zaman dogrudur belkide ordaki test bozuktu..
ee canim dokrununu arasana cebini falan

hayirlis olsun simdiden sekerim

dra gıtmedım kı.. kan testını kendım yaptırdım..

nette hamılesın dıyor.. bana verılen sonuc kagıdında sadece 12.90 yazıyor.. baska hıc bısey yazmıyor. nettekı yazılar kafamı karıstırdı..

eger adetın 1-2 gün gectıyse hamiş oluyosun canım benım adetım 1 gün gecti deger 10 du ama adetın gecelı baya olduysa deger düşük

Kanımca bu değerlere göre hamile değilsin. Dert etme:teselli:, kaç gün geçtiki??

Hem senin beben çok küçük daha:teselli:

bende çok biliyormuş gibi hamile değilsin diyorum.

Bak arkadaşlar hamilesin diyor Sevgicim:CüvCüv:

bu değere göre hamilesin ama çok düşük bir sonuç bu
adetin geçmedi sanırım?
yada geçtiyse kaç gün geçti ?

bence hamilesin sağlık ocağında doru dürüst ilgilenmiyolar bakıyolar hemen çöpe atıyolar bazen 10dk sonrada çıkabiliyo ikinci çizgi

birkaç kez kan testi yaptırmıştım. sonuçlar hep 0,7 gibi 0 küsürlüydü. negatif yani.
bana da hamileymişsin gibi geldi canım ama dr demeden kesin birşey bilemezsin.

bebek düşünüyor muydun yoksa süpriz mi oldu?

son adet tarihini yazarsan iyi olur....çok yeni bir hamilelikse 12 değer kabul edilebilir ama biraz zaman geçtiyse kimyasal gebelik olabilir inşallah öyle değildir ama hayırlısı olsun arkadaşım değerin çok yüksek değil canım

değer çok düşük kimyasal gebelik olabilir kanama da olabilir kendine dikkat et belki geç döllenmiştir düzensizlik varmıydı önceden

canım tebrik ederim hamilesin. geç döllenmeden dolayı değerin düşük olabilir. yarın hayırlı haberlerini bekliyoruz.

TEk bir test sonucu ile doktorunda net birşey söyleyemeyecektir.Muhtemelen ikişer gün arayla testi tekrar yaptırıp artışlarına bakmak gerekiyor.Yani testi yaptırdıktan 2 gün sonra tekrar yaptır sonuc ikiye katlamışsa hamilesindir.

ben dedim günlüğe yazdıktan sonra sen ama dimi
yarın bi daha kan testi yaptır bakalım canım.katlama filan ne alemde.
ondan sonra konuşalım tekrar:a.s:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…