Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Biri bana desin , BÜYÜDÜLER !

yasmin89

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2010
2.395
238
Evet sevgili arkadaşlarım ablalarım kardeşlerim , uğraşıyorum uğraşıyorum , ya sıkılıyorum ya unutuyorum bi süre sonra 0 a 0 elde var 0 oluyor . Yediklerim içtiklerim sürdüklerim yalan oluyor .

Benim göğüslerim destekli 75i zar zor dolduruyor , 22 yaşındayım 49 kiloyum...

Biriniz gelin diyin ki , ben bunu şunu yaptım kesin büyüdüler , bıraktım küçülmediler !

Çok üzülüyorum halime , hatta hepimizin haline , millet gidip çatur çutur silikon taktırıp , rahatına kavuşuyor kısa bir sürede ama bizler uğraşıp duruyoruz , yokmudur kesin bir hal çaresi

Telkını dınledım ve buyudu hala da buyumeye devam edıyo ve etkısıde gecıcı degıl aylardır hep ılerleme kaydettım hıc gerıleme olmuyo yanı cnm duraklıyo bazen sonra yıne buyumeye devam edıyo telkınle gogus buyutme baslıgı altında bak ıstersen cnm formda

breast ses dosyası demi ? bende indirmiştim biraz dinledim ama sonra unuttum kaldı oda , ölçtün mü peki kaç cm büyüdüğünü , baya fark etti mi ki ? :)

breast ses dosyası demi ? Bende indirmiştim biraz dinledim ama sonra unuttum kaldı oda , ölçtün mü peki kaç cm büyüdüğünü , baya fark etti mi ki ? :)

evet cnm o bak bulmussun cozumu ıste neden yarım bırakdın kı o zaman tabı sonuc alamazsın 5 ay oldu baya fark oldu 70den 75e cıkdım yanı yavas oluyo buyume ama duzgun oluyo cnm formu oku ıstersen alınan sonucları ordan takıp edebılırsın

peki günde kaç saat dinliosn cnm :)

peki günde kaç saat dinliosn cnm :)

gunde en az 6 saat ama ben 8 dınledım genelde uc kez 21 gun dınledım bır hafta ara vererek yapıyosun ıstersen ıkı hafta ara ver yanı 70kenn 75 oldu sımdı yavas ama ıyı sonuc verıyo sıslık degıl gercekden yaglanıyo tıpkı ergenlıkde buyuyen gogusu dusun yavas olur ya hanı oda oyle vucut kendı kendıne yapıyo ıste telkınden aldıgı komutlarla

vay anasını ya peki ne biliyim dinlerken direk konsntre mi oluyosn ona yoksa öyle sen bişeyler yaparken o arkada çalıyo mu , sen dalıp gitsen duymasan bile bilinç altına yerediniyo mu :)

vay anasını :d ya peki ne biliyim dinlerken direk konsntre mi oluyosn ona yoksa öyle sen bişeyler yaparken o arkada çalıyo mu , sen dalıp gitsen duymasan bile bilinç altına yerediniyo mu :)

sorularını cevabı formda fazlasıyla var ama ben yınede cevaplayım cnm sadece duyman yeterlı dınle yanı kısık sesle yuksek sesle hıc fark etmıyo dınlemen yeterlı oluyo konsantre olmasan da bılınc altın onu kodluyo tek onemlı olan sey duzenlı dınlemek gun atlamadan dınlemek cnm bıde yedıklerıne dıkkat etmek ıyı beslenmek yanı

tekrar çok teşekkür ederim canım , dilerim işe yarar :)

tekrar çok teşekkür ederim canım , dilerim işe yarar :)

oluyo zaten cnm emın ol ınanarak dınle sana tavsıyem eger dınlemeye baslayacaksan formu oku bos bı vaktınde basından cunku belırtılerı falanda oluyo bazı en azından bılgın olurumarım sende guzel sonuclar alırsın ve paylasırsın

tmm cnm yarından itibaren tek tek okumaya çalışıcam tüm yorumları , valla inş olur çok istiyorum gerçekten , daha önce çemen otu tozu yemiştim falan ama bırakınca söndü balonlar

tmm cnm yarından itibaren tek tek okumaya çalışıcam tüm yorumları , valla inş olur çok istiyorum gerçekten , daha önce çemen otu tozu yemiştim falan ama bırakınca söndü balonlar

yok cnm bunda dısardan mudahale yok ıcerden oluyo hersey yanı o yuzden kalıcılıgına ınanıyoruz oku cnm bılınclı sekılde yapmıs olursun hem dıger denedıgımız tum yontemlerden cok farklı bısey bu cnm zaten

70 den 90 a falan çıkar mı acaba

anladım cnm , hedeflerimizi gereğinden yüksek tutalım bari , hedeften az da büyüseler sevinirizz sonra :))

yok cnm o yuzden demedım sımdı bılınc altın kodlayacak ya bunu buyume sureklı devam edecek taa kı senın ıstedıgın boyuta gelene dek o yuzden kafanda bı boyut beden belırle kı o asamaya kadar devam etsın yanı En basdakı sayfada var cnm zaten telkının metnı onu okursan daha da ıyı anlarsın demek ıstedıgımı cnm

hımmm anladım anladımm , bu gece uyurken dinlemekle başlıyorum hadi hayırlısı

tatlım çok zayıfsın bence kilo almaya çalış biraz.telkinle birlikte etkisi olacağına inanıyorum

tatlım çok zayıfsın bence kilo almaya çalış biraz.telkinle birlikte etkisi olacağına inanıyorum

yok benim yapım bu , yemediğim şey yok , alamıyorum kilo , ayıptır söylemesi hemen hemen hergün hamur işleri yerim , fastfood yerim , duble dönerler duble pideler vs , ama alamıyorum maalesef , hem zaten boyum 1,60 yani 49 kilo normal sayılır bana , sadece 1 2 kilom eksiktir en fazla yani canım :)

ben oldum olası küçük göğüslüyümdür üstünede 2 çocuk doğurup emzirince oldukça kötü görünüyorlardı. hatta 2.çocuğumu emzirmeden kestikten sonra bayağı küçülmüşlerdi nerdeyse estetik yaptıracaktım. bu arada küçük oğlum memeden yeni kestiğim için gün içinde ara ara gelip göğüslerimi mıncıklamaya başladı:)) çocuğu olanlar bilirler bu durumu:)) bende devamlı ilgisini başka yöne çekmeye çalışıyordum çünkü çok acıtıyordu canımı. sonra birde baktımki göğüslerim kaşınmaya ve bayağı dolgunlaşmaya başladılar hemde 2-3 hafta içinde. şu an üstünden 5 ay falan geçti oğlum ara ara hala mıncıklıyor bu arada ve göğüslerimden çok memnunum kesinlikle estetik düşünmüyorum. tabiki silikonlu gibi değil ama 2 beden büyümüştür sanırım yani artık hiç rahatsız olmuyorum sanada tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…