Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Biri bana desin , BÜYÜDÜLER !

ben oldum olası küçük göğüslüyümdür üstünede 2 çocuk doğurup emzirince oldukça kötü görünüyorlardı. hatta 2.çocuğumu emzirmeden kestikten sonra bayağı küçülmüşlerdi nerdeyse estetik yaptıracaktım. bu arada küçük oğlum memeden yeni kestiğim için gün içinde ara ara gelip göğüslerimi mıncıklamaya başladı:)) çocuğu olanlar bilirler bu durumu:)) bende devamlı ilgisini başka yöne çekmeye çalışıyordum çünkü çok acıtıyordu canımı. sonra birde baktımki göğüslerim kaşınmaya ve bayağı dolgunlaşmaya başladılar hemde 2-3 hafta içinde. şu an üstünden 5 ay falan geçti oğlum ara ara hala mıncıklıyor bu arada ve göğüslerimden çok memnunum kesinlikle estetik düşünmüyorum. tabiki silikonlu gibi değil ama 2 beden büyümüştür sanırım yani artık hiç rahatsız olmuyorum sanada tavsiye ederim.

maalesef evli değilim :)) ama kendim masaj falan yapıyorum işte aynı şey sanırım bakalım nolcak:KK66:

Telkin dinlemenizi öneririm. Zaten nez12 de öneri de bulunmuş. Telkinlerin insanlar üzerinde gerçekten etkili olduğu ve bir çok şeyi değiştirdiği kanıtlanmış. Zaten iş bizim beynimizde bitiyor. Ayrıca etkileri kalıcı oluyormuş. Ben dinlemenizi öneriyorum. Yavaş yavaş da olsa işe yarıyor.

X