Birdenbire cok baglanan erkek?

En buyuk kk

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
3.644
11.705
Merhaba kizlar,

Ben 29 yasinda bekar bir kadinim. Ailemden baska bir sehirde kardesimle yasiyorum ve calisiyorum. Hayatimdan cok memnunum simdilik ama baska bir ulkeye is basvurusu yaptim. Kabul olursa bir an once gitmek istiyorum. eger olmazsa baska is basvurularina devam edecegim.

Neyse bir sosyal platformdan biriyle tanistim. Cok ilgili ve ilginc biri gibi geldi bulustuk. Bu kisi 27 yasinda, iyi bir okuldan mezun, su an calismiyor ve ailesiyle yasiyor. Ilk bulusmadan itibaren gun icinde sik sik mesaj atmaya basladi ve tatil planlari yapmaya basladi. Cok erken oldugunu, su an bir iliski istemedigimi, sadece arada gorusup kahve icip hos vakit gecirmek istedigimi, her seyi en basindan ve defalarca soyledim. Bana hic fark etmez benim icin endiselenme dedi. Ve de isimin uzun saatler surmesi sebebiyle her zaman ona vakit ayiramiyorum ama o inanilmaz fazla israr ediyor. Bu kadar israr etmesi beni gercekten cok geriyor ve onun kalbini kirmaktan korkuyorum. Gerci ne ara bu kadar baglandi acaba yalan mi soyluyor diye de dusunmuyorum degil ama hali tavri vs cok heyacanli. Dedigine gore daha once hic kiz arkadasi olmamis. Bu durum da beni korkutuyor cunku ben su an icin ciddi dusunen biri degilim. Ki acaba yalan mi soyluyor, 27 yasinda nasil hic kiz arkadasi olmaz diye de dusunmuyor degilim. Ama hali tavri cidden cok utangac ve heyecanli.

Asagida kafamdaki sorulari bulabilirsiniz:

1. acaba kestirip atmasam da biraz daha zamana mi biraksam?
2. bu sekilde bir insanin duygulariyla oynamis olur muyum?
3. Bu kadar israr bana kendimi cok kotu hissettiriyor acaba bu cocugun boyle yapmasi benim sinirlarima saygisizlik olmuyor mu?
4. acaba daha net mi olmaliyim ve bir an once ne istedigime karar mi vermeliyim?

Kizlar gercekten kirk yilda bir bir erkekle goruseyim dedim burnumdan geldi. Ama acaba bu isler boyle mi yuruyor bunlar normal mi? Kendimi birakip tamamen onun istediklerini yapar hale gelmekten korkuyorum cunku cok kolay etkilenen hayir diyemeyen biriyim. Cok tesekkurler simdiden.

kısa zamanda aşırı bağlanmak sağlıklı değil
takıntı ya da hevestir

bir insana onunla uzun vakitler geçirip her seferinde başka bir özelliğini görüp severek baglanırsınız

bence hiç uzatmayın

Yapı meselesi
Bende hemen bağlanırım mesela
Eğer gerçekten hoşlandıysam
Dünyam olur o kişi
Sonra havaya girer terk edilirim yani
Genelde böyle oldu
Zamana bırakın

Yanlış taktik almış bir delikanlı bence
"Kızlar ilgili erkeklerden hoşlanir oglummm" diye kankalari tarafindan gazlanmis
Veya issizlikten size sarmis

Ben iliskilerin zamanla kuruldugunu dusunuyorum
Ilk goruste aska inanmam
Boyle birden ates bacayi sariyorsa o ates saman atesidir

Zaten fazla yuz vermemissiniz, vicdan azabina gerek yok bence

Belki sahiden hiç kız arkadaşı olmamıştır ve yıllardır bu anı beklediği için kendine hakim olamiyordur:KK53:

Şaka maka üsteki yoruma katılıyorum bu kadar hızlı gelen aynı şekilde hızlı gider bence. Hiç sevgilim olmadı lafları da palavradir. Aynı yalana inanmış biri olarak söylüyorum. Kendimde anlamamıştım ama dışardan bakınca daha net. Merhamet etmeye gerek yok, içine sinmiyorsa ufak ufak uzaklaş

X