Birdenbire çirkinleştim😭

Yo yinede kalkıyorum zorlada olsa birşeyler yapıyorum hergün duşumu alıyorum suyumu içiyorum ama nafile yok kesinlikle iyi geldiği ettiği yok dışarı çıkmak istemiyorum eşim çıkalım deyince çıkıyorum ama sizce ona çıkmak istemediğimi söylemelimiyim çünkü içimden gelmiyor

Eklentiler

• IMG_20240830_094210.jpg
    138,6 KB · Görüntüleme: 312
Evet direkt kestim kötüyüm diyince kimse inanmıyo kimse en son buraya anlatayım dedim çok değişik düşünceler beynimde dolaşıyo saçlarımıda aldım makas direkt rastgele kestim sonrada düzeltirdim kuaföre baya kısaldı

Elma verdi mi size? Pamuk prensesin üvey annesi olaolabilir

Sekulerizmin yilmaz temsilcisi kudro, iyi ki varsin, suna benzer bir yorum yazacaktim, hadi yazip uzmeyim dedim. Neyse.

Konu sahibi, birden saclari kesmek agir depresif bir hareket yahu, bir uzmana mi gorunseniz. Enerji islerine laf etmiyorum ama sizin bir an evvel uzman destegi almaniz gerek.

Dalga geçme ya gerçekten çok kötüyüm iyi değilim bende kendime şaşırıyorum neden böyle oldum enerjim sıfır
Dalga geçmiyorum. Bu etkileri yapabilecek tek yaratık kötü kalpli bir büyücüdür. O da masallarda olur. Depresyona girmişsiniz, doktora gidin enerji peşinde koşacağınıza.

Ayni sitede ya da apartmanda oturmuyorsunuz istemezseniz görmezsiniz o kadını. Kendinizi eve kapattikca daha kotu olursunuz. çıkın temiz hava alın bir yerlere gitmek size iyi gelecektir.

Bu kuaförden önceki hali mi sonraki hali mi?
Canım bu aralar benim de enerjim çok düşük çünkü belli bir konuda vicdan azabı çekiyorum ama suçluluk duygum gerçekçi mi değil mi ayırdına varamıyorum. O kadar plan yapmıştım ama şimdi evden çıkamıyorum. Siz bir uzmandan destek alın, Bir şeyler içinizdeki bir travmayı tetiklemiş. durumunuz pskolojik.

Psikiyatri randevusu almayı düşünür müsünüz ?

Kuaf
Kuaförden önce benim kestiğim hali online alsam olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…