Aile Planlaması birden heyecan basti

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
alırsan da erkn gebelik testleri var ondan al...ama ona para vereceğine kan testine ver kardeş :)

Yok değilmişim c nin üstüne geldi oturdu neyse hayırlısı

Kızlar boyle bir koyuluk olustu t tarafında sizce olabilir mi

Eklentiler

• IMG_20150214_132447.jpg
    145,2 KB · Görüntüleme: 262
canım eğer hamilelik varsada şimdi çıkmaması çok normal kanda baksan belki çıkar bekle biraz daha adetin geçsin bari hayırlısıysa olsun

adetinizin ustunden bikac gun gecmesi lazim en az ki dogum sitelerinde 1 hafta diyor bu sure icin..

Çıkmaz ki adet geçtikten 2-3 gün sonra bile yanıltıyor. Kan testi bile en erken ve kesin olanı onu bile adet gününü 2 gün geçmmiş alıyorlardı, ben hastanede çalışırken. imkansız bir şey.

Çıkmaz ki adet geçtikten 2-3 gün sonra bile yanıltıyor. Kan testi bile en erken ve kesin olanı onu bile adet gününü 2 gün geçmmiş alıyorlardı, ben hastanede çalışırken. imkansız bir şey.
benmde adetm 14 gun gecti bir hafta once test yaptim negatf dokturumda yok dedi karindan bakti ultrasonla ve sokturucu Verdi 3 gundr kullaniyorum tik yok kimisi hamile olabilirsn diyor gec dollenmeden basina Boyle bisey gelen varmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…