Aile Planlaması birden heyecan basti

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
alırsan da erkn gebelik testleri var ondan al...ama ona para vereceğine kan testine ver kardeş :)

Yok değilmişim c nin üstüne geldi oturdu neyse hayırlısı :KK42:

Kızlar boyle bir koyuluk olustu t tarafında sizce olabilir mi

Eklentiler

• IMG_20150214_132447.jpg
    IMG_20150214_132447.jpg
    145,2 KB · Görüntüleme: 261
canım eğer hamilelik varsada şimdi çıkmaması çok normal kanda baksan belki çıkar bekle biraz daha adetin geçsin bari hayırlısıysa olsun:KK68:

adetinizin ustunden bikac gun gecmesi lazim en az ki dogum sitelerinde 1 hafta diyor bu sure icin..

Çıkmaz ki adet geçtikten 2-3 gün sonra bile yanıltıyor. Kan testi bile en erken ve kesin olanı onu bile adet gününü 2 gün geçmmiş alıyorlardı, ben hastanede çalışırken. imkansız bir şey.

Çıkmaz ki adet geçtikten 2-3 gün sonra bile yanıltıyor. Kan testi bile en erken ve kesin olanı onu bile adet gününü 2 gün geçmmiş alıyorlardı, ben hastanede çalışırken. imkansız bir şey.
benmde adetm 14 gun gecti bir hafta once test yaptim negatf dokturumda yok dedi karindan bakti ultrasonla ve sokturucu Verdi 3 gundr kullaniyorum tik yok kimisi hamile olabilirsn diyor gec dollenmeden basina Boyle bisey gelen varmi

X