birde siz yorumlarmısınız?

benssenb

Daima Şükür !!!
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
1.306
14
41
forumdan edindiğim bilgilere göre bende ilkkez bu ay ısı ölçmeye karar verdim ve denildiği gibi her sabah aynı saatta yataktan çıkmadan başucumdan aldığım dijital termometre ile ısımı ölçüp kaydettim benim döngüm genelde 28 sürüyor nadir olarak 29 olur netteki birçok ovulasyon hesaplamada yumurtlama günümün15.gün olduğu yazıyor yani netteki hesaplamalara göre adetimin 10 ve 15 günü muhtemel yumurtlama olarak çıkıyor bende size bu süredeki ısı takibimi yazıyorum bilen arkadaşlar yorumlarınızla beni aydınlatırmısınız???

10.gün...........36.2
11.gün...........36.3
12.gün...........36.1
13.gün...........36.3
14.gün...........36.1
15.gün...........36.3
16.gün...........36.1

şimdi sizce benim yumurtlama olmuşmu dersiniz???bu ay yumurtlama dönemini kaçırmak istemiyorum ovulasyon kiti içinde şuan geç kalmış durumda bilgilerinize ihtiyacım vara.s.

forumdan edindiğim bilgilere göre bende ilkkez bu ay ısı ölçmeye karar verdim ve denildiği gibi her sabah aynı saatta yataktan çıkmadan başucumdan aldığım dijital termometre ile ısımı ölçüp kaydettim benim döngüm genelde 28 sürüyor nadir olarak 29 olur netteki birçok ovulasyon hesaplamada yumurtlama günümün15.gün olduğu yazıyor yani netteki hesaplamalara göre adetimin 10 ve 15 günü muhtemel yumurtlama olarak çıkıyor bende size bu süredeki ısı takibimi yazıyorum bilen arkadaşlar yorumlarınızla beni aydınlatırmısınız???

10.gün...........36.2
11.gün...........36.3
12.gün...........36.1
13.gün...........36.3
14.gün...........36.1
15.gün...........36.3
16.gün...........36.1

şimdi sizce benim yumurtlama olmuşmu dersiniz???bu ay yumurtlama dönemini kaçırmak istemiyorum ovulasyon kiti içinde şuan geç kalmış durumda bilgilerinize ihtiyacım vara.s.

Daha atesin yukselmemis yani yumurtlama olmamis gibi gorunuyor ama tabiki bu kesin degil, bazi bayanlarda isi artisi olmayadabiliyormus.

Bende benim bu ayki isi takibini paylasayim. Benim atesim bu sabah artti hemde 4-6 derece ayrica sunuda soyliyim, akintimin kivami acaip degisti hatta gece yatmadan kendi kendime dedim bu nasil akinti boyle.. Sakiz gibi uzuyordu. Sonra sabahta atesim yukselince dedim tamam yumurtlama yakin. Yani benssenb cim akinti kivaminada dikkat et ordanda anlarsin.

9.gun------97.5 Fahrenheit
10.gun----97.3
11.gun----97.3
12.gun----97.5
13.gun----97.3
14.gun----97.5
15.gun----98.1 (sabah 3:30)-----97.9(sabah 4:40) Yani 4-6 derece artti vucut isim. Ayrica bu sabah ovulasyon kitinide kullandim, ikinci cizgi bayagi cikti ama tam olarak birinci cizgi ile ayni koyulukta olmasi lazim. Gecen ay 16. gunde ayni koyulugu yakalamistim. Herhalde bu ayda oyle olur. Yani yumurtlama gunum 17.gun oluyor. Yarin sabah gorucez. Burda saat aksam 10:22 su an. Sizde sabah oldu bile:)

Bugun 16. gunum, isim bugun 97.6 dune gore 3-5 derece daha dusuk cikti ama kiti kullandim ve 2. cizgi birincisinden bile koyu cikti. Yani 24-36 saat icinde iliski olursa tutma ihtimali yuksek. Tabiki hersey Rabbimizin ihsanina bagli. Hayirlisi olsun hepimiz hakkinda.

canım umarım muradına erersin ben adam akıllı ısı ölçümü yapamadım sanırım zaten 10 günden aniden başladım ve sabah yataktan çıkmadan 10 da ölçüyordum 7-8 de ölçülmeliymiş neysse artık gelecek aya kaldı ama netteki hesaplamalara göre 15.gün yumurtlama 10-15 muhtemel hamile kalma günlerim olarak hesapladım ve bugünlerde çalışmalarda bulundum ısımdan bişey anlamadım ama kimbilir belkide tutmuşturda ben anlamamışımdır:)))inşallah bakalım dediğin gibi Rabbim ne zaman nasip etmişse o zaman hayırlısı olsun hakkımızda:KK66:

X