Biraz destek olabilir misiniz kızlar, kendimi sahiden kötü hissediyorum

shripk

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2024
7
1
23
Merhaba kızlar, aslında bu konu hakkında önceden bi konu daha açmıştım. Lütfen yargılayıcı ya da kırıcı yorumlarda bulunmayın. Ben zaten kendimi fazlasıyla suçladım sanırım, ortada bişi yokken dahi. Korunmasız tam olmayan bir birliktelik yaşadım partnerimle, aslında şüphe edeceğim bir şey yok. Menisi duştayken vajinamın girişine değmiş olabilir diye dehşet bir şekilde anksiyete geliştirdim. Zevk suyundan hamile kalmaktan tutun, suyla temas etmiş bir hücrenin bile beni hamile bırakacağına inandım bi ara. (Ovülasyon dönemimin sonundaydım) Gerçekten anksiyetik krizler geçirdim, reglimden 3 gün önce kan testi yaptırdım. Beta-hcg değerim 0.5 ten küçük çıktı. Hekimime de sordum, hani reglim 3 4 gün gecikti kendimi çok rahatsız hissediyorum diye, mevsimsel olabileceğini söyledi. Ayrıca erkeklik hormonlarım bir tık yüksek çıkmıştı ve zaten bu olaydan sonra, 2-3 saat içerisinde ertesi gün hapı da kullandım. Reglimin gecikmesinin 7.gününde idrar testi de yaptım. Negatifti. 2 hafta oldu gecikme yaşayalı. Normal bir ağrı kesici bile regl düzenimi baya bi etkiler. Bazen 1 hafta, bazen 20 gün bazen aylarca regl olmadığımı bilirim. Muhtemelen hapa ve strese bağlı gecikme yaşıyorum. Fizyolojik ve biyolojik olarak ihtimalinin imkansıza yakın olduğunu bilsem de kafam rahatlamıyor. Dediğim gibi anksiyete yaşadığımı biliyorum ama nasıl kendimi rahatlatacağımı bilmiyorum, tahminimce de epey bi geç regl olacağım ama hayatı bu süreçte kendime zehir zıkkım etmek istemiyorum açıkçası. Kafamı rahatlatmak için bana tavsiye edebileceğiniz bişi var mı? Şimdiden çok teşekkür ederim ❣️

bu kadar korkuyorsanız sevismeyin. sevismemek bunları yasamaktan daha kolaydır diye düsünüyorum. sevisirlen cengaversiniz. sevisirlen kimse bir seyi düsünmüyor maasallah
Aslında düzenli bir cinsel hayatımız var, ben sağlıkçıyım o da çok bilinçli bir erkek. Size açıklamalarımdan sonra bunu düşündüren neydi bilmiyorum ama bilinçsiz değiliz dediğim gibi. Ve yine ortada şüphelenmem gereken bir şey olmamasına rağmen çok stresli olduğum için size anlatmak istemiştim, yine de teşekkür ederim yorumunuz için. Gerçekten sevişmeye küstüm o dönemden beri 😂😂

Aslında düzenli bir cinsel hayatımız var, ben sağlıkçıyım o da çok bilinçli bir erkek. Size açıklamalarımdan sonra bunu düşündüren neydi bilmiyorum ama bilinçsiz değiliz dediğim gibi. Ve yine ortada şüphelenmem gereken bir şey olmamasına rağmen çok stresli olduğum için size anlatmak istemiştim, yine de teşekkür ederim yorumunuz için. Gerçekten sevişmeye küstüm o dönemden beri 😂😂
Sağlıkçıysanız obsesif olduğunuzu da biliyorsunuz değil mi? Bence burda konu açmak yerine profesyonel yardım alın

Şu yorum ne 😂😂 sağlıkçı ve bilinçli bir çift böyle hatalar yapmaz ki silebiliyorsan sil

Sağlıkçıysanız obsesif olduğunuzu da biliyorsunuz değil mi? Bence burda konu açmak yerine profesyonel yardım alın
Bi dönem aldım ilaç vs. de kullandım. Terapiye devam ediyorum, kaygı bozukluğu yaşadığımın farkında olduğumu zaten belirttim konuda da. Neden bu kadar sert bir üslup takındığınızı anlayamıyorum sadece, buraya destek amaçlı birçok kadının yazdığını görüyor ve okuyorum. Ben de anlatarak hata mı etmiş oldum, anlamadım

Ya takma kafana hamile falan değilsin. İnsanlar hamile kalmak için amuda kalkıyor nerdeyse o sperm girsin diye. Sen duş fantezinin tadını çıkar canım benim düşünme bu kadar adama da söyle dikkat etsin 😂

X