biraz çok yemeye başladım ne oluyo böyle banaa?

NehirMehir

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2013
370
295
27
yemeklerin ardından bişeyler atıştırıyorum kaç gündür. kilo almaktan korkuyorum ne yapıcam hiç yemesem daha iyi. nedir bu ne oluyo bana.

dondurma yiyorum bi günde biraz. bilmiyorum yemeğin arkasından atıştırıyorum :KK43:

Meyve yiyorsanız(tabi aşırıya kaçmadan) bir sonraki yemekte çok az yiyin.sık sık az az yerseniz daha iyi olur kilo almazsınız.bende arada cips yiyorum sonra yürüyüş falan yapıyorum,2 litre su içiyorum...

yaklaşık 1 aydır yemekten sonra koltukta uyuyakalıyorum gece 12-1 e kadar.
Bu halimde şuana kadar kilo almadıysam sende almazsın :KK70:

Ya aynı dert bende de var niye bilmiyorum bide sürekli dışardan yiyorum. Evimizde doğalgaz eksikti 2 hafta hep dışardan yedik iş yerinde de yogunluktan yemeğe yetişemiyoruz filan kilo almak istemiyorum yaaa :-( ama gobegim çıktı sanki :-( napicam ben yaaaa

Ya aynı dert bende de var niye bilmiyorum bide sürekli dışardan yiyorum. Evimizde doğalgaz eksikti 2 hafta hep dışardan yedik iş yerinde de yogunluktan yemeğe yetişemiyoruz filan kilo almak istemiyorum yaaa :-( ama gobegim çıktı sanki :-( napicam ben yaaaa
Benim iş yerimdekiler kendileri evde hazırlayıp getiriyorlardı...makarna salatası,sandviç böyle pratik şeylerdi =) hazır yiyecekler bağımlılık yapıyor.

X