bırakın qitsinler

breakforlove

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2007
1.400
3
Bir ilişkinin yürümesi için neler qerekli( anlayış, paylaşım, taşımak, yapmak, incitip kırmamak, sürekli üretmek , qüven , sayqı, sadakat ) ama bunların qerçekleşmesi için ne qerekli ( sevqi ) sevqi olmayınca ne olur ? ( hiç birşey olmaz ) bu ilişki biter ve qider.
İmkansız aşk diyorlar , o nedir ya ??? bence o imkansız sevqinin içindede ( sevqi ) yoktur ve en önemlisi ( qüç) birinin sevmesi daha çok taşıması neyi qerçekleştirir ki.... karşıdaki insana kolaylık saqlanır , saqlandıkça neolur o kolaylıqa alışır, ee siz ona sevqi verdiqinizde neolur ? oda bunu kullanır, siz onu seviyorsunuz ya herşeyinizi ona kendini verip qösteriyorsunuz ya, karşıdaki o kolaylıqı alan kişi birde bunun üstüne sizin en zayıf noktasınıda yakalarsa neolur ? en zayıf noktası nedir acaba ( o mu ) oda bunu biliyorsa ççokda sevdiqinizi biliyorsa, ozaman hazır olun onun sizin ezmesine...
Şimdi böyle insanlar çokki, biz bunları çoqaltıyoruz böyle şahısları biz severek bir yere qetiriyoruz, biz sevdikçe bu kolaylılıqı ve bizim sevqimizin zayıf noktalarımızı yakaladıkça bu qibi insanlar bizi yok ediyor, yoruyor.... anlatıyorsun, neden diyorsun yapıyorsun ama o hiççç umarumda deqil... çünki ona bir kere taşları vermişiz o bir kere bizleri tanıyor nasıl kullancaqını biliyor, suçluyken bile nasıl affedilir onu bile kafasında kuruyor çinki onlar bizi artık ellerine qeçirmiş ve bizler kukla olmuşuz.....

eee siz bu qibi insanları neden hala ellerinizin üzerinde tutuyorsunuz ki, bırakın ellerinizden ayaklarının altına, hak etmiyorlar mı ? söyleyin bu qibi insanlar bizler için neyi düşündü ????

bizi mi
deqerlerimizi
inançlarımızı mı
sevqimizi mi

bizleri düşündüler de neyaptılar
değerlerimizi qördüler ne verdiler
inançlarımız vardıda hanqisine sayqı mı duydular
sevqimizi qördüklerinde nekadar aynısını verebildiler

sadace tükettiler bizleri ,kırdılar incittiler, bişey yapamadılar bizlerse hala onların eqolarını tatmin ediyorduk ... bırakın boşwer onlar için hiç birşeye deqmez. bırakın onları yanlız onlar ozaman bizi arasınlar.... zaten onlar nezaman dara düşseler bizim yanımızdalar ya neyse...
ama biz... biz istedik onlar nezaman yanımızda oldular

hastaydık yoktular, üzüldük yoktular , paylaşmak istedik sıkıntılarımızı yine yoktular, canımız sıkıldı yoktular maddi konumda yardım istedik ondanda yoktular.. bu insanlar boş insanlar varya hep bizi çürüttü adım adım... onlar hala devam ediyor... bırakın boşwerriinn böle qereksiz insanları...
bırakında bir kere kaybetmenin tadına ulaşsınlar acısını anlasınlar , bırakında onlar yapsınlar kendilerini qörsünler aynada ....

seni canııııı gönülden kutluyor ellerin ve yüreğin dert görmemesini temenni ediyorum canım ne kadar haklısın aslında biliyormusun şöyle bir silkinip kendimize gelmenin zamanı gelmişte geçiyor bile haklısın arkadaşım her kelimene katılıyorum ....Şeniz a.s.

seni canııııı gönülden kutluyor ellerin ve yüreğin dert görmemesini temenni ediyorum canım ne kadar haklısın aslında biliyormusun şöyle bir silkinip kendimize gelmenin zamanı gelmişte geçiyor bile haklısın arkadaşım her kelimene katılıyorum ....Şeniz a.s.

saol canım.... bende bazı şeylere sitem ettim aslında sitem ettiqim bir kişi hayatımda ama o birkişinin fotokoposi çok çıkmışKötü Kazen nefret etmeye başladım bunlardan sevqiyi kötü kullanmalarından nefret ediyorum

benım sevgımı kotuye kullanmadı onu bılıorum oyuzden bırakamam.. Allah ızın verırse hiç bırakmıycam..

ama sevgın kotuye kullanılmıssa ona kızma kendıne kız haketmeye sevgı vermıssın dıye.. Allah hepımızı haketmeyenlere aldanmaktan saklasın.. senağlama

qülüzom benim konuştum senle :):asigim:

X