Birads 4A Meme Ultrason ve Biyopsi

Azimliiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2021
405
1.105

5 şubatta meme ve burun estetiği olacaktım, doktorum meme ultrasonu istedi, birads 4A çıktı, bugün biyopsi olcam, bu şekilde ultrason sonucu çıkıp biyopside temiz olan var mı?

5 şubatta meme ve burun estetiği olacaktım, doktorum meme ultrasonu istedi, birads 4A çıktı, bugün biyopsi olcam, bu şekilde ultrason sonucu çıkıp biyopside temiz olan var mı?
Merhaba bende meme küçültme için gittim meme usg de 4a çıktı doktor meme Mr istedi siz ne durumdasınız inşallah haberler iyidir

Merhaba, benim ultrason sonucum da 4a çıkmıştı sonra MR çekildi onun sonucunda da biyopsi istendi, fakat ben tek doktorla kalmadım bu işlemler özel hastanede olmuştu sonra bir üniversitesi hastanesinde bu alanda profesör bir doktora muayene oldum ultrason ile
MR bile gerek yokmuş süt bezlerinde birinde yoğunlaşma var sadece diyerek bırads 2 rapor verdi.
Yani demem o ki bende çok endişelendim o günlerim zehir gibi geçti ama tavsiyem tek doktorla kalmayınız

Merhaba brads 4 raporu veren doktor tıp merkezindeydi Mr çekileceğim yer ise şehir hastanesi inşallah bende güzel haber alırım teşekkür ederim dönüşünüz için

Ben de tıp merkezinde brads 4A çıkmıştı, biyopsi temiz çıktı, sonra başka iyi doktorla görüştüm keşke önce bize gelseydiniz dedi, sanırım pek güvenilir olmayabiliyor biyopsi isteyenler, farklı doktora da ultrasona gitmek lazımmış.

haklısın 13 martta meme Mr a gireceğim inşallah bende temiz çıkarım

Hepimiz aşağı yukarı aynı şeyler yaşıyoruz. 4 kez girdim ultrasona her sefasında bridas 3. Bugün özellikle biyopsi istedim ama gerek yok dedi doktor. Hadi biri yanıldı diğerleri şüpheli bulgu olsa anlaşılır ileri tetkik istenir değil mi

Merhaba herkese geçmiş olsun arkadaşlar benim meme mr sonucum 4a çıktı yarın biyopsi yapılacak çok korkuyorum

Çok geçmiş olsun ben de 27 yaşındayım 4 sene önce elime bir kitle gelmişti. Ultrason sonuçlarımda Birads 3 6 aya bir kontrol deniyordu. Bu sene gittiğimde birads 4b dediler. Biyopsi yapıldı çok şükür kötü bir şey çıkmadı fibroadenommuş

Sonuçtaki değişiklik neyden sebepti kitlede büyümemi vardı yada yapısı mı değişti. Çok geçmiş olsun sonucunuzun temiz çıkmasına çok sevindim. Birde dışardan bakınca kitleniz belli oluyor mu

Bu seneden önceki ultrason raporlarımda düzenli kontürlü yazıyordu en son gittiğim ultrason raporunda lobüle kontörlü yazıyordu doktor emin olamadı kötü huylu olabilir diye şüphelendi çok şükür bir şey çıkmadı. Anormal bir büyüme olmadı 4 sene içinde genel olarak 10*11 ölçüsündeydi. Dışardan bakınca belli olmuyor elle hissediliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…