Göz Makyajı Bir Zamanlar Kalın Kaşlarım Vardı,Şimdi Neden Yok:(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
L

lipton

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi lipton
Merhaba arkadaşlar.Benim eskiden çok kalın kaşlarım vardı.Bu sene hep aldırdım ve çok inceldiler,bozuldular üstelik.Bu yaz bıraktım,çıktılar ama doldurmadılar.Ne kadar zaman geçmesine rağmen hala aynılar.Artık yenileri de çıkmıyor.Ne yapmam gerek?Kaşlarım bir çıksın kalın aldıracağım.Doldurmayan yerlerin çıkmasını sağlayan kolay bir yol var mı?

• Konu Sahibi lipton
bende cok ince aldim 3 4 ay once sonra bi daha kalinlasmadi eskisi gibi simdi kalin kas hastasiyim kaslari nasil kalinlasitirim diye google'dan bakiniyordum burayi buldum ve uye oldum hint yaginin suruldugu zaman kas cikaracagini okudum ve aldim uglulaim gercekten bir haftada kaslarim kalinlasti su an cok guzeller bosluklar yeni cikan kaslarla doldu cok mutluyum sende dene eminim fark edicektir :) kas kalemi kullanmaya mecbur degilim artik yupppppppppppiiiiiiiiiiii delikafadulden

• Konu Sahibi lipton
canım ben kas bakım yagı aldım işe yaradı...

• Konu Sahibi lipton
sarımsak sürün ii geliyo, ben kaş değil ama saçım için denemiştim ii geldi...
Umarım sizede faydası olur...

• Konu Sahibi lipton
benimde kaşımda bir bölüm döküldü.kuaför sarımsak sürmemi söyledi ama hala denemedim.saç için faydalı olduğunu duymuştum ama kaşta da aynı etkiyi verir diye düşünüyorum

• Konu Sahibi lipton
sağolun arkadaşlar ama buraya baktığımda kimisi badem yağı kimisi hint yağı demiş sizce hngisini kullnmalıyım ve nasıl:S

• Konu Sahibi lipton
tmm sürerim ama gerçkten işe yarar mı hem ne zmn etkisini gösterrki:S

• Konu Sahibi lipton
evet bende kaşlarımı aldırırken bir keresinde bayağ inceye kaçtı sonra sarımsak aldım sürdüm çıkması süresini uzatıyo denedim kız

evet sarımsakta bir çözüm dene ve gör bence ayrıca badem yağıda kaş ve kirpik uztır gürleştirir her akşam yatmadan önce bir pamuğa batır biraz sür kaşlarına.. badem yağınıda kullan.. ben kirpiklerime kullandım zaten gürdü dahada gürleşti uzadı falan süper görünüyor denemelisin.

tşşkkürlerde biraz korkuorm özllkle yağlardan:S
hem bugn sdece srımsk sürdüm sbh yandı kaşlrım neden acba:S

Bence kesinlikle sarimsak sürme ben bir kere sürdüm bir süre beklettikten sonra yikadim gitti sandimmm, Sonra banyo yaptikca sürekli kokusu geldi kac hafta öyle oldu simdi gitti ama banyodayken kaslarima sabun sürdügüm icin gitti kokusu, bence o yüzden hic sarimsagi degdirme kokusunu cikariyorum derken az olan kaslarindan da olursun...

o kadarda değil canım kaşları neden yok etsin aksine çıkıyor.. iyi o zaman badem yağını dene

sarımsak sür bence de ben denedim çıkarıyor

yaa benim de kaşlarım kalın ve uzun.yüzümü yıkadığımda uzun uzun aşağı düşüyolar.hadi o zaman düzeltiorm dielm de gün boyu aynaya bakamıorm ki..farkında olmadan şekilleri kayıyo.enteresan bi durum şunlar biraz seyrelse süper olr. ben de aldırsam azalır mı acaba? kesildikleri zmn daha gürleşiolarmış sanırm.boylarını kısaltmak için ne yapmalıym?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…