Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

gülümsünnn canım senin isteğin dleğin muradın en tez zamanda olsun işallah okudum allah kabul etsinn ellerimizi açtık geri çevirmez rabbim

beren_06
Moper35
Gulumsunn
SizBiz
X2010
DicleNaz
elif190

1'er Fatiha 1'er İhlas okudum hepiniz için arkadaşlar. Yüce rabbim dileklerinizi kabul etsin.

Bu hafta sonu benim fınal sınavlarım var. Mezun oluyorum hayırlısıyla çok korkuyorum ya veremezsem diye. Benim için dua edin arkadaşlar. Derslerimi bütünlemelere kalmadan verebileyim ve mezun olayım

DXXX, Allah razı olsun.
Ben de senin için okudum ve dua ettim. İnşallah hafta sonu olan sınavların çok güzel geçer de mezun olursun hayırlısıyla. Rabbim zihin açıklığı versin.

gulumsunn duanı ettim . umarım herşey hakkında en hayırlısı olur . hayatın güzel rahat huzurlu olur :)

Melidiacığım, canım arkadaşım; ben de sana okudum ve dua ettim.
Rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla ve tez zamanda inşallah, seni ferah çıkarsın inşallah! AMİN

amin canım benim
yine dularımız birbirimize nasip oldu ne güzel
ben de senin için okudum Allah kabul etsin canım arkadaşım benim
hayallerin en hayırlı şekilde gerçek olsun inşallah tez zamanda

amin canım benim
yine dularımız birbirimize nasip oldu ne güzel
ben de senin için okudum Allah kabul etsin canım arkadaşım benim
hayallerin en hayırlı şekilde gerçek olsun inşallah tez zamanda
Melidia'm, bak gene birbirimize denk geldik. Üç ihlas ve bir Fatiha okudum senin için; Peygamber Efendimiz (SAV) ve ehlibeytinin ruhlarına hediye eyledim.
Dua ettim senin için... Rabbim gönlünün muradını versin inşallah. Hayırlı bir eş bir yuva hayırlı sağlıklı çocuklar versin inşallah tez zamanda, seni feraha çıkartsın Rabbim!
Amiiiiiiiiiiiiiiiinnn...

Son düzenleme:

Merhaba arkadaşlar.bende aranıza katılmak istiyorum.Gülümsünn senin için 1 fatiha ve 3 ihlas okudum.Allah kabul etsin İnşallah.Banada dua edin.buna çok ihtiyacım var..

Merhaba arkadaşlar.bende aranıza katılmak istiyorum.Gülümsünn senin için 1 fatiha ve 3 ihlas okudum.Allah kabul etsin İnşallah.Banada dua edin.buna çok ihtiyacım var..
Hande Sultan, teşekkür ederim.
Ben de senin için 3 ihlas 1 Fatiha okudum.
Rabbim, muradını versin. Sıkıntılarını alsın inşallah, diye dua ettim sana!

mrbb arkadaşlar benim erkek arkadaşımla sürekli sıkıntılarım oluyor, herşey çok güzel giderken kötü birşey oluyor ve sanırım nazar değiyor.. benim içinde fatiha okurmuusnuz? başkasının başkasına yaptığı dualar daha çabuk kabul olurmuş.. Gülsüm senin için fatiha+3 ihlas okuyorum Allah gönlünden geçen güzel şeyleri sana versin

goldflay, hande-sultan ve canım arkadaşım gülümsün cüm için okudum
Allah kabul etsin

Bu haftasonu kpss ye gireceğim öğretmenlik için ve çok emek verdim.Bende sürekli dua ediyorum yasinimi okuyorum ama lütfen sizlerde dualarınızı esirgemeyin çok ihtiyacım var..Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah..

Melidia,goldflay,rubrik.gülümsünn için okudum.Allah kabul etsin.Gönlünüzdeki bütün hayırlı dileklerinizi Rabbim sizlere ihsan etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…