Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Ben de senin için 3 Fatiha okudum yasemincik Rabbim kabul etsin. Benim dileğim imkansızlar arasından imkansız bi şey ama dua her zaman güzeldir inanarak ederseniz mucizemi gerçekleştirirsek o kadar mutlu olacağım ki Allah hepinizi mesut etsin

arclizz canım bende okudum 3 tane sana hiç merak etme ne demiş rabbimiz birşeyin olması için yanlızcı OL dememiz yeterli buna inan canım imkansız yok allah dualarını kabul etti inşallah :) gönlündeki tez zamanda olsun çok mutlu ol canım

bu arada benimde dileğim bu dünyam için ve herkes için en yüksek hayrına olucak şekilde gerçekleşsin öbür dünyamada hayırlı olsun inşallah:)

bu arada benimde dileğim bu dünyam için ve herkes için en yüksek hayrına olucak şekilde gerçekleşsin öbür dünyamada hayırlı olsun inşallah:)

Allah razı olsun Beren, inşallah dileğin kabul olur ben de sana 3 Fatiha okudum Rabbim hayırla dileğini kabul etsin:) Hep huzurun olsun her iki dünyada da:)

Gulumsunn senın için okudum dua ettim Allahım gönlüne göre versin Allah hakkında en hayırlısını nasib eylesin iinş. AMİN!

gulumsunn ve okyonus 1 fatiha 3 ;:)ihlas okudum sizler için Rabbim dileklerinizi kabul etsin...:)

7 Fatiha 7 İhlas okudum canım Allah dileğini kabul eylesin.

Benim dileğim erkek arkadaşımın mesajıma geri dönmesi Sessiz kalmaması

cnm ya sana okudum bu kadar tesadüf olur ki dileklerimiz aynı..allah kabul etsin inş..

okudum kızlar sizlere birer fatiha. rabbim sesimizi duysun duamızı kabul etsin.

bitanede bu topikte dua isteyenlere okudum..

benimde içim daraldı bu günlerde. hayatım için önemli bir karar vermem gerekli. bana dua edermisinz. rabbim ömrüm boyunca pişman olmayacagım bir karar vermemi nasip etsin. bu karar benm içinde ailem içinde inş en hayırlı olur diye..

Allah bir kulun dua etmesine izin vermişse, mutlaka kabulünü de murad etmiştir . . .
- Hz. Muhammed (s.a.v)

Asmunikal, senin için okudum ve dua ettim.
İnşallah en doğru kararı verirsin. Hakkında hayırlısı olsun.

Ben de sana okudum canım
Allah kabul etsin

okudum canım. rabbim içinden dilinden ne dua geçiyorsa kabul eder inş..
bitanede tüm topiktekilere okudum..

hayırlı kandiller. bn dua isticem sizcem. bugunun hatrına rabbim geri çevirmez belki
çok önemli bir karar vermek üzerim. rabbim bu konuda bana hayırlı olanı, mutlu olabilceğim pişman olmayacağım bir karar verdirtsin. ALLAH razı olsun şimdiden

10 tane ihlas 3 tane fatiha okudum canım Allah kabul etsin Alllahım gönlüne göre versin kararını hayırlısıyla sonuclandırsın ins. Allah utandırmasın Amin!

10 tane ihlas 3 tane fatiha okudum canım Allah kabul etsin Alllahım gönlüne göre versin kararını hayırlısıyla sonuclandırsın ins. Allah utandırmasın Amin!
Okyonus, senin için okudum ve dua ettim.
Rabbim gönlüne göre versin.
Gönlünün muradını versin.
Günahlarını affetsin!
Amiiiiiiiiiiiiiiiinnnn

arkadaşlar bende hepiniz için fatiha okudum rabbim gönlünüzdeki isteklerinizi hayırlısıyla versin inşallah....
benimde bebeğim olmuyor kızlar banada dua edin rabbim hayırlı salih ve saliha evlatlar versin tez zamanda bana ve tüm isteyenlere...

Pofuduknaz, senin için fatiha okudum, dua ettim.
Rabbim hayırlı sağlıklı bebecikler versin sana tez zamanda inşallah!

Alttaki arkadaşım; bugün mübarek kandil günü, dualarımız kabul olur inşallah!
Benim duam; "Gönlüme göre hayırlı bir insanlar tez zamanda aşk sevgi saygı anlayış çerçevesinde bir evliliğim olması ve sağlıklı hayırlı bebeciklerim olması..." Şimdiden teşekkür ederim sana!!! Allah razı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…