Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

kızlar ikinizin adıa ve mesajınızdaki kişiler için Fatiha va Ayetel Kürsi okudum. Rabbim dualarınızı kabul etsin.
Banada sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etmesi için dua eder misiniz?

Rabbim bu hayırlı günlerin hatırına dualarımızı kabul etsin,sizin ve isteyen herkesin kucağına en kısa zamanda evladını versin inşallah.Sizin için okudum Allah kabul etsin.

Son düzenleme:
ben de sana okudum canım
Allah kabul etsin

kalbinden dilinden hangi dua eksik olmuyorsa rabbim sna onu nasip etsin..,fatiha okudum

"Peygamber efendimiz dedi ki: Bir kapıyı sürekli çalarsanız mutlaka ses verilir, baş görülür. (O kapıyı dua ve zikirle çal.)" (Mevlana, Mesnevi 3. Cilt)

Farkındalık sahibi olmayı sağladıktan sonra artık kunatum kurallarına uygun bir yaşam biçimine sahip olduk.Bakınız yaratıcıdan bir şey istediniz.örnedğin " para sahibi olmak" . Siz bu isteğinizi söylediğinizde kuant yolladınız.Kuant yola çıktı.İşte o yoldayken egonuz devreye girecek ve bak olmadı işte zaten annen bababn sana kızıyor biranönce şöyle yapmalısın gibi kafanı karıştıracak ve kuantını engelleyecek hamlelerde bulunur.Bu sebeple önce FARKINDALIK öğrendik.Çünkü egoyu yenersek kuantımızın önünde bir engel kalmayacak ve direk yaratıcıya ulaşacak.O sınırsız güç , bizi yaratan bize istediğimizi verecek.Elbette sükredip , isyan etmezsek.İsyan etmek egoya yenik düşmektir.Olumsuz düşünmektir.

Olumlama nedir?

Olumlama dua etmektir.Dinlerde dua denen şey budur.Olumlama birşeyi düzenli olarka istemektir.İslamiyette namaz kıldıktan sonra tesbih çekilir.Aynı şey tekrar edilir 33 kez.İşte bu tekrar quant yolumuzun kapanmasını sürekli olarka engelleyecektir.

amin canım benim
ne güzel şeyler yazmışsın
Allah razı olsun
ben de senin için okudum ve dua ettim

buujuu okudum arkadaşım ve dua ettim.Rabbim gönlündekini hayılısıyla versin inş..
benimde eşimle sıkıntılarım var arkadaşlar ben de dua istiyorum lütfen..

buujuu okudum arkadaşım ve dua ettim.Rabbim gönlündekini hayılısıyla versin inş..

Ayşegülmeff, Fatiha suresini okudum. Peygamber Efendimizin (SAV) ruhuna hediye eyledim. Senin için dua ettim. Rabbim eşinle sorunlarınızı çözmenizi, neşe huzur muhabbet içinde yaşamanızı nasip etsin. AMİN!

cnm tekrar okudum sana.kızlar çok kötüyüm ben iki gündür bi sorunum var ALLAHın izniyle sorunlarımdan kurtulup huzurlu mutlu olmam için dua istiyorum sizden
DUA ETTİM fatiha okudum. inş en kısa zamanda kalbin huzura mutlugu açılır.

dua ettim fatiha okudum. eşinle inş aran düzelir. mutlu huzurlu bir yuvada olursunuz inş ömür boyu..

Ayşegülmeff, Fatiha suresini okudum. Peygamber Efendimizin (SAV) ruhuna hediye eyledim. Senin için dua ettim. Rabbim eşinle sorunlarınızı çözmenizi, neşe huzur muhabbet içinde yaşamanızı nasip etsin. AMİN!
dua ettim fatiha okudum dönlünde kalbinde ne duan varsa kabul olur inş

.............................
kızlar bende hayırlısıyla atanmayı ve mutlu bir yuva kurmak istiyorum

_asmunikal_, senin için okudum ve dua ettim. Rabbim tez zamanda hayırlısıyla atanmanı ve yuva kurmanı nasip eylesin. Tabii bunlar gönlüne göre olsun inşallah.

buujuu ve gülümser için dua ettim fatiha okudum.
kızlar duanız nedir onuda söylesek daha güzel olmazmı

hayırlı cumalar. dilimizden dualarımız eksik olmaz inş

ben duamı artık ezberlediniz herhalde
atanmayı çok istiyorum rabbim atanmayı memur olmayı bu mutlugu tatmayı nasip etsin
bide doğru bir insanla mutlu huzurlu bir evlilik:18:

canım dileğin için duamı okudum..inş kabul olur dileklerin...

kızlar ben de bebek sahibi olmayı istiyorum benim için de dua eder misiniz..şimdiden teşekkür ederim.

kızlar ben de bebek sahibi olmayı istiyorum benim için de dua eder misiniz..şimdiden teşekkür ederim.

Bende senın ıcın dua ettım nesdem
sende bnm ıcın edermısın ?
bgn ıs ıcın sınava gırıcem ıns hayırlısıyla sınavdan geceyım

Zelemele ve Nesdem, her ikiniz için de ayrı ayrı okudum. Dua ettim. Rabbim gönüllerinizin muradını versin hayırlısıyla... AMİN !

Zelemele ve Nesdem, her ikiniz için de ayrı ayrı okudum. Dua ettim. Rabbim gönüllerinizin muradını versin hayırlısıyla... AMİN !

kızlar ikiniz için de okudum. inşallah rabbim dularımızı kabul eder...

Zelemele ve Nesdem, her ikiniz için de ayrı ayrı okudum.
rabbım cum gününün hatrına kabul eder ini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…