Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum, Rabbim en kisa zamanda, hayirli, saglikli bir evlat nasip etsin.❤🙏🏻

Benim duam; kalbimdeki olayla alakali en hayirli, en dogru yola yonelip orada sabit kalmak, isler benim yuzumden karisiyorsa Rabbimin affedip yolumu acmasi❤️🌸
okudum Allah kabul etsin. benim duam da sevdigime kavusmak 🙏🏻

Okudum, Rabbim en kisa zamanda, hayirli, saglikli bir evlat nasip etsin.❤🙏🏻

Benim duam; kalbimdeki olayla alakali en hayirli, en dogru yola yonelip orada sabit kalmak, isler benim yuzumden karisiyorsa Rabbimin affedip yolumu acmasi❤️🌸
Okudum rabbim kabul etsin inşallah.

Eşimle sıkıntılar yaşıyoruz rabbim yuvamızı feraha çıkarsın. Selametle muhabbetimizi artırsın🤲

Okudum rabbim kabul etsin inşallah.

Eşimle sıkıntılar yaşıyoruz rabbim yuvamızı feraha çıkarsın. Selametle muhabbetimizi artırsın🤲
love_story love_story size dua ettim. Yakında iş başı yapacağım, işe geri döndüğümde mutlu olacağım bir birimde bedenen ve zihnen rahat bir şekilde çalışıp eve geldiğimde bebişimle ilgilenebilecek bol bol enerjimin olmasını diliyorum.

@ cagla1508 cagla1508 bende izin için okudum Rabbim kabul etsin.
Bende hamileyim bebeğimi sağlıcakla kucağıma alayım ve Rabbim Salih ve hayırlı evlat etsin uzun bereketli ömür versin bebeğime. Babam son evre kanser tedavisi görüyor Rabbim onu bize torununa bağışlasın Şafi isminin hürmetine şifa versin İnşallah. Rabbim anneme, babama ,kız ve erkek kardeşlerime ,eşime ,bana ,evlatlarımıza ve amin diyen kardeşlerime bu dünya da da iyilik ver ahirette de iyilik ver bizi cehennem azabından koru. El Fatiha.

okudum sizin için, Allah kabul etsin 🙏

benim dileğimde yeni ticaretimde bir an önce gönlümden geçen başarıya kavuşmak 🙏

Okudum sizin için Allah kabul etsin 🤲🏼 yanlış hatırlamıyorsam ya fettah zikri de bolluk bereketle ilgiliydi onu da okudum siz de aklınıza geldikçe okuyun isterseniz. 🌸

Benim duam ikizlerimi sağlıkla kucağıma alayım sağlıklı akıllı uslu iyi huylu ahlaklı kızlar olsunlar 🌸

Okudum sizin için Allah kabul etsin 🤲🏼 yanlış hatırlamıyorsam ya fettah zikri de bolluk bereketle ilgiliydi onu da okudum siz de aklınıza geldikçe okuyun isterseniz. 🌸

Benim duam ikizlerimi sağlıkla kucağıma alayım sağlıklı akıllı uslu iyi huylu ahlaklı kızlar olsunlar 🌸
Allah razı olsun 🙏

sağlıkla bebeklerinizi kucağına almanızı dilerim 🙏

Allah kabul etsin okudum.
Benim duam gönül muradıma kavuşmak amin. ❤️🍀 Artık mutlu olmak. Amin.

Ben de sizin için okudum,rabbim ne sıkıntınız varsa gidersin inşallah.
Benim duam da gönül muradıma kavuşmak. Artık mutlu olmak💜
Bende sizin için okudum inşallah muradınıza kavuşur çok mutlu olursunuz,

Rabbim benimki de dahil olmak üzere hepimizin duasını kabul etsin 🙏🏻

Okudum , Allah kalbinizdeki duanizi hayirlisiyla ve kolaylikla kabul etsin.

Benim duam; kalbimden gecen duanin kabulu. Hayirli olanin kolaylasip nasip olmasi🌸🙏🏻

Okudum rabbim gönlünüzden geçen duaları hayırlısıyla kabul eylesin🤲

Benim duam yuvama sıkıntı veren fitne , fesat kötü düşüncelerden rabbim beni ve eşimi muhafaza eylesin. Yuvama huzur versin🤲

X