Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

amin canım benim
Allah senin de dualarını kabul etsin tez zamanda inşallah
çok memnun oldum

Buujuu,Melidia,Siyahkuğu,piyonist,Gulumsunn,Lebensfreude Hepiniz için ayrı ayrı 1 ihlas 1fatiha okudum...Rabbim dileklerinizi kabul etsin...aminnn..

Buujuu,Melidia,Siyahkuğu,piyonist,Gulumsunn,Lebensfreude Hepiniz için ayrı ayrı 1 ihlas 1fatiha okudum...Rabbim dileklerinizi kabul etsin...aminnn..

Allah razı olsun canımm
ben de senin için okudum
sana da çok çok dua edenler olsun

melidia ve piyonist.. sizler için birer fatiha okudum hemen..

rubenis ve debusi. Allah razı olsun ikiniz içinde ayrı ayrı 1 fatiha, bir Ayetel kürsi, birde ihlas okudum. Allah kabul etsin. gönlünüze göre olsun herşey.

gulumsunn ve debisu sizlerde okudum.. ayy çok güzel bi sayfaymış burası.. Allah okuyan herkesden razı olsun.. herkesin gönlüne göre versin.. amin..

gulumsunn ve debisu sizlerde okudum.. ayy çok güzel bi sayfaymış burası.. Allah okuyan herkesden razı olsun.. herkesin gönlüne göre versin.. amin..

Allah senden de razı olsun canım
ben görünce dayanamadım ihlas okudum senin için yine
Allah gönlündeki dileğini hakkında hayırlı kılsın inşallah

Debusi, Melidia, Piyonist, rubenis; ayrı ayrı birer ihlas birer fatiha okudum. peygamber efendimizin ve ehli beytinin ruhlarına hediye eyledim. sonra da hepinize ayrı ayrı dua ettim. Allah gönülllerinizin muradını versin. Rubenis senin için ayrıca , erkek arkadaşı hayırlısıyla askerden gelsin, diye de dua ettim.

Allah senden de razı olsun canım
ben görünce dayanamadım ihlas okudum senin için yine
Allah gönlündeki dileğini hakkında hayırlı kılsın inşallah

amin cümlemizin canım
bende dayanamıyorum biz bu gidişle birbirimize okuyup durcaz ne güzel:))

canım benim allah bin kere razı olsun..
dayanamıyorum her gördüğümde okuyorum sizlere..

canım benim allah bin kere razı olsun..
dayanamıyorum her gördüğümde okuyorum sizlere..
:87: amin ecmain! Allah senden de razı olsun Rubenis.

ben de şimdi senin için ve melidia'm için okudum. Rabbim gönüllerinizin muradını versin inşallah tez zamanda hayırlısıyla... :79:

:87: amin ecmain! Allah senden de razı olsun Rubenis.

ben de şimdi senin için ve melidia'm için okudum. Rabbim gönüllerinizin muradını versin inşallah tez zamanda hayırlısıyla... :79:

ben de rubenis ve senin için okudum canım
çok güzel şeyler olacak
inanıyorum dualarımızın gücüne

kızlar çok zor bir süreçten geçiyorum, belkide hayatımın en büyük sınavını veriyorum. ve böyle benim için dua eden insanların olduğunu görmek çok güzelmiş.. hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. sizde benim dualarımdasınız şekerler..

@rubenis, senin için fatiha okudum yine ve dua ettim. Rabbim feraha çıkarsın seni! gönlünün muradını versin. Allah razı olsun senden, bizlere de dua ediyorsun demek. Sağ ol.

rubenis ve damlamurat, sizler icin dua ettim. Dileginiz her ne ise Allah kabul etsin insallah!...
Ben de bebek sahibi olmaya calisiyorum...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…