Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Niyetine dileğine okudumAllah kabul etsin cnm
Senin icin okudum Rabbim dilegini hayirlisiyla nasip etsin insallah Amin❤

Benim icin okuyacak olan arkadaşım ismim Büşra duam ise ; öncelikle hayirli ve saglikli olmasi dilegiyle kizima sahip cikacak salih bir erkek evlada sahip olmak.. Simdiden Allah razi olsun Rabbim seninde gönlünün muradini versin insallah❤

sizin için okudum bende inşallah kalbinize göre duanizi yaşarsınız :))

benim için okuyacak arkadaşımındaa adım elif hayırlısı ile kalbime göre bir iş istiyorum rabbimden şimdiden Allah dualarımızı kabul etsin :))

Rabbim hayırlı muratlarınızı nasip etsin sizin için okudum.

Bende hayırlı sağlıklı bi evlat istiyorum
Okudum Allah dualarını kabul eylesin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin kimsenin kucağı boş kalmasın

Benim duam kredi çekmeden faizsiz hayırlısı ile gönlüme göre bir ev sahibi olup eşimle çocuklarımla hayırlı bir ömür geçirmek

Hayırlı cumalar selam ve dua ile
Okudum Allah gönlünüze göre versin..

Sınavım büyük sıkıntım çok sağlıklı huzurlu bir ömür diliyorum Rabbimden

Hayirli cumalar sizin icin okudum Allah kabul etsin
Sizin icin okudum Rabbim bu mubarek günde gonlunuzden geçeni kabul eylesin inşallah.

Benim için okuyan arkadaşım ismim Busra niyetim ise oncelikle saglikli ve hayirli olmasi dileğiyle kizima sahip cikacak salih bir erkek evlat sahibi olmak Şimdiden Allah razi olsun Rabbim seninde gönlünden geceni en kisa zamanda nasip etsin insallah❤

Sizin icin okudum. Rabbim cuma gununun hurmetine duanizi kabul etsin insAllah.

okudum allah erdirsin muradınıza tez zamanda
Sizin icin okudum Rabbim tez zamanda gonlunuzdekini hayirlisiyla yasamayi nasip etsin inşallah..

Benim icin okuyan arkadasim ismim Busra duam ise tez zamanda saglikli hayirli salih bir erkek evlat sahibi olmak.. Simdiden Allah razi olsun❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…