Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sees, okudum. Sizin için dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradını versin.

Alttaki arkadaşım benim duam içimde. Duama "amin" der misin? bana dua eder misin?
Okudum canim hatta seni icin birde ayetel kürsü okudum, allah gönlündeki muradini en hayirli sekilde versin senden ricam benim icinde dua edermisin? Benimde gönlümde bir muradim var imkansız gibi görünen.

Okudum canim hatta seni icin birde ayetel kürsü okudum, allah gönlündeki muradini en hayirli sekilde versin senden ricam benim icinde dua edermisin? Benimde gönlümde bir muradim var imkansız gibi görünen.
M Masalyuzlusevdam üç ihlas bir fatiha bir inşirah suresi okudum. Dua ettim. Rabbim gönlünün muradını hayırlısı ile tez vakitte nasip etsin inşâallah...

Alttaki arkadaşım benim duam içimde. Duama "amin" der misin? bana dua eder misin?

okudum dua ettim Rabbim kabul etsin
okudum. Dua ettim... Rabbim hayırlısıyla tez vakitte kabul buyursun, inşallah.

Alttaki arkadaşım ben istediklerimi diledim. Niyet ettim. Sen de "Allah'ım Filozof Prenses rumuzlu kulunun duasını kabul buyur, niyeti neyse olsun." gibi dua eder misin?

Canim senin icin okudum, gonlundeki dilegin tez vakitte kabul olsun insallah, guzel niyetlerin yoluna gelsin,muradina kavus insallah canim. Amin

Canim senin icin okudum, gonlundeki dilegin tez vakitte kabul olsun insallah, guzel niyetlerin yoluna gelsin,muradina kavus insallah canim. Amin

Senin için okudum canım.Rabbim gönlünden geçenleri hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…