Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sizin icin okudum. Allah kabul etsin insallah
Sizin icin okudum 3 ihlas 3 fatiha okudum Rabbim. Kabul etsin inşallah benim duam Rabbim hayırlısıyla oğlumu eli ayağı düzgün tüm uvuzları sağlıklı aklı salim uzun ve hayırlı sağlıklı ömürlü kucağıma almayı nasip etsin inşallah

Sizin icin okudum 3 ihlas 3 fatiha okudum Rabbim. Kabul etsin inşallah benim duam Rabbim hayırlısıyla oğlumu eli ayağı düzgün tüm uvuzları sağlıklı aklı salim uzun ve hayırlı sağlıklı ömürlü kucağıma almayı nasip etsin inşallah
okudum ve size dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradını versin inşallah. :KK200:

benim duam içimde, bana dua edecek olan kişi duama amin der mi? :oops:şimdiden teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Sizin icin okudum rabbim gonlunuzden geceni hayirlisiyla nasip etsin hayirli degilsede hayra cevirip yine size nasip etsin insaallah Amin 1 fatiha 3 İlyas.
Amin inşallah ve ben de burda her okuduğum üye için fatihamı ihlasla bir okuyorum . Sizin için de okudum.Allah tüm hayırlı kağıları açsın size :dua:

Sizin için okudum.Rabbim gönlünüzden geçenleri hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

benim duam içimde, bana dua edecek olan kişi duama amin der mi? :oops:şimdiden teşekkür ederim. Allah razı olsun.

sizin için okudum Rabbim kabul etsin gönlünüzden geçen hayırlısıyla nasip olsun inşallah :dua:

Mevsimyaz06, Rabbim hayırlı dualarınızı kabul etsin inşallah, huzur ve sağlık versin.. Okudum sizin için.

Tez zamanda hayırlı bir iş diliyorum...

X