Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Canım senin için 3 ihlas 1 Fatiha 3 inşirah okudum.
Rabbim kabul etsin İnşallah en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin.

Benim duâm yüreğimde Rabbim duyuyor ve biliyor inşallah kabul eder.

Canım senin için 3 ihlas 1 Fatiha 3 inşirah okudum.
Rabbim kabul etsin İnşallah en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin.

Benim duâm yüreğimde Rabbim duyuyor ve biliyor inşallah kabul eder.
Allah en hayırlı şekilde gönlünüzdekini nasip etsin inş sizin için okudum.

Benim duamda önümdeki engellerin kalkması. Allah razı olsun okuyandan.

Allah en hayırlı şekilde gönlünüzdekini nasip etsin inş sizin için okudum.

Benim duamda önümdeki engellerin kalkması. Allah razı olsun okuyandan.
1 fatiha
3 ihlas
1 inşirahla dua ettim canım. Rabbim yardımcın olsun..

Allahım nişanlımın ailesi beni kendi evladı gibi kabul edip sevssin , benim ailem sevdiğimi hayırlısı ila evladı olarak sevsin kabul etsin...

Sizin icin 1 fatiha 3 ihlas 1 insirah okudum, Allahim Ya Vedud Ya Cami ismiyle dileginizi kabul etsin,birlik beraberlik nasip etsin

Siradaki arkadasim gönlümdeki duama amin der misin ?

Sizin icin 1 fatiha 3 ihlas 1 insirah okudum, Allahim Ya Vedud Ya Cami ismiyle dileginizi kabul etsin,birlik beraberlik nasip etsin

Siradaki arkadasim gönlümdeki duama amin der misin ?
amin okudum Allah kabul etsin
Rabbimden hayırlı sağlıklı bi evlat istiyorum

amin okudum Allah kabul etsin
üç ihlas suresi bir fatiha suresi okudum. Size dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla tez zamanda inşallah.

Alttaki arkadaşım benim duam içimde, duama amin der misin? Bana dua eder misin?

üç ihlas suresi bir fatiha suresi okudum. Size dua ettim. Rabbim gönlünün muradını versin hayırlısıyla tez zamanda inşallah.

arkadaşım insallah Rabbim dualarini kabul eder gonlundekileri sana nasip eder inşallah Amin
Alttaki arkadaşım eşimle gonlumuzden geçen duamiza amin der misin Rabbimizin hakkımızda hayırlı kapı açması için dua eder misin Allah razı olsun

senin için üç ihlas bir fatiha okudum arkadaşım Rabbim gönlündeki dualarini hayırlısı ile kabul eder inşallah Amin
Alttaki arkadaşım borclarimizdan biran evvel kurtulmamız ve hayırlı is kapısı için esimle bana dua eder misin Allah razi olsun

okudum Allah kabul etsin

Aminnnnn canim 3 îhlas 1 Fatiha okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, , ,, benim duamada amin dermisiniz?

3 fatiha okudum,Allah duanızı hayırlısıyla mutlulukla kabul etsin.
Canım senin için okudum yazmamissin ama yüreğinde olan neyse Rabbim kabul etsin İnşallah.

Benim duâm yüreğimdeydi Rabbim duydu ve kabul etti çok şükür.
İnşallah kabul görmüş olan duâm devam eder Rabbimin izniyle

AA çok sevindim sizin adınıza. Rabbim gerçekleşen duanızı daim etsin size hayırlı kılsın inş. Ve gönlünüzden geçenleride hayırlı kılsın. Sizin için okudum.

Benim duamda haftasonu gireceğim sınavları başarıyla sonuçlandırmak. Allah razı olsun.

Bir sorum olacak. Peygamberimiz duası gizli olan çabuk ulaşır maksadına demiş. burda duamızı belirtmelimiyiz kalbimizde mi demeliyiz sizce?

okudum Allah kabul etsin

3 îhlas 1 Fatiha okudum rabbim hayirlisiyla duani kabul etsin insallah, ,,,,benim duamada amin dermisiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…