Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

turkuazcanım, demek sen okudun bana, ne kadar mutlu oldum ben şimdi yaaa! Ben de sana okudum. Hayırlı bir eş, hayırlı bir yuva ve sağlıklı hayırlı yavrular diledim.

sağol canım Allah razı olsun. isteyen herkese nasip etsin Rabbim. sonrada bize inş.
valla okuyup dedim baktım en son senmişin nasip işte

Son düzenleme:
bujuu amin inşallah demekgeldi içimden maslow inşallah en kısa zamanda çok sevdiğin biriyle yada sevecegin biriyle evlenir coluk cocuga karısırsın :) senin için okudum.

O kadar içten dilemişsin ki ben de senin için okudum.

sağ ol canım, ben gene sana okudum.

senin için de tabi Gulumsunn,allah gönlünüzden geçeni hakkınızda hayırlı eylesin

O kadar içten dilemişsin ki ben de senin için okudum.

senin için de tabi Gulumsunn,allah gönlünüzden geçeni hakkınızda hayırlı eylesin

Maslowcum sana okudum.Allah kalbine gore es versin.coluk cocuga karisasin.Allah yuzunu guldursun.

Maslowcum sana okudum.Allah kalbine gore es versin.coluk cocuga karisasin.Allah yuzunu guldursun.

MASLOW senin için okudum allah dileklerini kabul etsin =)

tatlım,sevgilim06'yı esgeçtin sağ ol,allah razı olsun benim için okumuşsun,ben ikiniz için de okudum melekler,herşeyden önce hayırlı bir yuva kurmanız dileğiyle dileğiniz hayırlısı ile kabul olsun inşallah

Allah razı olsun ben şimdi ona da okudum =)

aybala1 bende senin iyi niyetli tüm dularının gerçekleşmesi için okudum rabbim hepimizi sıkıntılarımızdan kurtarsın.

derha senin için okudum, Allahım kabul etsin... siz de dua edin nolur nişanlımın işi artık olsunnnn :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…