Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Allah razı olsun duan için arkadaşım
Hayırlı kişi değilse ikinizin de gönlü kırılmadan birbirinizden uzaklaşırsınız dilerim:)
Alttaki arkadaşım en hayırlı şekilde mutlu olacağım, gönlümden geçen işe girmem için dua eder misin?

Allah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder dilerim ,amin:)
Alttaki arkadaşım en hayırlı şekilde mutlu olacağım, gönlümden geçen işe girmem için dua eder misin?

Allah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder dilerim ,amin:)
okudum. dua ettim. Allah'ım duanızı kabul buyursun.
benim duam içimde...
Alttaki arkadaşım bana dua eder misin?

00Turkuaz, okudum dua ettim. Rabbim hayırlısıyla kabul etsin.

Manevi güç, sabır, işimde başarı ve her daim doğru yolu bulmayı diliyorum...

00Turkuaz, okudum dua ettim. Rabbim hayırlısıyla kabul etsin.

Manevi güç, sabır, işimde başarı ve her daim doğru yolu bulmayı diliyorum...
herşey gönlünce ama hayırlar içinde olsun diliyorum . amin

alttaki arkadaşım benim iki cihanda dahayırlısıyla huzurlu olabilmem için okur musun? Allah şimdiden razı olsun..

okudum arkadaşım Allah hayırlı ve sağlıklı evlad/evladlar nasip etsin inşallah

bende ölmüşlerim için dua istiyorum arkadaşım

okudum, tüm ölmüşlerin ruhuna gitsin inşallah,

alttaki arkadaşım bende bebek istiyorum hayırlı sağlıklı dua edermisin

1 Fatiha süresi 3 İhlas süresi okudum, dua ettim. Rabbim hayırlı sağlıklı bebek nasip etsin inşaallah.

Benim duam içimde hayırlısıyla kabul olması için dua eder misin alttaki arkadaşım ?

1 Fatiha süresi 3 İhlas süresi okudum, dua ettim. Rabbim hayırlı sağlıklı bebek nasip etsin inşaallah.

Benim duam içimde hayırlısıyla kabul olması için dua eder misin alttaki arkadaşım ?
dua ettim arkadaşım
benim duam kızımın kafası büyüsün,akıllı,sağlıklı ve ahlaklı bir hayatı olması için dua eder misin arkadaşım
ALLAH razı olsun

3 Ihlas 1 Fatiha okudum. Allah dualarimizi kabul etsin.

Yeni baslayacagim isin hayirli olmasini ve bu iste basarili olabilmem icin, okur musunuz?

3 Ihlas 1 Fatiha okudum. Allah dualarimizi kabul etsin.

Yeni baslayacagim isin hayirli olmasini ve bu iste basarili olabilmem icin, okur musunuz?
1 fatiha 3 ihlas okudum, Rabbim başarılı kılsın, işlerini kolaylaştırsın inşallah.

Bende hayırlı ve sağlıklı evlatlarım olsun istiyorum, en yakın ve hayırlı zamanda inşallah. Benim için okurmusunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…