Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Okudum, dua ettim. Allah hayırlı dualarını kabul etsin inşallah.

Hayırlı bir iş için..
Manevi ferahlık için dua edebilir misiniz...

okudum rabbim gönlündeki dualarını kabul eder inşallah

Bebeğimin sağlıkla doğması için bana ve bebeğime dua edermisiniz?

cmrmduru saglıklı sıhatli bir sekilde bebeğini kucagına al insallah,hayırlı ve saglıklı akıllı bir evlat olsun insallah.Rabbim kolay dogum nasip etsin amin.duanı okudum.

Alttaki arkadasım eşim ve sevdiklerimin her türlü kötülüklerden beladan kazadan korunması için dua edermisiniz.Allah kabul etsin amin...

Yüce rabbim seni ve tüm sevdiklerini her türlü şerden korusun... okudum Allahım kabul etsin... Aşağıdaki üye sende benim için okurmusun yeni bosandim ve cok sıkıntılı günler yaşıyorum bu günleri atlatabilmem için Hayır duani edermisin?

Ettim arkadaşım inşallah bir an evvel atlatırsınız güzel günlere kavuşursunuz...

Alttaki arkadaşım okulu bu dönem hayırlısıyla bitirebilmem için dua eder misiniz?

Okudum, dua ettim. Allah hayırlı dualarını kabul etsin inşallah.

Hayırlı bir iş için..
Manevi ferahlık için dua edebilir misiniz...

Okudum dua ettim. Allah gönlüne gore hayirli bir is ferah ve huzur nasip etsin. Amin.

Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması, sevgilimle aramızdaki engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması ve tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?

okudum,dua etim,ALLAH kabul etsin
alttaki arkadaşım bebeğimin sağlıklı ve akıllı olması,kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun

O
alttaki arkadaşım bebeğimin sağlıklı ve akıllı olması,kafasının büyümesi için dua eder misin
ALLAH razı olsun
okudum dua ettim canım Rabbim hakkında okunan hayırlı dualar kabul etsin gönlüne ferahlik versin saglikla buyur bebeğini
Alttaki arkadasım eşim Ankara'daki işlerini bir çırpıda hallettik tez zaman da borçlarımızın kurtulması bir daha aynı dertlere düşmememiz artık işlerin yolunda gitmesi evliliğimin kurtulması icin dua eder mısın ?

Alttaki arkadaşım okulu bu dönem hayırlısıyla bitirebilmem için dua eder misiniz?

Kusura bakma canım uyku sersemi karışıklığa kurban etmişim seni, senin için de okudum dua ettim, Allah gönlüne göre versin önce okulu hayırlısıyla bitimeni sonra da gönlüne göre hayırlı bir iş sahibi olmanı nasip etsin Amin.

Arkadaşım senin için okudum dua ettim, Allah tez zamanda sıkıntılarınızdan kurtularak feraha kavuşmanızı nasip etsin. Eşinle sevginiz saygınız muhabbetiniz bir ömür daim olsun. Amin.

Alttaki arkadaşım sen de muradımın bana nasip olması, sevgilimle aramızdaki engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması ve tez zamanda kavuşmamız için dua eder misin?

segazel, okudum dua ettim. Allah kabul etsin inşallah.

Hayırlı, huzurlu bir iş, manevi ferahlık ve beni anlayacak bir dost diliyorum...

segazel, okudum dua ettim. Allah kabul etsin inşallah.

Hayırlı, huzurlu bir iş, manevi ferahlık ve beni anlayacak bir dost diliyorum...
ALLAH razı olsun

okudum dua ettim Allah kabul etsin bebegin cok saglıklı hayırlı akıllı bir evlat olsun insallah amin amin amin

Alttaki arkadasım yarın doktor kontrolumuz var bebegimin saglıklı olması ve güzel haberlerle gelmemiz için dua edermisin Allah kabul etsin amin

ALLAH razı olsun

poeticcry, okudum, dua ettim. Allah kabul etsin.

Hayırlı gönlüme göre bir iş, sıkıntılarımın geçmesi, anlaşılmak, huzur ve beni anlayacak bana nefes olacak bir dost diliyorum...

gonul323 Okudum Allah kabul etsin.
Hayırlısıyla sağlıklı bir bebek diliyorum.
Üç ihlas bir Fatiha suresi okudum. Dua ettim. Allah'ım kabul buyursun inşallah.

Alttaki arkadasim benim sonu hayirli, mutlu, aşk, sevgi, saygı, sadakat dolu bir evlilikle biten karsilikli guzel bir ask yasamam icin dua eder misin?

Filozof_Prenses duanızı ettim. Allah kabul etsin. Allah hakkıma hayırlı, mutlu olacağım iffetli namuslu samimi ve şuurlu müslüman bir eş nasip eylesin İnşallah.
OKUDUM ARKADAŞIM RABBİM İKİ CİHANDA YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜREN BİR EŞLE EVLİLİK NASİP ETSİN İNŞALLAH (AMİN)

BENDE OĞLUM İÇİN DUA İSTİYORUM ARKADAŞLAR. ONUN SAĞLIĞI İÇİN ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN

Alttaki arkadasim benim sonu hayirli, mutlu, aşk, sevgi, saygı, sadakat dolu bir evlilikle biten karsilikli guzel bir ask yasamam icin dua eder misin?

Okudum arkadaşım Allah sana sonu hayirli, mutlu, aşk, sevgi, saygı, sadakat dolu bir evlilikle biten karsilikli guzel bir ask nasip etsin inşallah. Allah kabul etsin.

Hayırlısıyla sağlıklı bir bebeğim olması için dua eder misiniz?

Bebeğiniz olması için size 10 tane ayetel kürsi okuyacağım.

sizde kendiniz için 70.000, lem yelid okuyun.

Lütfen benım için manevi sıkıntılarımdan kurtulmam için dua edermisiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…