Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

OKUDUM RABBİM KABL ETSİN. HEPİNİZE AYRI AYRI OKUDUM. RABBİM KALBİNİZDEN DİLİNİZDEM GEÇENLER İ KABUL ETSİN

BENDE DUA İSTİYORUM :KK50::KK50:
RABBİM İÇİMDEKİ HUZURSUZLUKLARI GİDERSİN. BANA DOĞRU YOLDA YÜRÜMEYİ NASİP ETSİN:KK50:
KIZ KARDEŞİM İNŞallah KPSS VE dgs SINAVINDAN İYİ PUANLAR ALIR

ALLAH RAZI OLSUN

Canim 1 Fatiha, 3 Ihlas, 1 Ayetel Kursi ve 41 Hz. Yunus duasi okudum. INSALLAH dualarin kabul olur. AMIN!

okudum ınsallah sızın ıcın rabbım gonlunuzde ne varsa omrunuze nasip eylesin... dualarınızı eksık etmeyın...

Rabbim gönlünüze göre versin dualarinizi kabul etsin inşallah benim duam da tez vakitte hayirli birinin karsima çıkması ve hayırlı ve mutlu bir evlilik yapmam için dua eder misiniz?

Rabbim gönlünüze göre versin dualarinizi kabul etsin inşallah benim duam da tez vakitte hayirli birinin karsima çıkması ve hayırlı ve mutlu bir evlilik yapmam için dua eder misiniz?

amın ınsallah hayrlı esı oyle hıssedersın kı anlarsın dılın tutulur boyle kapılıp gıdersın ve en hyrlısı olur ınsallah senın ıcın sende bana dua et dusugunum var esımın hayrlı olması ıcın evlılıgımın mutlu huzurlu allah yolunda olması ıcın ınsallah rabbım gonlumuzdekılerı en hyrlı sekılde omrumuze yazsın ...

amın ınsallah hayrlı esı oyle hıssedersın kı anlarsın dılın tutulur boyle kapılıp gıdersın ve en hyrlısı olur ınsallah senın ıcın sende bana dua et dusugunum var esımın hayrlı olması ıcın evlılıgımın mutlu huzurlu allah yolunda olması ıcın ınsallah rabbım gonlumuzdekılerı en hyrlı sekılde omrumuze yazsın ...

Canim insallah mutlu huzurlu bi yuvan olur..okudum duani...
Bende tez zamanda hayirli biriyle tanisip mutlu bi yuva icin dua istiyorum sizden...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim insallah mutlu huzurlu bi yuvan olur..okudum duani...
Bende tez zamanda hayirli biriyle tanisip mutlu bi yuva icin dua istiyorum sizden...

4444 salavatı tefrıcıye okursan gonlun ferahlar hem esının hayrlısı olması ıcın guzel dıleklerınde olur okudum ınsallah duanı kabul olur....

4444 salavatı tefrıcıye okursan gonlun ferahlar hem esının hayrlısı olması ıcın guzel dıleklerınde olur okudum ınsallah duanı kabul olur....

bende okudum canım benimde ilk hamileliğim kürtajla sonuçlandı şimdi ikinciye hamileyim bu sağlıkla gelsin evimize mutluluk getirsin bunun için dua istiyorum sizden..

bende okudum canım benimde ilk hamileliğim kürtajla sonuçlandı şimdi ikinciye hamileyim bu sağlıkla gelsin evimize mutluluk getirsin bunun için dua istiyorum sizden..
okudum canımcım ınsallah bebegını hayırlısı ıle kucagına alırsın ınsallah ınsallah esımın ve kendı aılemın dugun evresınde sakın sorunsuz bı dugun gecırmeyı ıstıyorum duanızı beklıyorum....cok cekınıyorum cunku:KK43:((((

rose 123 1 fatiha 3 ihlas okudum canım insallah düğünün kolaylıkla güzellikle gecer aileler ve siz mutlu mesut düğününüzü yaparsınız insallah hersey gönlünüzce olsun hayırlı olsun insallah amin

iç huzuru için dua istiyorum su aralar psikolojik olarak zor günler geciriyorum Allah razı olsun

rose 123 1 fatiha 3 ihlas okudum canım insallah düğünün kolaylıkla güzellikle gecer aileler ve siz mutlu mesut düğününüzü yaparsınız insallah hersey gönlünüzce olsun hayırlı olsun insallah amin

iç huzuru için dua istiyorum su aralar psikolojik olarak zor günler geciriyorum Allah razı olsun

dua ettim sana Allah huzur versin.:KK16:

alttaki üye de yarın iş görüşmem var çok stresliyim onun olumlu olması için dua edebilir mi?:KK25:

dua ettim sana Allah huzur versin.:KK16:

alttaki üye de yarın iş görüşmem var çok stresliyim onun olumlu olması için dua edebilir mi?:KK25:

Okudum canim insallah gidecegin is hayirlisidir ve olumlu olur baslarsin hemen

Bende dileklerimin kabulu ve hayirli bir is sahibi olmak icin dua istiyorum.

"Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene..."

Okudum canim insallah gidecegin is hayirlisidir ve olumlu olur baslarsin hemen

Bende dileklerimin kabulu ve hayirli bir is sahibi olmak icin dua istiyorum.

"Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene..."

Okudum, dua ettim senin icin arkadasim. Allah kabul eder insaallah.

Benim acin Fatiha okuyup dua edecek arkadasim... Hayirli ve sevebilecegim bir is bulmam ve uzuntulerimi tez vakitte atlatip yeni bir hayata baslamam icin dua ederse bana, cok memnun olurum.

Simdiden Allah razi olsun.

Bana Allah yeter...

Okudum, dua ettim senin icin arkadasim. Allah kabul eder insaallah.

Benim acin Fatiha okuyup dua edecek arkadasim... Hayirli ve sevebilecegim bir is bulmam ve uzuntulerimi tez vakitte atlatip yeni bir hayata baslamam icin dua ederse bana, cok memnun olurum.

Simdiden Allah razi olsun.

Bana Allah yeter...

Rabbim tez zamanda üzüntülerinden kurtulup hayırlı sevebileceğin bir iş bulup çalışmanı nasib etsin canım Fatihanı okudum Allah kabul etsin

Benim için dua edecek arkadaş
Rabbim bana en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bir evlat nasib etmesi için dua ederse sevinirim şimdiden Allah razı olsun

Rabbim tez zamanda üzüntülerinden kurtulup hayırlı sevebileceğin bir iş bulup çalışmanı nasib etsin canım Fatihanı okudum Allah kabul etsin

Benim için dua edecek arkadaş
Rabbim bana en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bir evlat nasib etmesi için dua ederse sevinirim şimdiden Allah razı olsun

Rabbim size ve vatanimiza hayirli olacak evlatlar nasip etsin sizi boynu bükük ve mahrum bırakmasin sozon için bir fatiha üç ihlas okudum Rabbim kabul etsin benim de du tez vakitte hayirli birinin karsima çıkması ve hayırlı ve mutlu bir evlilik yapmam için dua eder misiniz?

Rabbim size ve vatanimiza hayirli olacak evlatlar nasip etsin sizi boynu bükük ve mahrum bırakmasin sozon için bir fatiha üç ihlas okudum Rabbim kabul etsin benim de du tez vakitte hayirli birinin karsima çıkması ve hayırlı ve mutlu bir evlilik yapmam için dua eder misiniz?

Canim okudum duani..allahim tez zamanda hayirli insanlarla karsilastirsin insallah hepimizi....
Bende hayirli biriyle bir an once karsilasmak icin dua istiyorum...

Filozof prenses'cim allah gonlundeki muradini versin insallah senin icin dua ettim...
Tez zamanda hayirli birinin karsima cikmasi ve hayirli mutlu bir evlilik yapmam icin dua ederseniz sevinirm :)

X